Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kobiece wokale. Jakie są wasze ulubione, za co je cenicie?. Strona: 9

Wysłany: 2008-01-12 22:18 Zmieniony: 2008-01-13 00:02

Bardzo miły dla ucha jest głos Marty z "Enter Chaos". I szczerze przyznam że ten głos bardziej mi się podoba niż np. głos Angeli Gossow.
majspejsowy adres zespołu


forever alone immortal


Wysłany: 2008-01-13 17:25

a mi się bardzo podoba wokal Grażyny z Iscarioty. I przyznam się szczerze, że jestem zdziwiony że kobieta potrafi się odnaleźć w thrashu.



Wysłany: 2008-01-13 21:28

Sharon den Adel Within Temptation...anielski głos...niepowtarzalna barwa głosu...


Kocham głupote bo nigdy mnie nie opuszcza, i śmierć bo tylko ona na mnie czeka.


Wysłany: 2008-01-14 14:27

Mi sie podobają wokale następujących kobiet:
Tarja Turunen, Maja Konarska za magię, Wokalistka zespołu Demether;D miodzio;D, i wokalistka Sylver Myst;D aha no i czasami Sharon z WTi w niektórych piosenkach Anja Orthodox


Bądź dla innych AnioŁem, dodawaj im skrzydeł, kiedy je utracą...


Wysłany: 2008-01-14 17:24

hmmm kobiece wokale to uwielbiam z chrypka..:>
Mary Magdalan jest moja fawortyka :twisted:
Sandra Nasic tez keidys miala niezly glos...ale ta swoja solowa plytka..yh..popsula sie



Wysłany: 2008-01-14 21:16

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Sharon den Adel zaiste jest obdarzona nieprzeciętnym głosem, lecz odrobinę jak na mój gust za słodkim.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Koncert Within Temptation Wysłany: 2008-01-14 22:39

Mam do oddania bilet na srodowy koncert.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2008-01-14 23:39

[quote:80265d067f="alagner"]I przyznam się szczerze, że jestem zdziwiony że kobieta potrafi się odnaleźć w thrashu.[/quote:80265d067f]

Wokalistka thrashowego The No - Mads z PL również się w tym gatunku dobrze sprawdza.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-01-15 01:25

[quote:37d1bf44d7="Paskievicz"]Liv Kristine ma wspaniały głos ... w przeciwieństwie do twarzy 8)[/quote:37d1bf44d7]
...eee tam, Pasq

:arrow: Liv źle nie wygląda, chociażby tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=OB-3Oy7Y5ow gdzie gościnnie wystąpiła u Cradle'ców.
To jest aż niewiarygodne, jak świetnie jej głos pasuje do tak ciężkiego grania. Jest jedną z moich ulubionych wokalistek.

:arrow: także Anneke van Giersbergen - szczyt potęgi głosu i niesamowita siła bez względu na oktawę,

:arrow: Sarah Jezebel Deva - zawsze pozytywnie mnie zaskakiwała, gdziekolwiek się pojawiała,

:arrow: Anja Orthodox - im starsza, tym - podkreślam: wokalnie! - lepsza, profesjonalistka w każdym dźwięku,

:arrow: Ruth Knepel - gościnnie wystąpiła w kawałku "Solitude" na płycie "Serpent's Embrace kapeli Agathodaimon - wokal z prawdziwym charakterem, a jednocześnie przekazujący pełnię emocji.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2008-01-15 07:15

Hehe, Liv ma śpiewać, a nie wyglądać

[quote:486dcc0325="Paskievicz"]Liv Kristine ma wspaniały głos ... [/quote:486dcc0325].... i w tej kwestii się zgadzamy.
Pozdrawiam.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2008-01-15 19:40

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Paskievicz, w muzyce liczy się przede wszystkim głos, a nie wygląd. Słuchając Liv wcale nie musisz na nią patrzeć, a jeśli wybierasz się na koncert - zajmij odległe miejsce, to nawet jej nie zobaczysz. Ma nieco dziecinne i banalne rysy, ale lepsze takie naturalne, niż jakby miała biegać co weekend na operację plastyczną


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2008-02-03 21:40

Moją ulubioną wokalistką jest Fallon Bowman z zespołu Kittie, po prostu genialny death metalowy kobiecy wokal :twisted:
W dodatku jest piękna he he :D
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:V1_Nxz_foNgEnM:http://noisesp.tripod.com/entrevista/fallon.jpg


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2008-02-04 00:44

alma (Bicz)
alma
Posty: 9
Więcbork

[quote:042f4a9205="Entwine"]Sharon den Adel Within Temptation...anielski głos...niepowtarzalna barwa głosu...[/quote:042f4a9205]

Zdecydowanie tak i do tego Anja Orthodox , Tarja Turner i Lisa Gerrard :)



Wysłany: 2008-02-07 19:42

A ja się w większości również będę powtarzać - oczywiście Tarja z Nightwisha za niesamowity sopran, za słodziutki głosik Sharon den Adel, Liv Kristin; za niesamowity mocny głos Simone Simons; Floor z After Forever-ładnie, ładnie jej wychodzi śpiew; Sarah Jezebel Deva - również niczego sobie kobietka :) Z polskich to bardzo lubię zarówno Medeah, jak i Anję - mają klasę dziewczyny:)
Co do Angeli to już nawet nie trzeba powtarzać- uwielbiam kobietkę :) Tak a propos słodkich dziewczynek w stylu Angeli, to zachęcam do looknięcia na ten filmik:):):
http://www.youtube.com/watch?v=dh5ssgDlNpU

Z niewymienionych(chyba, przejrzałam 16 stron, ale nie zapieram się rękami i nogami, że nie było ;P) to Anita Auglend(The sins of Thy beloved) ma bardzo przyjemny głosik i wspaniale uzupełnia się z growlem. Oczywiście nieodżałowana Vibeke z Tristanii
No i niesamowicie urzekające swoim głosem obecna wokalistka Aesmy Deavy(swoją drogą zna ktoś ten świetny zespół?)- śpiewa sobie spokojnie wysoko, a jak nagle nie zarżnie niskim, gardłowym głosem mrrr^^



Wysłany: 2008-02-07 20:11

zdecydowanie Anja Orthodox, Tarja Turunen i Sonja Kraushofer.


Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.


Wysłany: 2008-02-24 10:23

Anja Orthodox, Maja Konarska, Liv Kristine jak je słyszę to jakoś tak mi się dobrze robi Lisa Gerrard - za klimat tego co tworzy. Grupowo wszystkie kobiety śpiewające w Therionie za rewelacyjne głosy :D


Okręt mój płynie dalej Gdzieś tam... Serce choć popękane, chce bić.


Wysłany: 2008-02-24 11:11

A słyszeliście panią z Otep ?

Ta dopiero, jak ryknie ...

http://pl.youtube.com/watch?v=w4kdO24qgH0


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2008-07-05 09:57

i wyszło na to że najwięcej głosów zebrała Anneke, u mnie też numer 1,a poza nią Nera,Sandra Nasic,Elizabeth Fraser,Amy Lee,Lisa Gerrard,Elisabeth Toriser.
Christin Agilera też jest niezła.


"Ostrożnie stawiaj kroki Bo w sobie masz swój Hades I w sobie cień głęboki I bezład razem z ładem" J.Kaczmarski


Wysłany: 2008-07-05 19:07

Siouxsie, ma strasznie namiętny i przepełniony czystą kobiecością głos.


:)


Wysłany: 2008-07-05 23:08

LISTA ANJA ORTHODOX TARJA TURUNEN LIV KRISTINE SHARON DEN ADEL MONIKA PEDERSEN ANNEKE VAN GIERSBERGEN :twisted: :twisted: :twisted:

[color=darkred:fe186a0366]Nie musisz pisać capsem by wszyscy widzieli o czym piszesz[/color:fe186a0366] :wink:


życie to gotyk


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło