Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Recenzje :

Guns'n'Roses - Appetite For Destruction

Rzadko się zdarza, aby zespół zyskiwał miano kultowego, już po wydaniu pierwszej płyty. Tak właśnie było z Guns'n'Roses - zespołem, który zaszokował świat nie tylko muzyką, ale i wizerunkiem stylem życia. Muzycy os samego początkowali jawnym zamiłowaniem do używek, alkoholu I do pięknych kobiet. Dzikość młodzieńcza werwa znalazły odbicie w tym co zespół nagrał.
"Appetite For Destruction" przynosi 12 hardrockowych numerów, dzikich, niosących potężny ładunek energii, a zarazem na tyle dobrych, aby stały się światowymi hitami. Punkowe szaleństwo i niechlujstwo, łący się tutaj z naprawdę dobrym warsztatem instrumentalnym. Axel Rose jawi się jako oryginalny wokalista, a Slash pokazuje, że wcale nie trzeba grać szybko i bardzo technicznie, aby określić swój styl. To właśnie na tym krążku znalazły się takie przeboje jak "Paradise City", "Welcome To The Jungle", "Mr. Brownstone", "Nightrain" czy słynna ballada "Sweet Child O'Mine". W zasadzie każdy utwór na tej płycie to potencjalny hicior.

Guns'n'Roses udowadnia tym albumem, że można grać z młodzieńcza werwą, a jednocześnie pisać utwory dobre i dopracowane. "Appetite For Destruction" to bardzo równe wydawnictwo stojące na bardzo wysokim poziomie. Jest to też najlepszy chyba krążek tej formacji, gdyż talent nie poszedł w parze z mądrością życiową i kolejne płyty nie prezentowały już tak wysokiego poziomu.

Tracklista:

1. Welcome To The Jungle
02. It's So Easy
03. Nightrain
04. Out Ta Get Me
05. Mr. Brownstone
06. Paradise City
07. My Michelle
08. Think About You
09. Sweet Child O' Mine
10. You're Crazy
11. Anything Goes
12. Rocket Queen

Wydawca: Geffen Records (1987)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły