Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

W wolny wieczór... Strona: 3

Wysłany: 2006-11-21 19:29

Moj jutrzejszy wieczor spedze w szkole.. ale na andrzejkowej dyskotecy.. czyli będzie fajny :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-21 19:47

Fajnie masz... A ja pewnie chorując w łóżku, ale jak dobrze pójdie, to przynajmniej z dobrę książką. :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-21 20:55

Morgana jest duzo plusów spędzania wieczorów w domu.. Ja np pisze piosenki, opowiadania albo poznaje nowych ludzi na gg, no i lubie to więc i tak wygląda prawie kazdy moj wieczór..
No a tak wogole to zycze szybkiego powrotu do zdrowia :wink:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-21 21:17

Dzięki. Tylko ja nie mogę w domu usiedzieć za długo i jak muszę siedzieć w miejscu, to mnie aż nosi.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 12:40

Podziwiem, ale takie odsypianie, jak jest po czym, też jest przyjemne... <rozmarzona>


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 13:04

A ja w wolny wieczór będę czekać...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 17:51

Narea ale Ci fajnie.. JA kazdego wieczoru przed kompem siedze a w nocy spie .. Andrzejki odwolane i dzis będzie to samo
Ehh... ale tylko do piatku :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-22 18:08

... <- mój wolny wieczór


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 18:37

w sobote wybieram sie na koncert rockowy xD gdzie gra moj mezczyzna xD
a za tydzien w pt. jest Cathedral ( impreza gotycka ) niach niach niach xD a tydzien temu byłam na koncecie Artrosis:P hehe(:



Wysłany: 2006-11-22 18:53

A ja w sobotę 25. chciałem iść na BloodLust... ale nie mam z kim Tak więc nic z tego.



Wysłany: 2006-11-22 19:51

przenies impreze do czestochowy a ja z toba pojde(;



Wysłany: 2006-11-22 20:05

No nie wiem co by powiedział na to twój facet :P



Wysłany: 2006-11-22 20:14


Wysłany: 2006-11-22 22:12

No jak tak to ok. zrobie wszytko co w mojej mocy zeby przenieść tę impre

A tak poważnie to ma ktoś pomysł na ciekawe spędzenie tego sobotniego wieczoru? MYślałem jeszcze o "Cassino Royale". W koncu nowego Bonda trzeba zobaczyć :D



Wysłany: 2006-11-23 00:12

ja na to nie idę, on jest blondynem, a James Bond nie może być blondynem ;P i koniec


ja w sobotni wieczór obejrzałam sobie "nieodwracalne"...i nie mogę pojąć, skąd to:dozwolone od 21 lat. nie uważam, by był az tak brutalny (a może to ja jestem n tyle niemoralna i bezuczuciowa, że już nie zauważam takich szczegółów)... bo co miało być tam takie straszne? jak czaszka rozwala się niczym na filmie science-fiction poprzez uderzenia gaśnicą? ehhh... (przynajmniej wieczór umilił mi piękny widok Monici Bellucci ^^ )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło