Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Club Rock

Club Rock - miejsce spotkań ludzi kochających muzykę rockową. To tutaj można posłuchać koncertów na żywo, poszaleć w rytm starych dobrych rockowych kawałków Elvisa Presleya, The Beatles, The Rolling Stones, The Eagles, The Ramones, Janis Joplin, Jimmiego Hendrixa, Joe Cockera, Led Zeppelin, Black Sabbath, Def Leppard, Iron Maiden, AC/DC, Guns'n'Roses, Metallica czy rodzime T.Love, Dżem, Perfect, Kult, TSA czy Acid Drinkers.
ClubRock to także miejsce miłośników motocykli oraz starych samochodów. To tutaj spotykają się ludzie, którzy lubią powymieniać doświadczenia, wypić piwko (najszerszy wybór piw importowanych). Na klubowym parkingu umówić można się na zloty lub powymieniać się nowinkami.

Klub powstał po to, by wszyscy mogli się dobrze zabawić, nie martwić się czy w całości wróci się do domu, wyluzować się po ciężko przepracowanym tygodniu słuchając swej ulubionej muzyki. Klub Ludzi Rocka jest inny niż wszystkie, bo jest prawdziwym drugim domem dla wielu fanów rocka. Grunt klubu to wspólne zainteresowania, pasje i chęć nietuzinkowego spędzania wolnego czasu.

Club Rock to nie tylko lokal, muzyka, koncerty czy słynny w całej Warszawie grill. Club rock to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. To ludzie, którzy szybko włączają się w organizację imprez, we wdrażanie coraz nowszych pomysłów, załatwianie nowej muzyki, organizowanie wspólnych wyjazdów na zloty motocyklowe czy starych samochodów. Club Rock tworzą ludzie z pasją.

Adres: ul.Racławicka 99, Warszawa
Telefon: (22) 844 63 94
Strona internetowa: www.clubrock.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły