Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

ubiór a muzyka. Strona: 4

Wysłany: 2011-01-24 16:00

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:f80f906b0c="Aliss"]...Sezon łowiecki na drechów M.Mazowieckiego zostanie oficjalnie otwarty,i wtedy odpowiedz na pytanie "Czy metal wywołuje depresje"będzie już dla wszystkich jasna... [/quote:f80f906b0c]
Ta... Bo z nimi to spokoju nie ma. Przez dobry rok się tak nade mną znęcali, że chciałam popełnić samobójstwo. Wtedy jeszcze nie miałam kontaktów z miejscowymi Metalami, Gotami itd. Ale nie darmo mam ksywę Vendetta, pora na zemstę :D


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-01-24 16:09

Aliss (Bicz)
Aliss
Posty: 184
Nîmes/Bydgoszcz

Droga Vendetto,jak to mawiają francuzi,zemsta jest daniem które należy spozywać na zimno,czyli nie robić niczego bez uprzedniego przemyślenia planów i strategii....


Żyć i kochać w biegu,umrzeć z mieczem w dłoni


Wysłany: 2011-01-24 16:52

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:cb52ab673a="Aliss"]Droga Vendetto,jak to mawiają francuzi,zemsta jest daniem które należy spozywać na zimno,czyli nie robić niczego bez uprzedniego przemyślenia planów i strategii....[/quote:cb52ab673a]
O tym wiele wiem.. Mściwość nie jest dobrą rysą charakteru, ale... Nie chcę tego zmienić :) Przyjaciół niemalże czczę, ale wrogowie... Na nich knuję cały czas :) Mam jednego drecha w psychiatryku na koncie. I na tym nie poprzestanę


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-03 20:22

szyderc (Bicz)
szyderc
Posty: 9
Minsk Mazowiecki

Ja też chce zapolować na drechów :D mogę się przyłączyć? :P


sex, alkohol & black n roll


Wysłany: 2011-02-03 22:03

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:c6f29ca6fd="szyderc"]Ja też chce zapolować na drechów :D mogę się przyłączyć? :P[/quote:c6f29ca6fd]
Aaależ oczyyywiście :D Jestem anemiczką i początkującą anorektyczką, sama nie dam rady, więc zapraszam. Może uda się namówić miejscowe Bractwo Rycerskie. Mam tam znajomych i przyznam że są fajni.


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-03 22:43

szyderc (Bicz)
szyderc
Posty: 9
Minsk Mazowiecki

nie powiem żeby byli normalni... :P ale za miód zapewnię zrobią wszystko :D tez mam tam połowę znajomych :) chociaż... mieczem i strzałami na drechów toż to chyba mała przesada, glany wystarczą:D


sex, alkohol & black n roll


Wysłany: 2011-02-04 20:34

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:9b2efab326="szyderc"]nie powiem żeby byli normalni... :P ale za miód zapewnię zrobią wszystko :D tez mam tam połowę znajomych :) chociaż... mieczem i strzałami na drechów toż to chyba mała przesada, glany wystarczą:D[/quote:9b2efab326]
Na drecha to strzał szkoda :) A z glana przywalić to wielka przyjemność... Muszę przyznać, że to moja słabość.


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-05 16:02

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:6b09a66d2b="shagi666"]A ja się w dresach bujam i niczyich glanów bać się nie boję. Według mnie to glany są marną bronią ... Cóż Wam z glanów przy gazie obezwładniającym , kastetach , nożach , czy nawet broni palnej.[/quote:6b09a66d2b]
Ta... Już ja widzę 15-letniego drecha z MMz z kałachem :D Swój kastet chcesz? Zakładasz 2-rzędową pieszczochę (ćwieki Spike 1,5 cm) na pięść i masz. A dobrze podbity glan to podstawa.


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-05 16:18

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:12e7ec41fe="Radioactive_Vampire"]Dlaczego od razu 15letni... może być 20letni dres z kałachem...
I zaprawdę powiadam Wam... przed kałachem ni glan, ni ćwiek nie uchroni ![/quote:12e7ec41fe]
To jest pewne. Ale znam swoją miejscowość :) Najwyżej butelkami rzucają miejscowe drechy. Ostatnio co raz więcej tu wielbicieli mroczniejszych klimatów, co powoduje spadek populacji dresiarstwa :D


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-05 16:25

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:5f44b87835="Radioactive_Vampire"]Butelkami ?
Co za prymitywy... ;x[/quote:5f44b87835]
Butelki, patyki różne, kamienie :) Neandertalstwo takie. I zauważ, że są tak odważni, by zaatakować we 20 samotną dziewczynę, przy czym słabą anemiczkę. Jak będzie ich trochę mniej - nie ruszą :D


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-05 20:19

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:d44dce5c92="CatGirl"][quote:d44dce5c92="Vendetta"][quote:d44dce5c92="Radioactive_Vampire"]Dlaczego od razu 15letni... może być 20letni dres z kałachem...
I zaprawdę powiadam Wam... przed kałachem ni glan, ni ćwiek nie uchroni ![/quote:d44dce5c92]
To jest pewne. Ale znam swoją miejscowość :) Najwyżej butelkami rzucają miejscowe drechy. Ostatnio co raz więcej tu wielbicieli mroczniejszych klimatów, co powoduje spadek populacji dresiarstwa :D [/quote:d44dce5c92]


hmmm, a nie żal im tak butelek? tosz to do skupu można oddać:D[/quote:d44dce5c92]
Są zazwyczaj tak narąbani, że nie wiedzą jak mają na imię. Ostatnio zaczepili mojego znajomego Metala i myśląc że to kobieta (ma długie włosy) zaczęli go podrywać :]


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-05 21:01

[quote:5f12d9178a="CatGirl"]eh ta dzisiejsza młodzież, bardziej uzbrojona niż płatny morderca... a to takie niekobiece[/quote:5f12d9178a]
Kobiece czy niekobiece-dziś trza się bronić wszystkim czym się da.Ot,nastały parszywe czasy...


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2011-02-05 21:33

[quote:840680c7c0="CatGirl"][quote:840680c7c0="Nuta"][quote:840680c7c0="CatGirl"]eh ta dzisiejsza młodzież, bardziej uzbrojona niż płatny morderca... a to takie niekobiece[/quote:840680c7c0]
Kobiece czy niekobiece-dziś trza się bronić wszystkim czym się da.Ot,nastały parszywe czasy...[/quote:840680c7c0]

zawsze trzebabyło[/quote:840680c7c0]
No tak,ale kiedyś w opinii społecznej kobieta była zawsze winna,bo 'prowokowała','tego chciała' itd. A że sprawa atakowanych kobiet przez ostatnie lata były nagłaśniane przez media,to ludzie są bardziej świadomi i wrażliwi na krzywdy wyrządzane kobietom.
A same kobiety są świadome swoich praw i tego jak mają się obronić przed napastnikiem.


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2011-02-05 23:41

[quote:c047abeb70="CatGirl"][quote:c047abeb70="Nuta"][quote:c047abeb70="CatGirl"][quote:c047abeb70="Nuta"][quote:c047abeb70="CatGirl"]eh ta dzisiejsza młodzież, bardziej uzbrojona niż płatny morderca... a to takie niekobiece[/quote:c047abeb70]
Kobiece czy niekobiece-dziś trza się bronić wszystkim czym się da.Ot,nastały parszywe czasy...[/quote:c047abeb70]

zawsze trzebabyło[/quote:c047abeb70]
No tak,ale kiedyś w opinii społecznej kobieta była zawsze winna,bo 'prowokowała','tego chciała' itd. A że sprawa atakowanych kobiet przez ostatnie lata były nagłaśniane przez media,to ludzie są bardziej świadomi i wrażliwi na krzywdy wyrządzane kobietom.
A same kobiety są świadome swoich praw i tego jak mają się obronić przed napastnikiem.[/quote:c047abeb70]

prawda, ja jednak wolałabym nie nosić takich rzeczy:)[/quote:c047abeb70]
W sumie też racja.Subtelniejszy jest gaz pieprzny i ucieczka pierunem od tępaka.


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2011-02-06 00:03

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

[quote:718e2f36be="Nuta"][quote:718e2f36be="CatGirl"][quote:718e2f36be="Nuta"][quote:718e2f36be="CatGirl"][quote:718e2f36be="Nuta"][quote:718e2f36be="CatGirl"]eh ta dzisiejsza młodzież, bardziej uzbrojona niż płatny morderca... a to takie niekobiece[/quote:718e2f36be]
Kobiece czy niekobiece-dziś trza się bronić wszystkim czym się da.Ot,nastały parszywe czasy...[/quote:718e2f36be]

zawsze trzebabyło[/quote:718e2f36be]
No tak,ale kiedyś w opinii społecznej kobieta była zawsze winna,bo 'prowokowała','tego chciała' itd. A że sprawa atakowanych kobiet przez ostatnie lata były nagłaśniane przez media,to ludzie są bardziej świadomi i wrażliwi na krzywdy wyrządzane kobietom.
A same kobiety są świadome swoich praw i tego jak mają się obronić przed napastnikiem.[/quote:718e2f36be]

prawda, ja jednak wolałabym nie nosić takich rzeczy:)[/quote:718e2f36be]
W sumie też racja.Subtelniejszy jest gaz pieprzny i ucieczka pierunem od tępaka.[/quote:718e2f36be]
Najlepsze jest straszenie. Jest taka dobra recepta:
Wieczór + 3 świece + drechy + karty + Gotka + cmentarz = Banda przerażonych do śmierci dresiarzy :D Stara dobra metoda. xD


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-06 00:33

[quote:d0c476a1df="Vendetta"][quote:d0c476a1df="Nuta"][quote:d0c476a1df="CatGirl"][quote:d0c476a1df="Nuta"][quote:d0c476a1df="CatGirl"][quote:d0c476a1df="Nuta"][quote:d0c476a1df="CatGirl"]eh ta dzisiejsza młodzież, bardziej uzbrojona niż płatny morderca... a to takie niekobiece[/quote:d0c476a1df]
Kobiece czy niekobiece-dziś trza się bronić wszystkim czym się da.Ot,nastały parszywe czasy...[/quote:d0c476a1df]

zawsze trzebabyło[/quote:d0c476a1df]
No tak,ale kiedyś w opinii społecznej kobieta była zawsze winna,bo 'prowokowała','tego chciała' itd. A że sprawa atakowanych kobiet przez ostatnie lata były nagłaśniane przez media,to ludzie są bardziej świadomi i wrażliwi na krzywdy wyrządzane kobietom.
A same kobiety są świadome swoich praw i tego jak mają się obronić przed napastnikiem.[/quote:d0c476a1df]

prawda, ja jednak wolałabym nie nosić takich rzeczy:)[/quote:d0c476a1df]
W sumie też racja.Subtelniejszy jest gaz pieprzny i ucieczka pierunem od tępaka.[/quote:d0c476a1df]
Najlepsze jest straszenie. Jest taka dobra recepta:
Wieczór + 3 świece + drechy + karty + Gotka + cmentarz = Banda przerażonych do śmierci dresiarzy :D Stara dobra metoda. xD[/quote:d0c476a1df]
Może i dobre,ale prędzej by ją poobracali na tym cmentarzysku i zostawiliby ją samą z gołą dupą.
Najlepsze jest rzyganie na zawołanie-straszak i obrzydzacz w jednym ;D


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2011-02-06 00:36

Vendetta (Bicz)
Vendetta
Posty: 24
Mińsk Mazowiecki

Uwierz, metoda skuteczna. Nie każdym kroku spotyka się nawiedzoną dziewczynę. :)


Teriar viras ret Itach, korim Itach magh knu akhredeme.


Wysłany: 2011-02-06 11:43

szyderc (Bicz)
szyderc
Posty: 9
Minsk Mazowiecki

[quote:b056a8c196="Demonika"]można też chodzić na sztuki walki, ale co z tego jeżeli się coś umie. Jak ma się spódnice lub niewygodne spodnie, które się porwą przy wyższym kopnięciu... To nic się nie zdziała. Bo w jeansach naprawdę ciężko kogoś kopnąć w łeb. Wiem coś o tym xD Między innymi dlatego na treningach nosi się jakże ładny dobok lub kimono. A jacy mężczyźni są w nim przystojni :D [ach] xD[/quote:b056a8c196]

bowiem "I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa"


sex, alkohol & black n roll


Wysłany: 2011-02-06 11:47

[quote:ef3b85ac0d="Demonika"]można też chodzić na sztuki walki, ale co z tego jeżeli się coś umie. Jak ma się spódnice lub niewygodne spodnie, które się porwą przy wyższym kopnięciu... To nic się nie zdziała. Bo w jeansach naprawdę ciężko kogoś kopnąć w łeb. Wiem coś o tym xD Między innymi dlatego na treningach nosi się jakże ładny dobok lub kimono. A jacy mężczyźni są w nim przystojni :D [ach] xD[/quote:ef3b85ac0d]
Wysokie kopnięcia są na pokaz - im wyżej kopiesz tym bardziej się odsłaniasz. Dobry kop na udo lub piszczel może być skuteczniejszy niż kopanie w głowę.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-02-06 13:17

[quote:73fb7befa9="Demonika"]Nie muszę się odsłaniać, jeżeli prawidłowo trzymam gardę to jestem zasłoniona. Osobiście uważam, że kopy w głowę są fajne :D Aczkolwiek jeżeli przeciwnik się na tym zna, łatwo może zrobić unik :P[/quote:73fb7befa9]
Ale droga jaką twoje kopnięcie musi przebyć do głowy wystarczy, aby skutecznie ściąć twoją nogę podporową. Zresztą jak się dobrze trzyma gardę, to nawet uniku nie trzeba robić


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło