Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Die Sektor - Applied Structure In a Void

Prawie pięć lat przyszło czekać fanom dark electro-industrialnego Die Sektor na następcę debiutanckiego krążka "To Be Fed Upon". 25 lutego tego roku ukaże się jego niecierpliwie wyczekiwana kontynuacja - "Applied Structure In a Void", efekt współpracy wracającego po kilku latach przerwy oryginalnego członka projektu - Daniela Granta, nowego muzyka Edwina Altera oraz pozostających na swych stanowiskach Scotta Denmana i Alana Smitha. Wyprodukowany przed światowej sławy inżyniera dźwięku Briana "Big Bass" Gardnera (Nine Inch Nails, KMFDM) materiał z "Applied Structure In a Void" to różnorodne w swych strukturach, potężne i znakomite dzieło odzwierciedlające lata wytężonej pracy nad nim. Wydawcą płyty będzie NoiTekk.
Utrzymany w epickim tonie materiał wyznacza nowy rozdział w działalności Die Sektor skoncentrowany na właściwym, wypracowanym i rozwojowym brzmieniu tj. wprowadzeniu mniejszego nacisku na zniekształcony wokal i EBMowe beaty na rzecz przyjemniejszych w odbiorze eksperymentalnych aranżacji zawierających elementy z szerokiego spektrum gatunków muzycznych. Die Sektor AD 2011 to mocna, emocjonalna i innowacyjna elektronika.

Edycja limitowana wydawnictwa pomieści w sobie, oprócz dysku podstawowego, dodatki w postaci remiksów skonstruowanych na tę okazję przez DYM, vProjekt, Lexincrypt, sześciostronicowa książeczka i autorska interpretacja utworu "Fall to the Noise".

Tracklista:

01. Accelerant
02. Dissector
03. Fall to the Noise
04. Heaven Sent Hell Embraced
05. Death at First Light
06. Corpus Accido
07. In His Mercy All Will Perish
08. Bleed Till the Last Light Flickers
09. First Murder After the Flood
10. Infernal
11. Divide to Dust
12. Heaven Sent Hell Embraced (DYM Remix)
13. Corpus Accido (vProjekt Remix)
14. Accelerant (Lexincrypt Remix)
15. Fall to the Noise (Pleasant Dreams Mix)

MySpace: www.myspace.com/diesektor
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły