Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Exlibris - Innertia

Exlibris, Innertia, metal, Incarnate

"Innertia" - nowy album warszawskiego Exlibris ukaże się 29 czerwca 2018 roku. Będzie to pierwszy pełnometrażowy materiał nagrany z udziałem nowych muzyków - znanego m.in. z Rootwater perkusisty Grzegorza Olejnika i fińskiego wokalisty Riku Turunena. “Od premiery poprzedniego albumu minęły ponad 3 lata, ale to były najbardziej aktywne lata w dotychczasowej karierze zespołu. W tym czasie wiele nauczyliśmy się jako muzycy, kompozytorzy i producenci, i to słychać na tym materiale - Exlibris nigdy nie brzmiał tak dobrze” - mówi klawiszowiec Piotr Sikora.

“Muzycznie to nadal nasze własne połączenie klasycznych metalowych riffów, chwytliwych refrenów, rozbudowanych aranży i odrobiny progresu - ale tym razem to nowy poziom”.

Album ukaże się na CD i w formatach cyfrowych. Premiera na podwójnym winylu będzie miała miejsce w późniejszym terminie. Pre-order dostępny jest już teraz za pośrednictwem bandcamp: https://exlibrisband.bandcamp.com/  lub oficjalnej strony zespołu http://www.exlibrisband.com 

Tracklista:

01. Innertia 

02. Harmony Of The Spheres

03. Gravity

04. Shoot For The Sun

05. Incarnate

06. No Shelter

07. Amorphous

08. Origin Of Decay

09. Multiversal

10. Thunderbird

11. Ascension

Wydawca: Exlibris (2018)

Video do utworu “Incarnate".

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły