Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Terminal ujawnia okładkę płyty i prezentuje pierwszy singiel

26 lutego ukaże się jeden z wyczekiwanych debiutów na polskiej scenie rockowej - album "Tree Of Lie" zespołu Terminal. Na płycie, której wydawcą jest Revolution Records, gościnnie udziela się światowej sławy perkusista Virgil Donati (Planet X, Derek Sherinan Band). Do kilku utworów nagrano także partie saksofonu, skrzypiec czy wiolonczeli. Zespół zaprezentował właśnie okładkę albumu, autorstwa Mentalporn. Płyta zostanie wydana w formacie digipack.
Na profilu Myspace zespołu udostępniono singlową balladę "Deep Inside" promującą album. Wspomniany utwór to pełna wersja albumowa, natomiast wersja 'radio edit' trafi na singiel, razem z drugim utworem "Mind Destruction". Materiał ten dostępny będzie jedynie w limitowanej ilości w pakiecie razem z koszulką i całą płytą od 26 lutego. Singiel trafi w tym tygodniu do wszystkich stacji radiowych w Polsce.

4 lutego realizowany będzie  teledysk do singla, "Deep Inside" promującego płytę. Zdjęcia będą kręcone w Teatrze Wielkim w Poznaniu (pod tym adresem można zobaczyć zdjęcia gdzie kręcony będzie klip) - gościnnie w teledysku wystąpił duet akrobatyczny Kairaku - uczestnicy ostatniej edycji programu Mam Talent.

Na płytę, która ukaże się 26 lutego trafią następujące utwory:

01. The Beginning
02. Afterlife
03. Mind Destruction
04. Together Apart
05. Behind The Mask
06. Brand New Sin
07. Deep Inside
08. The Maze
09. Evil Machine
10. Tree Of Lie
11. Game Of War
12. The End

www.terminal.fm
www.myspace.com/terminalfm
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły