Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

VAMPYRE ?. Strona: 6

Wysłany: 2006-11-16 11:27

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

No droga Pani gust muzyczny to Ty masz jak już jesteśmy przy Epice to może użyjecie też "Cry For The Moon" ??


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-16 22:58

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Hmmm Wampiry najbardziej lubią Theatres Des Vampires i wokal Sony Scarlet (moja wielka miłość)... bez niej ten ślub się nie może odbyć A tak w ogóle to mogłabyś wyjść za mąż zajakiegoś przystojnego wampira ;P a nie za Morgane :> marnujesz się kobieto ;P ( i razem ze sobą zabierasz Morgane czyli dwie ładne dziewczyny będą już zajęte)


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-17 23:26

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Hmmm... no dobra poświęce się i mogę z Toba spędzić tą wieczność...:) niech będzie , że jestem wdzięczny za przemiane :twisted:


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-18 09:17

Wiecznośc moze by się nie znudziła .. ale wciąż z tą samą osobą ??... Ja i tak pozostane śmiertelna.. obok mnie nie ma zadnych przystojnych wapirkow


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-18 11:35

To moja droga zawampiruj kogoś :wink:


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-18 16:58

Istnieja jakas lista oczekujących na przemianę, czy trzeba składac jakieś indywidualne wnioski? ;>


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2006-11-18 22:45

Kogo by tu zwampirować ..?.. jakiegoś dresiarza ? :? U mnie w okolicy nie ma przystojnych wampirow.. I nie znajde sobie takiego jedynego przystojnego z ktorym bede zyla wiecznie Nie ma nawet kto mnie w szyje ugrysc.... jak narazie pozostaje mi zostać śmiertelniczką :?


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-18 23:43

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Przyjeź do wrzesni tam jest mnóstwo potencjalnych wampirów ( w tym ja :> )


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-19 00:37

pewnie :roll: a moze jakies wampitry do mnie by przyszly .. ]:-> Moje miasteczko takie ładne a prawie sami dresiarze.. Zaiedlimy to wampiry i uczynimy z niego wieczny raj dla nieśmiertelnych:twisted: :roll:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-19 01:24

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Czy to jakas propozycja ?? jesli tak to ja rozpatrze i za jakis czas odpowiem... a tylko mam pytanie co z tego bede mial ze Cie odwiedze :>


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-19 01:35

Oh zeby jaki kolwiek wampirek mnie odwiedzil.. bo wokol mnie sami dresiaze i rozowe lale .. i nikt nie sprawi ze stane sie niesmiertelna . A co z tego będziesz miał ? :twisted: No nie wiem nie wiem.. to zalezy od tego co masz teraz : ]


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-19 20:01

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Mam szczęsliwe życie śmiertlnika :> heheh ;w moim mieście też same drechy technojeby i puste lalki no ale co zrobić :P "musimy dalej uprawiać swój ogródek" :P:P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-19 20:13

[quote:d02363246e="Khamill"]Mam szczęsliwe życie śmiertlnika :> heheh ;w moim mieście też same drechy technojeby i puste lalki no ale co zrobić :P "musimy dalej uprawiać swój ogródek" :P:P[/quote:d02363246e]

Ja tak miałem przez 18 lat. W promieniu 30 km nikogo kto by słuchał czegos wiecej niż rocku.
Choc może coś tam się skrzętnie ukrywało,ale niezdążyłem odnaleźc. Więc może i Wy szukajcie.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2006-11-19 21:28

Szczęściaz, u mnie na całe misto cięzko jest znalesc jakiegos metala :? Pogadac nawet z kim nie ma, gadalam dzis z jednym hip hopowcem.. ciągle przeklinał wyzywał mnie i wszystkich metali .. zalosne ... ze ci ludzie nie więdza jacy sa beznadziejni...


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-19 21:52

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

no to faktycznie nie za dobrze masz to lepiej Ty się do mnie przenieś :> u mne troche metali :P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-20 14:02

Narea, już wróciłam! Wcale nie randowałam z inną! Liczysz się tylko Ty!!!!!!
Khamill, co to ma znaczyć, że ktoś się marnuje wychodząc za mnie, co? <mordercze spojrzenie>
Karola, chodź do nas, na naszym ślubie będzie duuużo wampirów!

A gryziona byłam, sama napiłam sie krwi i mam nowe siły... By znosić trudy...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-20 14:31

No z pewnością wpade na Wasz ślub :wink:
Wogole to chciala bym mieszkac w jakims miescie gdzie jest sporo wampirkow , bo w lezajsku to chyba tylko ja jestem albo nie znam :?
NAjlepiej do poznania albo krakowa :P To za pare lat.. no na studia :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-20 15:37

Narea, Twoje propozycje utworów mi się podobają, bardzo mrrrrr(ocznie), jestem za! A Lacrimosa?

Przemiłabym kogoś, tylko nie wiem, czy jakbym sie teraz przyssała do rany, to czy bym nie wyypiła do istatniej kropli...

Karola -> Kraków odwiedzaj zawsze!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 12:43

Już ja to widzę, ja myślę o Tobie i ślubie, a Ty mnie zdradzasz z jakimś Danielkiem... I jak tu myśleć o ożenku z Tobą? <łacze>
...
Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy... Nie mamy nikogo od troszczenia się o to? Ja mogłabymnawet w tej chwili, tu i teraz, ale wiem, to trzeba przygotować...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-22 13:15

Bo gdyby był, to już byś mnie zdradziła pewnie!

Heh...

ale i tak nie potrafię się na Cibie gniewać. <rzytul>

Selene69, dzięki! Ale miejsce trzeba wybrać naprawdę super! I data też powinna być specjalna! Ślub musi być w nocy, więc nie może być zbyt zimno...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło