Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

God Is An Astronaut z trzema koncertami w Polsce

God Is An Astronaut, post-rock

21 czerwca był dniem premiery ósmego (siódmego pełnometrażowego) albumu irlandzkiej kapeli post-rockowej God Is An Astronaut. Z promocją płyty "Helios | Erebus" zespół przyjedzie do Polski na trzy koncerty. Do Warszawy, Poznania i Katowic. Informacja na temat nowego krążka dostępna jest na oficjalnej stronie zespołu z Irlandii. 

Jego tytuł jest dość wymowny. Helios - źródło światła i Erebus - mrok - dwa żywioły przez cały album toczą ze sobą walkę. Dzięki temu płyta tworzy gamę kolorów zawartych we wszystkich ośmiu utworach.

Z pomocją krążka istniejący od 13 lat zespół przyjedzie do Polski we wrześniu. W składzie: Torsten Kinsella (wokal, gitara, klawisze), Niels Kinsella (bas, gitara), Jamie Dean (klawisze, syntezatory), Gazz Carr (gitara) i Lloyd Hanney (perkusja) zagra w trzech miastach. 17 września w warszawskiej Progresji, 18 września w poznańskim Eskulapie i 19 września w Mega Clubie w Katowicach.

Bilety kosztują w przedsprzedaży 49 zł, w dniu koncertu - 59 zł. Dostępne są na stronach: biletomat.pl, Ebilet, Eventim, Ticketpro i pwevents.pl.

Komentarze
Azazella : już wiem gdzie będę 19 września
harmonium : I ja tez planuję :)
oki : jak czas pozwoli to chętnie się wybiorę
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły