Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Department prezentuje pierwszy klip

Department, Productive, Wojciech Junkie Moryto,  Acid Drinkers

Chwilę po rozstaniu z Acid Drinkers i oficjalnej zapowiedzi nowego zespołu, Wojciech "Junkie" Moryto prezentuje pierwszy klip formacji Department. Department to nowość na polskiej scenie muzycznej, która pojawiła się niespodziewanie, podobnie jak nagłe było rozstanie muzyka z formacją Acid Drinkers. Junkie przedstawia swoje zupełnie inne oblicze muzyczne w nowym projekcie Department, który jest równie tajemniczy, jak śmierć Kennedy'ego, istnienie potwora z Loch Ness oraz tajemnice Fatimskie. Nie znaliśmy bowiem do tej pory muzyki tego składu, a pozostali członkowie zespołu nadal owiani są tajemnicą. 

Sam Wojciech Moryto zapytany o odbiorcę muzyki Department mówi „Jest to kontrkulturowa post-modernistyczna grupa rockowo-taneczna dla całej rodziny”.

Fani poczynań artysty mają właśnie teraz pierwszą okazję, aby usłyszeć i zobaczyć premierowe nagranie składu Department w postaci oficjalnego klipu do utworu "Productive", o którym Junkie w skrócie mówi: „to krytyka wszechobecnego konsumpcjonizmu i związanych z nim zagrożeń oraz kontroli przepływu informacji w mediach głównego nurtu. Dodatkowo ma jeszcze drugie, ukryte dno…”

Zgodnie z zapowiedziami Jankiela płyta Department ma pojawić się jeszcze w pierszej połowie 2017 roku.

Department - Productive 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły