Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Castle Party 2018 - Kolejne potwierdzone zespoły

Castle Party, Castle Party 2018, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Theatre of Hate, Made In Poland, Beauty of Gemina, Agonoize, Tyske Ludder, Samael, Katatonia

Organizatorzy 25 edycji festiwalu Castle Party 2018 ogłosili kolejne gwiazdy imprezy, które uświetnią ten jubileuszowy czas. Są nimi: legendarny Samael i szwedzka Katatonia, długo oczekiwani przez fanów festiwalu. Obok wyżej wymienionych zagrają również: Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Theatre of Hate, Made In Poland, Beauty of Gemina, Agonoize oraz Tyske Ludder. Niebawem zostaną ogłoszeni kolejni artyści, którzy zagrają na Castle Party 2018.

Kolejne Castle Party odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2018 roku.

Pierwsze trzy edycje imprezy odbyły się na zamku Grodziec, a już od 21 lat bywalcy festiwalu spotykają się na okazałym dziedzińcu zamku w Bolkowie. Tradycyjnie już po koncertach na zamku odbywać się będą After Show Parties w klubach.

Bilety:

250 PLN - obowiązuje na wszystkie dni. Promocyjna pula karnetów w cenie 250 zł obowiązuje do 1 stycznia 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli. 

270PLN - obowiązuje na wszystkie dni. Promocyjna pula karnetów w cenie 270 zł obowiązuje do 31 marca 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli.

290PLN - obowiązuje na wszystkie dni. Po wyczerpaniu się karnetów w promocyjnych cenach. Do kupienia w kasie na zamku w czasie trwania festiwalu.

Bilet jednodniowy (piątek, sobota, niedziela): 180PLN

Bilety i karnety można nabyć w kasie na zamku od środy oraz w kasie przy byłym kościele ewangelickim od czwartku. Bilet zakupiony przez internet można dostać drogą elektroniczną od razu i nie podnosi to ceny zakupu. Tylko karnety upoważniają do wejścia na czwartkowe koncerty w kościele. Tak jak rok temu bilety/karnety upoważniają do wejścia na zamek i kościoła. Nie będzie osobnych biletów na koncerty w kościele.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły