Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Theatres Des Vampires. Strona: 2

Wysłany: 2011-08-25 14:15

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

Szczerze mówiąc bardziej podobają mi się albumy z Lordem Vampirem. Najlepszy album to Suicide Vampire z 2002. Na odejściu growlu sporo straciła kapela i zmieniła brzmienie. Mimo to lubię posłuchać też nowszych wydawnictw, ale czuć braku tej siły i agresji co wcześniej.
Miło wspominam ich koncert w Poznaniu w tym roku, ale rozczarowała mnie inna kwestia. Wokalistka fajnie się rusza itd, ale nie wygląda tak dobrze na żywo jak na zdjęciach promocyjnych. Szkoda...


http://pantheion.pl/


Wysłany: 2011-08-25 19:18

Słuchając płyt nie widzę jak się wokalistka rusza, więc średnio mi to wpływa na odbiór ich muzyki. Najbardziej podchodziły mi starsze płyty. Były bardziej surowe, mniej doskonałe technicznie, ale jakby ciekawsze.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-08-25 23:19 Zmieniony: 2011-08-25 23:23

[quote:af1f2a6d41="Krwawy"]Szczerze mówiąc bardziej podobają mi się albumy z Lordem Vampirem. Najlepszy album to Suicide Vampire z 2002. Na odejściu growlu sporo straciła kapela i zmieniła brzmienie. Mimo to lubię posłuchać też nowszych wydawnictw, ale czuć braku tej siły i agresji co wcześniej.
Miło wspominam ich koncert w Poznaniu w tym roku, ale rozczarowała mnie inna kwestia. Wokalistka fajnie się rusza itd, ale nie wygląda tak dobrze na żywo jak na zdjęciach promocyjnych. Szkoda... [/quote:af1f2a6d41]
Wokalistka na żywo wygląda jak kobieta. Zmysłowa i urocza. Tyle, że 17 lat już nie będzie miała nigdy więcej, tak to już jest.
[quote:af1f2a6d41="gerogoth"]DWIE plyty ostatnie sa dobre ale reszta to sieka be klimatu aha nielubie pseudo satanistow[/quote:af1f2a6d41]
Pochodzę z Białej Podlaskiej wpisz w googlach miasto i satanizm. Ciężkie historie


Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2011-11-08 15:04

czarna-inna (Bicz)
czarna-inna
Posty: 15
Oświęcim/Kraków

Strasznie lubię ten zespoł przez muzykę którą tworzą i przez to jak wyglądają :D Szkoda, że nie mogłam pojechać na ich koncert



Wysłany: 2011-11-08 17:53

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

[quote:e27914972b="CrommCruaich"]Słuchając płyt nie widzę jak się wokalistka rusza, więc średnio mi to wpływa na odbiór ich muzyki. Najbardziej podchodziły mi starsze płyty. Były bardziej surowe, mniej doskonałe technicznie, ale jakby ciekawsze.[/quote:e27914972b]

Nie widać na płycie, ja jednak pisałem o KONCERCIE gdzie jednak widać. Nie zmienia to odbioru muzyki, ale mam prawo skomentować kwestię wizualną.


http://pantheion.pl/


Wysłany: 2012-04-13 17:57

Wznawiajac temat graja 3 koncerty w najblizszym czasie :

kwi 24
Zero Częstochowa, POLAND - 19:00


kwi 25
Progresja Warsaw, PL - 19:00


kwi 26
Pod Minoga Poznan, PL - 19:00

Ja cenie ich za caloksztalt sa plyty, ktore lubie mniej i bardziej. Chce ich zobaczyc na zywo, bo podobno warto.



Wysłany: 2012-04-21 21:41 Zmieniony: 2012-04-21 21:43

[quote:bb4d56bd24="Narcissa"]Ja wybieram się na koncert do Częstochowy, ale szczerze mówiąc mam pewne obawy. O ile wersje studyjne ich piosenek bardzo mi się podobają, o tyle to co wyprawia na scenie Sonya Scarlett jest niesmaczne.
Piszę to oczywiście na podstawie paru filmików z youtube, bo na żywo dopiero się przekonam.[/quote:bb4d56bd24]

dokładnie, mam nadzieję, że się osobiście pomyliłam. Już już kupowałam bilety właśnie na koncert do Częstochowy, ale te filmiki z you tube mnie ostatecznie zniechęciły. ostatecznie chyba wolę posłuchac płyty niż oglądać ich na żywo. Rozwalił mnie psychicznie film jak dwie laski niby tańczą - ani ruszać się ani w rytm ani ładne i zbyt to wszystko kiczowate było. Nawet jak dla mnie było to zbyt wulgarne i tak jak piszesz niesmaczne
Mimo wszystko, życzę Ci świetnej imprezy :)

P.S. sorry za powtórzenia i składnie, ale bardzo lubię wino ;P


Nie musicie mi dziękować. Wystarczy, że będziecie wielbić mnie na klęczkach.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło