Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Ionic Vision - Complete Isolation

Legenda belgijskiego EBM - Ionic Vision atakuje ponownie. Tym razem płytą "Complete Isolation" grupa zamierza zakończyć swój rozpoczęty w 2008 roku cykl "Isolation" który dobił do trzynastu albumów. Od czasu rozpoczęcia swej kariery w 1992 roku grupa nagrała ich razem ponad trzydzieści.
Album jest w zasadzie zbiorem remiksów utworów grypy z płyty "Bitter Isolation" (ION011) w wykonaniu dobrze dobranych artystów. Mamy tu remiksy Davida Caretty, Komputer, Northborne, TET, Virus, The Horrorist, Darkmen czy Orange Sector.

Na album składa się 14 remiksów utworów, z których 12 pojawiło się wcześniej tylko na winylach. Jest więc pierwsza okazja by posłuchać dobrze wykonanych remiksów Ionic Vision w formacie cyfrowym. Fani takich projektów jak Nitzer Ebb czy Insekt znajdą tu coś dla siebie. Płyta może nie jest aż tak brutalna, ale za to da się coś z tego zbioru wybrać na parkiety. Na próżno tu szukać jednak jakiś dancefloorowych killerów. Na wyróżnienie zasługują tu tytułowy "Bitter Isolation" w wykonaniu duetu Komputer i "She Is" w wykonaniu Deep Throat. Całość kończy psychodeliczna wersja "Bitter Isolation".

Album wcześnie zapowiedziany i wyczekiwany. Myślę jednak, że fani będą bardziej wyczekiwać następnego autorskiego albumu grupy.

Tracklista:

01. New Breed (Northborne Remix)
02. Bitter Isolation (Sweet Aggro Mix)
03. She Is (Banged)
04. Die Macht (The Horrorist Remix)
05. New Breed (Club Amour Remix)
06. She Is (Deep Throat)
07. Bitter Isolation (Ironic Decision Mix)
08. Die Macht (Virus Mix)
09. Sleep (David Carretta Re-Remix)
10. She Is (Aural)
11. Bitter Isolation (Enhanced By Komputer)
12. Sleep (Arp Remix)
13. Die Macht (R010r Remix)
14. Bitter Isolation Completed)

Wydawca: Machineries Of Joy - COPINT (2010)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły