Zadra
Zabawa w chowanego
Muzyka :

Black Sabbath - The End Of The End

Black Sabbath, The End Of The End, The End, metal, heavy metal, hard rock

"The End of The End" dokumentuje ostatnią trasę koncertową zespołu Black Sabbath. 4 lutego 2017 Black Sabbath rozgromił scenę w ich rodzinnym mieście Birmingham, gdzie zagrali swój 81 i zarazem ostatni koncert trasy The End. Ten wyjątkowy występ zamknął prawie półwieczną karierę zespołu. Wyprzedane show było punktem kulminacyjnym światowej trasy koncertowej, w której łącznie wzięło udział ponad półtora miliona fanów. Od czasu powstania zespołu w 1968 roku Black Sabbath nieustannie jest heavy metalowym pionierem i inspiracją dla grup muzycznych z całego świata.

Film daje możliwość poznania osobistych historii związanych z końcem działalności, uczestniczenia w przeładowanym emocjami koncercie i posłuchania największych hitów zespołu między innymi Iron Man, Paranoid, War Pigs i wiele, wiele innych. Dołącz do Black Sabbath w studio, gdzie dają ekskluzywny pokaz ich ulubionych piosenek, które nie zostały grane podczas koncertów z trasy. Oprócz tego dzięki filmowi możemy dowiedzieć się anegdot członków zespołu, opowieści o ich więzi i muzyce.

Zespół opowiada: “To było wyjątkowe uczucie wystąpić po tylu latach w rodzimym mieście. Było bardzo trudno pożegnać się z fanami, którzy przez tyle lat nas wspierali. W najśmielszych snach nie pomyślelibyśmy, że wrócimy tu po 49 latach, aby zagrać nasz ostatni koncert...”

Jak powiedział Ozzy “What a journey we’ve all had. It’s fucking amazing”. To ostatnie słowa od największego heavy metalowego zespołu wszechczasów.

 Film będzie zawierał koncert, jak również wyjątkowe materiały zza kulis – wszystko to nakręcone pod okiem reżysera Dicka Carruthersa (Led Zeppelin: Celebration Day, Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live).

 The End, Live In Birmingham zostanie wydane na płytach w wielu formatach do końca roku.

 Bilety już w sprzedaży.

Warszawa – 28 zł

Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław – 26 zł

Pozostałe kina – 24 zł

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły