Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Lordi - Zombilation: The Greatest Cuts

Już od 12 lat fińskie potworki z Lordi straszą fanów rocka muzyką, tudzież wizerunkiem. Mr Lordi, dowódca całego horror-przedsięwzięcia zdecydował za siebie i kolegów z zespołu, iż jest to odpowiedni moment na podsumowania. Ich wynikiem jest pierwszy oficjalny zestaw kompilacyjny "Zombilation: The Greatest Cuts"  zawierający najlepsze utwory w dorobku Skandynawów + kilka przerażających rarytasów. Składanka dostępna będzie w sklepach od 20 lutego jako zestaw jednopłytowy, a także dwupłytowy z krążkiem DVD.
Zestaw "the best of" nie mógł obejść się oczywiście bez udziału przeboju "Hard Rock Hallelujah", dzięki któremu Lordi było na ustach wszystkich za sprawą wygranej w konkursie piosenki europejskiej - Eurowizja 2006.

Na płycie znalazły się także klasyki: "Would You Love A Monsterman", "Who's Your Daddy?", "Get Heavy" i "Blood Red Sandman", nowy singiel "Bite It Like A Bulldog" z wydanej w tym roku płyty "Deadache" oraz niepublikowany wcześniej utwór ze ścieżki dźwiękowej do obrazu "Dark Floors". W wersji limitowanej każdy lordi-fan otrzyma dodatkowy dysk CD z 11 kompozycjami live z koncertu w Sztokholmie jak również nagraniami z b-side'ów.

Jakby tego było mało, do sterty bonusów Lordi dorzucili jeszcze jeden - DVD z zapisem pamiętnego koncertu na placu w Helsinkach tuż po wygranej na Eurovision Song Contest z 2006 roku.

Tracklista:

01. Hard Rock Hallelujah
02. Bite It Like A Bulldog
03. Who's Your Daddy?
04. Devil Is A Loser
05. Blood Red Sandman
06. Get Heavy
07. They Only Come Out At Night
08. My Heaven Is Your Hell
09. Beast Loose In Paradise
10. Deadache
11. Would You Love A Monsterman?
12. Bringing Back The Balls To Rock
13. Forsaken Fashion Dolls
14. Supermonsters
15. The Children Of The Night
16. Rock The Hell Outta You
17. Pet The Destroyer
18. Monster Monster
19. It Snows In Hell

Oficjalna strona internetowa: www.lordi.org
MySpace: www.myspace.com/lordi
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły