Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Divine Weep - Tears of the Ages

Divine Weep, Tears of the Ages, heavy metal

„Tears of the Ages” to tytuł nowej płyty heavymetalowej formacji Divine Weep z Białegostoku, która miała premierę 1 października. Na album, który jest następcą wydanego w 2013 roku „Age of the Immortal”, składa się dziesięć kompozycji, w tym dwie bonusowe, utrzymane w stylu klasycznego heavy/power metalu, które powinny przypaść do gustu fanom takich zespołów jak Judas Priest, Manowar, Iron Maiden czy Helloween. Prace studyjne trwały od marca tego roku. 

Ścieżki perkusji zostały zarejestrowane w renomowanym studio Hertz, współpracującym z czołówką światowego metalu (Vader, Behemoth, Decapitated i wielu innych), zaś ślady gitar, basu i wokali położono w Dobra 12 Studio pod okiem Piotra Polaka. Mix i mastering całości to również dzieło studia Hertz.

Ciekawostką jest z pewnością gościnny udział Wojciecha Hoffmanna z grupy Turbo w utworze tytułowym. Muzyk, który jest ikoną polskiego rocka i metalu, zagrał niezwykłe solo, które z pewnością dodaje kompozycji większego pazura. Już teraz zespół udostępnił do odsłuchu utwór „Fading Glow”, który otwiera krążek, a już wkrótce uczyni to samo ze wspomnianym utworem tytułowym.

Tracklista:

01. Fading Glow

02. The Mentor

03. Day Of Revenge

04. Last Breath

05. Petrified Souls

06. Imperious Blade

07. Never Ending Path

08. Tears Of The Ages

09. Age Of The Immortal (2014 single - bonus track)

10. Łzy Wieków (bonus track)

Wydawca: Stormspell Records (2015)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły