Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

W wolny wieczór... Strona: 2

Wysłany: 2006-11-07 20:06

I to chyba siue zapełnia w bardzo miły sposób. Ja przyszłam prosto do domu by popracować, a wciąż męczę ten sam szkic, a zamist na prawdę przy nim przysiąść to... sami widzicie, czym się zajmuję.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-07 22:53

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

"dobrze posiedzieć przy żubrze" (choć to nie moje ulubione piwo) i w wolny wieczór uczyć się języka :D :D chyba muszę więcej wypić, he 8) generalnie wolne wieczory lubię spędzać w domu; chyba się starzeję


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-11-07 23:40

A ja chyba jestem młoda i lubię na imprezie w dobrym towarzystwie przyz odpowiedniej muzyce. :)

Ale także z przyjaciółmi w ogóle, juz obojętne gdzie...
W jakimś nastrojowym miejscu...
A czasem również w domu - po prostu trochę odpocząć, odświeżyć się, pomyśleć, lub ponicnierobić.

hmm, w sumie jak wiele osób. :P A może inie, vo tam... :P I tak nie mam teraz wolnych wiecorów, praca, nauka... Heh... Chcę już weekend!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-08 23:22

Ooo, no to się dzykuje u Ciebie wesoło. :) Pewnie nie będziecie mogły się nagadać, naśmiać i na[tu wstaw cokolwiek, co można robic z przyjaciółką, a jest tego ho ho i jeszcze trochę... ] Pewno się już stęskniłyście, ale tym milsze będzie spotkanie po tym czasie.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-09 19:34

jupi..... jutro piatek... Narea dzieki ... przypomnialaś mi o tym... poprostu ostatnio jestem tak zabiegana ze trace poczucie czasu...



Wysłany: 2006-11-09 20:05

Już jutro piątek! O.o
Co to oznacza? Wolny wieczór...
Początek weekendu...
Co przyniesie? To się okaże...
Ale dla mnie wystarczyłoby, jakby telefon zadzwonił...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-10 16:22

A ja mam dośc czekania na różne rzeczy, pora schować dumę do kieszeni i samej zacząć diałać... Szczególnie, żę to chora duma, nieuzasadnione bariery... Wolny wieczór pewnie poświęcę porządkom w domu... A moze powinnam się pouczyć? Oo


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-11 14:19

Ja przuwielbiam, ale książkę, film mi sie nie podobał, za sużo walki, ucieczki, taniego romansu, a za mało klimatu, któregy mialam nadzieję choć trochę odzwierciedli ten z pierwowzoru... Chociaż całości nie widziałam, bo na tym usnęłam - co jest ciekawe, jak normalnie nie sypiam, to na filmie mi się udało...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-11 15:48

Oczywiście, na wolny wieczór, jak człowiek chce tylko odpocząć, psychicznie, fizycznie i emocjonalnie, to film jest bardzo dobry. :] A "Matrixa" bardzo lubię, świetny pomysł, wykonanie, klimat, jak przyogodowy się go dobrze ogląda, a zarazem przesłania ma fajne, spostreżenia i taki niesamowity jest, ma taką autentycznośc, która lubię, że się w to naprawdę chce wierzyć... Przynajmniej pierwsza część jest świetna, druga nie bardzo i trecia też gorsza - ale jeśli porównywać, bo tak to całość mi się podobała. I nawet Keanu Reeves
w tym wcieleniu wyglądał niczego sobie, chodź mi się normalnie z wyflądu nie podoba... A cokolwiek wybierzesz, życzę miłego oglądania.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-12 05:50

Nie mów mi nawet takich głupot...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-12 14:43

Ohh.ja ostatnio kazdego wieczoru przed kompem siedze... ja chce na jakis koncert !! No litość... Na jakąs impreze.. cokolwiek...


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-12 17:17

Narea, czy Ty nie masz anemii alvo innych niedoborów? Może Ty weź sobie zrrób jakieś badanie krwi czy coś...

Ten wolny wieczór zamierzam siedzieć z dziewczynami i odpoczywać, trochę posiedzieć przy kompie, może pouczyć się (by się przydało)...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 17:27

IDŹ!!!!!!!!!!! Chcę mieć pewnośc, że mojej narzeczonej nic złego nie jest!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 17:34

Ok. A wolny wieczór zawsze mozesz przegadać ze mną,


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 18:14

No ja myślę!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-15 17:26

A u mnie znowu umysł stał się jasny i silny, jak uprzątnęłam z niego fikcje udające prawdę i wątpliwości... Dało to efekty na matematyce - nauczycielka powiedziała, że nie zrobię jednego zadania, więc rozwiązałam je specjalnie, by jej pokazać, że mnie nie docenia. I ogólnie wszystkie rozwiązania znów były dla mie logiczne i oczywiste, a ja czułam, jak poruszam się swobodnie w swerze swoich myśli, jak mogę tworzyć, budować, odnajdywać... I to mi dawało taką satysfakcje i uczucie wolności... Wiem, wiele może uznać to niemal za wynaturzenie... Ale mi sie bardzo usmiecha dzisiaj wieczór przy matematyce. Którą i tak muszę zrobić, bo babka każe się przygotowywać do drugiego etapu konkursu...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-16 14:38

dobre kino w wolny wieczor :)

tzn.,ze u mnie to sporadyczny przypadek.. Ostatnio kpax zatem to bylo wiosna :D
I i tak nie obejrzelismy do konca :P



Wysłany: 2006-11-20 13:17

Moje ostatnie wolne wieczory...

Tęsknota za kims, kto był obok i cieszenie się, gdy byliśmy razem...
Rozmowa z przyjacielem u niego...
Klimatyczny wypad do lasu... :twisted:
Noc z przyjacielem i dobrym filmem...
Uniesienia i bolesne upadki w sprawach sercowych moich, przyjaciółki i dobrej koleżanki...
Romantyczne chwile...
Świetna impreza...
Podróż pociągiem (senna)...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-20 14:35

No tylko pozazdrościc .. Bo ja narzie w kazdy wieczor w domu siedze i albo cos czytam albo ogladam tv :? Ale nie jest zle ..no i w następnem tygodniu zapowiada sie kilka ciekawych wieczorkow :P


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-20 14:41

[quote:4b4c87c770="Wainamoinen"]Heh... wolny wieczór. Pojęcie rzadko sprawdzające się w praktyce... :)[/quote:4b4c87c770]

Niestety... A może i stety, co jak się zagospodaruje wieczór, to już nie jest wolny...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło