Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

VAMPYRE ?. Strona: 5

Wysłany: 2006-11-14 15:04

Łysy dresiaż wampirem? 8O


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-14 15:14

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Eh... nie wiem czy długowieczność jest zła czy dobra. wiem tylko tyle, że życie w samotności sięszybciej nudzi niż w towarzystwie dlatego tez...


Morgana przemień mnie w wampira <buahahahaha> !? <rosi> :roll:


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-14 17:55

Moja droga, wiesz przcież, że moje uczucie do Ciebie jest takie, jak ja sama - wieczne i silne. I nawet tysiąc kochanków by tego nie zmieniło!
Ale ja ikogo tu nie podrywam...Mni chyba też ikt. Chociaż każdy powinien nas adorować, bo ja nie... <szczerzy ząbki>

Khamillu, chętnie zmienię Cię w wampira, choć nie bezinteresownie,,, Już ja z Nareą weźmiemy sobie opłatę... Więc bój sie i nie czekaj na nas - i tak się zjawimy, gdy najmnej się będziesz tego spodzoewał, a wtedy już będzie za późno, zero odwrotu, nieśmiertelność w ramionach nocy i czystej, nieopanowanej siły...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 19:12

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Hmmm... to daj mi chwilkę żebym to przemyślał...



Oki !!!! zgadzam się możesz mnie wraz ze swoją koleżanką przemienić ;P aaa tylko powiedzcie mi co to za zapłata będzie ;P hehe jeśli wieczność z wami :) to ja się zgadzam.. no i oczywiście CZEKAM !!!!!!!!!!


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-14 19:58

Czekasz? Rozumiem, zę to było zaproszenie, więc... Buahahahahahahahahahaha!
Narea, możemy wejść!
Strzeż się... Teraz
twój los jest w naszych rękach (i zębach ;P). Koniec pytań, koniec uprzejmości, koniec ograniczania się i powstrzymywania...
Zabawa się rozpoczęła...
<Podchodz do ona, które cicho się przes nią otwiera, nie wpuszczając przy tym wiatru. Światła gasną, słychać tylko rozchylające się poły płaszcza, uderzenia wielkich skrzydeł, a potem powietrze powraca do pustego pomieszczenia, z którego ledwo już można dostrzec cień czasrniejszy niż niebo w bezgwiedną noc, mknący w dal...?


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 20:24

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Czekam, Czekam i nic pospieszcie sie bo mam chyba za duzo krwi musze ja komuś oddac



Ogłoszenie :

Oddam krew w dobre ręce !! Krew jest badana, nie jest zakarzona żadną chorobą nic tylko brac :P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-14 20:59

Jakby wampir mógł się chorobą zarazić. Ale chyba nie w ręce tylko usta, i nie dobre, a złe...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 22:24

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

No oki Oddam w złe usta hehe mogą być Twoje !!! <joke>


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-14 22:37

Ppowiedziałabym, że stąpasz po grząskim gruncie, kolego, ale to by było zbyt delikatne określenie. Mówisz do wygłodniałego, spragnionego krwi wampira!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 22:43

Ślub?:D ja chce być druchną ^^


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-14 22:46

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Morgana przestań gadać tylko wreszcie mnie przemień :):):) 8)

A co do ślubu to ja nic nie wiem :) musiałaby Pani gadać z Morganą :D


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-14 23:11

A tak, Narea i ja jesteśmy zaręczone, ale jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy i gdzie (myślałyśmy o Holandii lub Londynie). Ale nie będzie to z pewnością ceremonia kościelna, chociaż może w starym, opuzczonym kościele gotyckim, w którym tylko ogień będzie rozświetlał czerń nocy... W każdym razie nie byłomowy o druchnach, ale gdyby co, będziemy o Tobie pamiętały. Tylko czemu tak nagle pytanie o to?

Przemienię, Khamill, nie bój się już. Ale nie trąb o tym na całe dp, bo wszyscy by chieli... Więc ciiii... Powiesz jutro, że dostałeś zapalenia gardła, dlatego musisz je czymś zakrywać - znaczy ogrzewać...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-14 23:16

Ale ja będę taką inną druchną. Taką mogę być w stylu Gnijącej Panny Młodej!!!Będę Wam sypała białe płatki chryzantem, czy jak tam się piszę nazwe tych kwiatków. A jak chcecie tak bardzo mrocznie w nocy to mogę za płaczke robić. :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-15 00:35

Raczej klimatycznie niż mrocznie bym chiała.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-15 11:00

Narea! Jesteś kochanie! <zły uśmieszek>
Więc impreza się zaczęła!

Oczywiście, moja Pani, zgadzam się co do ceremonii. :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-15 17:42 Zmieniony: 2006-11-15 18:05

No nie tak zupełnie sama! Też będę miała w tym niemały udział! :twisted:

Umawiać to ja się nie umiem, więc Ty to załatw i mnie zmuś, bym sie dostosowała! :twisted: :twisted: :twisted:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-15 17:54

Trzeba kogoś kto ceremonie poprowadzi!


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-11-15 18:21

Tylko nic w stylu księdza klepiącego formułki!
Ale tak mi się zamarzyły jakie ceremonie okultystyczne a także symboliczne połączenie, tło podkreślające naszą więź - utwory, do których obie mamy sentyment, ulubione barwy, przedmioty... Jakieś wystąpienia nadające całości nieco mistycznego charakteru... I ludzie wierzący w nas...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-11-15 22:05

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Jakbyście potrzebowały jakiegoś mężczyzny to ja mogę pomóc :)


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2006-11-15 23:47

No jasne! Dzięx :!:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło