Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Co NIE miłego dzis sie wam przydarzyło?. Strona: 105

Wysłany: 2012-10-27 10:34

[quote:684c3c7d2a="CatGirl"]Pocieszający jest jedynie fakt, że jak nie rodzice, to życie ich w pewnym momencie zdyscyplinuje Ja bym nie mogła pracować z młodzieżą bo bym ich chyba pozabijała...[/quote:684c3c7d2a]

Ale chyba niestety są też ludzie, którzy naprawdę mają na wszystko wyjebane i nic ich nigdy nie zdyscyplinuje. Co niemiłego: muszę wyjść z chaty zrobić zakupy, a tak mi się nie chce. No i nadal nie jest pewne to, czy pójdę dziś z moim facetem na imprezę.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-10-27 14:10

[quote:3d50ddbfb3="CatGirl"]przynajmniej masz nadzieje, ja wiem że nie pójde buuuuuu[/quote:3d50ddbfb3]

Jest jeszcze nadzieja nr 2 - na piwo z kumplem. Co niemiłego - musiałam chodzić po mieście w spadającym z nieba granulacie śniegowym i wietrze.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-10-28 10:39

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

[quote:cab75872bb="Devon"][quote:cab75872bb="CatGirl"]przynajmniej masz nadzieje, ja wiem że nie pójde buuuuuu[/quote:cab75872bb]

Jest jeszcze nadzieja nr 2 - na piwo z kumplem. Co niemiłego - musiałam chodzić po mieście w spadającym z nieba granulacie śniegowym i wietrze. [/quote:cab75872bb]

No ja przez ten granulat się pochorowałam, mimo, że przeprosiłam się z zimową kurtką, szalikiem etc. A teraz leżę w łóżku i zdycham


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2012-10-28 13:18

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Mnie się z kolei zdarzyło zatrucie pokarmowe, ale przeczyszczam się gorącą herbatą od rana i już lepiej. Przy okazji "uzbroiłem się" w cytryny i cebule, jeszcze czosnek i może się uda przetrwać zmianę pogody możliwie łagodnie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-10-28 14:56

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

[quote:fd5cc5d793="CatGirl"]E tam nie bądźcie tacy delikatni XD Ja biegam po dworze i żyje A można się w końcu opatulić, lubię się opatulać więc jest git Niemiłych rzeczy dziś nie stwierdzam :)[/quote:fd5cc5d793]

No ja mam tego pecha, że mi dużo nie trzeba żeby się rozchorować. Jeśli mówię, że zdycham to tak jest naprawdę, w tym momencie straciłam głos i mój współlokator musiał zadzwonić za mnie do mojej pracy i powiedzieć im, że dzisiaj nie przyjdę, więc do śmiechu mi nie jest.


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2012-10-29 11:02

Kac i problemy żołądkowe, a jeszcze mam wytrzymać jazdę pociągiem trwającą ok. 2,5 godziny[i:93c2c5710a][/i:93c2c5710a]


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-11-05 19:26

Piesi jednak mają ten instynkt samobójcy. Jadę dziś po raz pierwszy samemu po odebraniu prawka. Widzę: jakąś dupa stoi przed przejściem dla pieszych- stoi i nie wchodzi - ale ja już wiem że wejdzie jak tylko będę 10 metrów od niej. Przecież ma pierwszenstwo, w koncu jest kobietą. Więc przekładam nogę na hamulec, i bardzo delikatnie zwalniam. Można powiedzieć dzięki bogu bo widząc zbliżający się samochód postanowiła ze swojego genderowego prawa skorzystać.
Kocham tych geniuszy intelektu.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-11-08 13:40

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Skradziono mojemu facetowi całe źródło dochodu...


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2012-11-09 20:38

[quote:1bc43669a1="szarl"]Piesi jednak mają ten instynkt samobójcy. Jadę dziś po raz pierwszy samemu po odebraniu prawka. Widzę: jakąś dupa stoi przed przejściem dla pieszych- stoi i nie wchodzi - ale ja już wiem że wejdzie jak tylko będę 10 metrów od niej. Przecież ma pierwszenstwo, w koncu jest kobietą. Więc przekładam nogę na hamulec, i bardzo delikatnie zwalniam. Można powiedzieć dzięki bogu bo widząc zbliżający się samochód postanowiła ze swojego genderowego prawa skorzystać.
Kocham tych geniuszy intelektu.[/quote:1bc43669a1]

Szczesciarz z Ciebie,intryguje mnie tylko co by sie stało jakbys zamienil te pania np na 40 letniego pana z wasem!

A co NIE milego? Ostatnio obudzilem sie z kablem od sluchawek oplatanym w okoł szyi,kurde strasznie obciachowa smierc,trauma! Przechodze na bezprzewodówki!



Wysłany: 2012-11-09 23:18

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Ledwo dostałam wypłatę a już się prawie całej pozbyłam płacąc za mieszkanie, telefon i ratę za komputer. Do kolejnego 10go będę żyć na chlebie z pasztetem


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2012-11-10 14:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ja też się ostatnio łapię na tym, że bardzo mało jem i rachunki dostaję większe niż mogę spłacić. Już nawet kredytu nie trzeba brać, żeby się zadłużać, heh.

Póki co jednak jeszcze rozumiem mechanizm i mniej więcej wiem co z tym robić. Cóż, system dość skomplikowany.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-11-12 14:24

Po raz kolejny przekonałam się, że ludzie (nie wiem, czy w ogóle, czy na uczelni, czy tylko na mojej katedrze) to gnoje. Gnoje, gnoje, gnoje.



Wysłany: 2012-11-12 19:53

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:7692e51b80="Alpha-Sco"]Po raz kolejny przekonałam się, że ludzie (nie wiem, czy w ogóle, czy na uczelni, czy tylko na mojej katedrze) to gnoje. Gnoje, gnoje, gnoje.[/quote:7692e51b80]

Ej, ej, bez takich, nie mówimy i nie myślimy aż tak źle o ludziach - to raczej nic nie daje :-/

Co u mnie niemiłego? Kilka razy poczułem się dzisiaj obco na swojej dzielni, heh. Mimo wszystko raczej nadal bezpiecznie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2012-11-12 23:13

Po wczorajszym marszu narodowców stwierdzam, że poziom głupoty w społeczeństwie niebezpiecznie rośnie.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-11-12 23:47

[quote:623b7c0180="Yngwie"][quote:623b7c0180="Alpha-Sco"]Po raz kolejny przekonałam się, że ludzie (nie wiem, czy w ogóle, czy na uczelni, czy tylko na mojej katedrze) to gnoje. Gnoje, gnoje, gnoje.[/quote:623b7c0180]

Ej, ej, bez takich, nie mówimy i nie myślimy aż tak źle o ludziach - to raczej nic nie daje :-/

[/quote:623b7c0180]

To nie mówcie i nie myślcie.

Może niewiele daje, ale chociaż trochę ulży... I tak niewiele mogę poza bezsilną wściekłością. Z przyjemnością za to myślę o tym, że już niedługo wyjeżdżam zaczynać nowe życie a oni, mam nadzieję, zaczadzieją wreszcie w tym swoim skisłym sosie. Już za parę dni wezmę głęboki oddech.



Wysłany: 2012-11-13 00:04

Nie zostawiaj nas :/


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-11-13 00:40

[quote:9a4eb9f6c1="CrommCruaich"]Po wczorajszym marszu narodowców stwierdzam, że poziom głupoty w społeczeństwie niebezpiecznie rośnie.[/quote:9a4eb9f6c1]
Mnie bardziej przeraża ankieta na historycy.org, w której dodajmy mogą brać udział wyłącznie użytkownicy forum, a więc ludzie raczej obeznani z historią. Z ankiety wynika że za swoją działalność ONRowi należy się szacunek i chwała. A więc terrorystyczna działalność wywrotowa, jawny antysemityzm i getto ławkowe, egzekucje przeciwników politycznych, to za mało by organizację uznać za skrajnie niebezpieczną i faszystowską. Jeszcze trochę i będziemy mieli w WW Budapeszt :-/.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-11-13 00:54

Może wynika to z tego, że radykałom bardziej chce się udzielać. Wczoraj narodowcy byli bardziej widoczni, co nie znaczy wcale, że mają przewagę w społeczeństwie. Po prostu są bardziej zmotywowani.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2012-11-13 02:35

Z całą pewnością masz rację, ale to jest wlasnie cały problem. Oni coraz bardziej się aktywizują, a zmeczeni głupotą ludzie stają się bierni :|.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2012-11-13 16:51 Zmieniony: 2012-11-13 16:54

[quote:3c2ff29490="CrommCruaich"]Nie zostawiaj nas :/[/quote:3c2ff29490]

To było do mnie, Cromm? Nie oszukuję się, że komukolwiek będzie mnie brakować. Ale jeśli bardzo będziesz za mną tęsknił, to może będzie internet tam, dokąd wyjadę.

Pisałam wczoraj o ludziach z uczelni. Dzisiaj - postawili kropkę nad "i". Już nawet nie wkurzyłam się, tak jak wczoraj. Zablokowało się we mnie coś zimnego. Albo nie umiem być bardziej zła niż wczoraj, albo osiągnęłam wyższe stadium złości: lodowatej przekory - nie pozwolę, by jakieś śmieci wyprowadzały mnie z równowagi, nie zniżę się do tego, by przejmować się takimi ludźmi. Osiągnęli dno, do którego nie mam zamiaru nikomu towarzyszyć.




Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło