Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Castle Party 2014 - Kolejne potwierdzone zespoły

Castle Party 2014, Castle Party, Blindead, Ulterior, LateXjesuS, Theodor Bastard

Kolejna edycja Castle Party odbędzie się w dniach 17 - 20 lipca 2014 roku. Na stronie imprezy pojawiły się informacje o kolejnych potwierdzonych zespołach, które wystąpią za rok w Bolkowie. Na scenie zobaczymy: Blindead, Ulterior, projekt LateXjesuS oraz rosyjską formację Theodor Bastard. Bilety na Castle Party 2014 są już dostępne w sprzedaży online i będą podzielone na 3 transze: do końca roku - 220 pln, limitowana przedsprzedaż - 230 pln oraz po wyczerpaniu promocyjnej puli - 250 pln.

Niezwykle istotnym udogodnieniem kolejnej edycji festiwalu jest to, że karnety na Castle Party 2014 będą obejmowały zarówno wejście na zamek jak i były kościół ewangelicki. Tradycyjnie po koncertach na zamku odbywać się będą After Show Parties w klubach. 

Dotychczas potwierdzone zespoły to: Moonspell, The 69 Eyes, Daine Lakaien, The Klinik, Lech Janerka, Desdemona, Grendel, Alcest, Sui Generis Umbra, Patenbrigade:Wolff, She Past Away, Controlled Collapse, Fuka Lata, Lacrim, Super Girl & Romantic Boys oraz Christ Agony, Pandemonium, Tenebris, Vedonist, Scylla, Blindead, Ulterior, LateXjesuS oraz Theodor Bastard.

Komentarze
lord_setherial : Moonspel! Nic dodać,nic ująć.
Mementa : Absolutnie się zgadzam. Poza tym, odpuścić sobie Blindead byłoby ba...
Garbaty : Dla mnie kolejne CP zapowiada się bardzo ciekawie, sporo muzyki gitarowej n...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły