Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Blues Pills w sierpniu w Polsce

Blues Pills, hard rock, rock psychodeliczny, blues rock

Amerykańsko-francusko-szwedzka grupa Blues Pills, opisująca swoją muzykę jako mieszankę psychodelii, bluesa, rocka i soulu, wystąpi 23 sierpnia we wrocławskim Alibi oraz 24 sierpnia w katowickim MegaClubie. Polska publiczność będzie należała do pierwszych, które zobaczą zespół po zaplanowanej na 5 sierpnia premierze albumu zatytułowanego "Lady in Gold" W sierpniu formacja ma występować głównie na festiwalach, zaś właściwa trasa po Europie promująca drugą długogrającą pozycję w jej dyskografii - według najświeższych zapowiedzi nieobejmująca naszego kraju - rozpocznie się pod koniec września.


Blues Pills powstało w 2011 r. Trzy lata później, po podpisaniu kontraktu z Nuclear Blast, grupa wydała swój debiutancki album, który szczególnie dobrze przyjęto w Niemczech. Na nadchodzących koncertach można się spodziewać sporej części materiału z mającego wyjść na światło dzienne albumu "Lady in Gold". Do tytułowego utworu z tego albumu można już oglądać teledysk. W Polsce Blues Pills wystąpi ponownie dwukrotnie.


Kiedy: 23 sierpnia (wtorek) 2016
Gdzie: Wrocław - Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 24 sierpnia (środa) 2016
Gdzie: Katowice - MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertuOrganizatorami koncertów są Knock Out Productions oraz Core-Poration.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły