Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Theatres Des Vampires. Strona: 1

Theatres Des Vampires Wysłany: 2008-02-21 16:15 Zmieniony: 2008-03-18 11:19

Jak sie wam podoba Theatres Des Vampires?
Mnie dosyc bardzo.
Macie
http://www.myspace.com/theatresdesvampires
Posluchajcie i mowcie co o nim myslicie.


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


Wysłany: 2008-02-21 19:13

Co tu mówić? Po prostu milczeć i słuchać:)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-02-21 23:27

Gdybym ich usłyszała 9 lat temu to by mnie pewnie powalili na kolana :D



Wysłany: 2008-02-22 14:00

[quote:7604458aeb="krax"]Gdybym ich usłyszała 9 lat temu to by mnie pewnie powalili na kolana :D[/quote:7604458aeb]


A teraz co o nich sadzisz? :twisted:


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


Wysłany: 2008-02-22 14:02

Widze ze sie wam podoba. :twisted: :twisted: :twisted:


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


Wysłany: 2008-02-23 14:47

Jak dla mnie to bardzo dobra muzyk a i panna na wokalu niczego sobie hehe :lol:



Wysłany: 2008-02-23 17:36

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

a) o theatres des vampires chyba juz temat byl, a przynajmniej ja sie kiedys o nich tutaj wypowiadalem
b) co do samego zespolu to podoba mi sie jak graja choc kiedy bardziej ich lubilem, wrecz uwielbialem :D


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2008-03-07 18:23

Theatres Des Vampires? Dla mnie bomba, jedna z moich ulubionych kapel, choć Cradle Of Filth to nie jest...przydałoby sie im troche wiecej agresji ale teksty mają świetne


Freedom will only be available through death...


Wysłany: 2008-03-13 15:47

Czy komus jeszcze podoba sie Theatres Des Vampires?


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


Wysłany: 2008-03-13 16:26

Freja (Bicz)
Freja
Posty: 95
Wałbrzych

[quote:42b06ebb33="kamilus"]Czy komus jeszcze podoba sie Theatres Des Vampires?[/quote:42b06ebb33]

no oczywiście że mnie :D zespół naprawde bardzo dobry :) polecam piosenkę The undertaker & The Crow :D
Moja ulubiona :)


Niczego nie można do końca przemyśleć, wszystko można do końca przetrwać.


Wysłany: 2008-03-18 20:43

Po przestudiowaniu tekstow zawartych na BLOODY LUNATIC ASYLUM i SUICIDE VAMPIRE można dojśc do wniosku, iż zespół ten faktycznie w swych tekstach wychwala szatana a niektore z nich zawieraja opisy czarnej mszy...mi osobiscie to nie przeszkadza a wrecz podoba mi sie to o czym oni spiewaja. Kilka z ich tekstów zainspirowało mnie nawet do napisania opowiadania nie wspominając już o samej mrocznej muzyce, ktorej wyjątkowo miło słucha sie w ciemnosciach, przy nikłym blasku swiec czytajac opowiadania grozy autorstwa Lovecrafta naprzykład. Ich nowa plyta ANIMA NOIR wydaje sie niezle zapowiadac(poki co miałam okazje przesłuchac tylko trzy z zawartych na tej plycie piesni) choc ja jestem zwolenniczką ich starszych dzieł. Przy Till the last drop of blood włos mi sie jeży..to jest piekne...


Freedom will only be available through death...


Wysłany: 2008-03-18 21:19

Osobiście dość niedawno zaczełem słuchać i przypadly mi do gustu takie kawałki jak; All My Tears,Forget Me i Bring Me Back, zapowiada się dłuższa przygoda z tą kapela...


"Cokolwiek zrobisz, wróci to do Ciebie z potrójną siłą"


Wysłany: 2008-03-19 13:59

http://www.darkplanet.pl/Theatres-Des-Vampires-3471_0.html#112584


temat zaczal sie pod artykulem



Wysłany: 2010-07-26 20:15

Hym, z jakiś miesiąc temu zaczęłam dopiero poznawać zespół i narazie kawałków nie wiele znam, ale podoba mi się - Kain, All my tears i forget me. Narazie zajęta jestem poznawaien innych zespołów, ale niedługo napewno zagłębie się w temacie TDV.


Dead to the world Alive for the journey


Wysłany: 2010-08-18 19:09

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Powiem tak - Mam swoje wybrane 13 kawałków wampirów i stosunkowo często je odpalam. Ale z ich ostatniej płyty to tylko Blood Addiction mogę ledwo strawić;/ nie podoba mi się ich ostatni album..


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2010-08-18 21:17

Nie żebym się wymądrzał ale Blood Addiction to nie ich ostatnia płytka tylko jeden song z ostatniej płyty Anima Noir - to drobna uwaga dla pani Ladyinblack. Ja też bardzo lubię tą kapelę z Italii, szczególnie za ich wyjątkowość twórczą a Sonye za jej żywiołowe występy sceniczne, widać że gorąca krew. Nawet pokusili się na ostatnim wydawnictwie o kower "Rain" z repertuaru starych wyjadaczy z The Cult i chwała im za to. Cały ten krążek brzmi bardzo dojrzale i moim zdaniem jest najlepszy choć dla niektórych pewnie najbardziej komercyjny. Swoją drogą to miłym zaskoczeniem było dla mnie i mojej Toli spotkanie vampirów na naszej drodze w Bolkowie. Okazali się całkiem milusińscy i przystępni, było kilka pamiątkowych fotek, uściski dłoni i krótka pogaducha. Miło wspominamy.


I am me, and that's what I will be...........


Wysłany: 2011-08-24 12:57

The Vampire chronicles, a w tym m.in. Exorcism czy też Enthrone the dark Angel to kawalki najlepsze chyba z tej plyty, potem, to znazcy wczesniej album Vampyrisme,Necrophile,Necrosadisme,Necrophagie moze jak ktos nie zna to niech zacznie od niego, klimatyczny jest, a zauwazyc mozna iz styl TdV wraz z kolejnymi albumami ewoluuje w stronę bardziej nowoczesnych i zeschizowanych wampirów ;-P, nie są powtarzalni, a w takiej muzyce to jest wazne. no i np kawałek Lilith Mater Inferorum (Suicide Vampire - zresztą w mej ocenie najlepszy album) jest kwintesencją o co w TdV chodzi, dobrze końxcze posta, poniewaz nie potrafie sie w tej chwili wyslowic, gdzyz pałam miłością wielką do tego teamu, a uczucia jak powszechnie wiadomo odbierają rozum i zdolność poprawnego wysławiania się :)


Nie musicie mi dziękować. Wystarczy, że będziecie wielbić mnie na klęczkach.


Wysłany: 2011-08-24 17:34 Zmieniony: 2011-08-26 00:28

Ponieważ popełniłem ten czyn i byłem na koncercie w Wawie 19.05 to, zdążyłem się zakochać w całokształcie. Ta muzyka potrafi wciagnąć Kaina mam jako dzwonek w telefonie.
Nagrałem też kilka scen, dla chętnych link. Pozostałe można zobaczyć wchodząc w mój kanał.



Nic tak mnie nie wnerwia na forum, jak usuwanie moich postów


Wysłany: 2011-08-24 19:33

dzieki za przypomnienie TdV koncert udany tylko droga meczaca ale bylo warto i after party
ostre
MY DYING BRIDGE - THE GODS OF THE SUN


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2011-08-25 12:56

o tak miło sobie pooglądać, aż zazdroszczę


Nie musicie mi dziękować. Wystarczy, że będziecie wielbić mnie na klęczkach.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło