Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Amphi Festival 2014 - Kolejne potwierdzone zespoły

Amphi Festival 2014, Amphi Festival, Blutengel & The Monument Ensemble, Project Pitchfork, Janus, Die Kammer

Na oficjalnej stronie niemieckiego eventu Amphi Festival pojawiła się lista kolejnych potwierdzonych zespołów i wykonawców, którzy zagrają w 2014 roku podczas jego dziesiątej, jubileuszowej edycji. Swoją obecność potwierdzili: Blutengel & The Monument Ensemble, Project Pitchfork, Janus oraz Die Kammer. Festival odbędzie się w Kolonii w dniach 26 - 27 lipca 2014 roku. Z okazji jubileuszowej edycji festiwalu organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, promocji i silny line-up. 

Potwierdzają również, że są już w kontakcie z wieloma innymi artystami i niebawem ogłoszą kolejne potwierdzone zespoły. Amphi Festival odbywa się od 2005 roku i oferuje szeroki program dla fanów muzyki alternatywnej, w szczególności dark electro, gothic rock, EBM. W 2009 roku, jednego dnia imprezę odwiedziło 13000 gości. 

Poza wymienionymi wyżej zespołami swoją obecność potwierdzili również: Eisbrecher, Mono Inc., Hocico, Iamx, Nachtmahr, Zeromancer, Rotersand, Lord Of The Lost, Aesthetic Perfection, Solar Fake, Eisenfunk, Unzucht, Maerzfeld oraz Centhron.

Oficjalna strona Amphi Festival http://www.amphi-festival.de/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły