Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

VAMPYRE ?. Strona: 3

Wysłany: 2006-11-11 18:40

O o mogę troszke?? :) Idziecie zapolować na jakiegoś ładnego prawiczka? To ja tez sie zabieram 8)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-11 19:56

DLa mnie musi miec tylko niebieskie oczy i bujna czupryne ,, No i zeby miał śliczne kły.. ugryzie mnie namiętnie w szyje a nasza miłość, będzie piękana i wiczna.. 2 nieśmiertelne wampiry.....


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-12 10:59

:twisted: Ooooo widze jakieś diabelskie zabawy bezemnie...


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-12 13:59

<wskakuje>To co na kogo polujemy?:>


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-12 14:13

Mra... jakis przystojny wampirek mile widziany :wink:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-12 17:25

Ha ha, a teraz wszyscy mężczyźni będą jak najszybciej mieć za sobą pierwszy raz, a potem będą trąbiś w mediach o sexie w szkole itp... : P


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-12 19:09

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Ej to nie fair mogłybyście być trochę bardziej wyrozumiałe i na tych nieładnych prawiczków też polować ;P hehe swoją drogą ciekawe do której grupy ja się zaliczam do tych ładnych a może do nieładnych ??!!


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-12 19:17

Ja poluję na wszystkich - żeby się napić, Ci ładni są od tego, by nas gryźć - i nie muszą do tego być prawiczkami...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-12 19:18

[quote:7dc121f8d9="Khamill"]ciekawe do której grupy ja się zaliczam do tych ładnych a może do nieładnych ??!![/quote:7dc121f8d9]

To zależy od gustu, ale pokaż zdjęcia, to powiem Ci jak bym oceniła Twój wygląd na ich podstawie.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 16:42

Prosimy chętnych do zadziabania o zgłaszanie się :twisted:


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-13 17:04

Polowania sie rozpoczeły... hmm.. nie na wszystkich.. Bo ja nie dam sie ugryść jakiemuś łysemu dresiarzowi :P


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-11-13 17:11

Nie no, polujemy tylko na ludzi...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 18:27

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Info. dla Pani Morgany fotki mam tyle, że nie radze wchodzić chyba, że lubi Pani brzydkie rzeczy :P:P a tak poza tym to zapraszam w okolice Poznania ( a dokładnie to jakieś 45 km od Poznania tam Panie będą mogły polować do woli ;P ) może na mnie jakaś miła "wampirzyca" trafi <marzyciel>


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-13 18:28

Khamill, chcesz zostać upolowany...? :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 18:36

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

To jakaś propozycja ?? hehe zależy przez kogo


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-13 18:44

Interpretuj to jak chcesz. Jak pytałam o zdjęcia, jeszcze ich nie było, a przynajmniej u mnie się nie wyświetliły. Co do brzydoty, to przesadzasz. Tylo jeśli mogę coś zasugerować, radziłabym zmianę fryzury.
Słodki piesek. :D
45km od Poznania... A może to Pan odwiedzi Kraków? :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 18:52

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Zmianę fryzury mówisz hehe myślę o tym od dawna, bo nienawidze moich włosów niestety mam jeden mały problem - nie wiem na jaką może byłabyś tak miła i mi coś doradziła :)

P.S mile widziana jakaś fotka a nie sam opis fryzury :P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-13 19:06

Nalepiej przejdź się do jakiegoś dobrego fryzjera, który by Ci doradził co by pasowało do Twojego typu urody.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-13 19:15

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Do mojego typu urody ;P hehe a jaki to typ poza tym nie wiem czy znajde jakiegoś dobrego fryzjera we wrześni a do poznania mi się jeździć nie chce :P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-13 19:23

coś Ty taki leniwy? To może jak będziesz w mieście to przy okazji pójdziesz? Kiepski fryzjer i tak mógłby nie umieć dobrze Cię uczesać, nawet, jakbyś mu pokazał wzór.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło