Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Metallica w Polsce. Strona: last

Metallica w Polsce Wysłany: 2007-12-30 16:55

AngelOfDeath (Bicz)
AngelOfDeath
Posty: 162
gdzieś w Gnieznie

Nie wiem czy wszyscy już wiedzą ale 28 maja 2008 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie zagra Metallica.

Ceny biletów nie należą do najtańszych ale to w końcu Metallica.

Ciekawi mnie kto sie wybiera na koncert ( wiem że to jeszcze odległa przyszłość ale co tam)


Odważni nie żyją długo, ale tchórzliwi nie żyją wcale..


Wysłany: 2007-12-30 18:09

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

jak by nie było i tak jade to od nich sie zaczeło, i dam sobie pewna czesc ciała obciac jesli wiekszosc ludzi na D.P. nie zaczeło słuchać metalu od MetallicY...


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2007-12-30 19:27

AngelOfDeath (Bicz)
AngelOfDeath
Posty: 162
gdzieś w Gnieznie

[quote:50d1938f3d="Mscigniew"]jak by nie było i tak jade to od nich sie zaczeło, i dam sobie pewna czesc ciała obciac jesli wiekszosc ludzi na D.P. nie zaczeło słuchać metalu od MetallicY...[/quote:50d1938f3d]

I tu się z tobą zgodzę na pewno u większości pierwszy kontakt z ciężkim graniem rozpoczął się od Metallici.

Bynajmniej ja na niej się praktycznie wychowałam.


Odważni nie żyją długo, ale tchórzliwi nie żyją wcale..


Wysłany: 2007-12-30 19:27

No tak się składa, że ja zaczęłam :wink:



Wysłany: 2007-12-31 12:29

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Ja nie zaczynałem od Metalliki, ale na koncert na pewno się wybiorę. Wstyd się przyznać, ale byłem na ich poprzednim koncercie w Chorzowie i prawie nie znałem tego zespołu. Jechałem głównie na support jakim był Slipknot. No, ale przez ten czas zaległości nadrobiłem z nawiązką i na pewno Metallica będzie dla mnie głównym przysmakiem :)


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2007-12-31 12:50

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

to juz bedzie moj 4 koncert Metalliki :D

i tak jak większosc w moim wieku zacząłem słuchac takiej muzy wlasnie od Metalliki. Czarny album wakacje 92 aaah te wspomnienia :D:D


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2008-01-10 18:49

Muza jest dobra zwłaszca stare kawałki , pierwsze ich płyty , wychowałem się przy DP-BS-LZ-JP- 8)



Wysłany: 2008-01-10 21:33

moonpain (Bicz)
moonpain
Posty: 10
Siemianowice Śląskie

Wychowałem się na Metallicy. Ba, nawet byłem przypadkiem na ich poprzednim koncercie w Polsce. Jednak na koncert mimo że mam blisko się nie wybieram, nie podoba mi się co się z nimi stało od black albumu i chociażby z tego wzg. nie zamierzam iść.


Z palcami zabarwionymi szkarłatnie...


Wysłany: 2008-01-10 21:55

Ponoć ostatnio James strasznie fałszuje. Widziałem filmik na YouTube, jak na koncercie grali nowy kawałek, no i normalnie nie poznałem faceta.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-01-11 10:29

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ja mam nadzieję, że James pozbył się tej brody, bona tym filmiku o którym mówi Paskievicz (jak mi się zdaje) wyglądał okropnie =]


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-01-11 10:36

A słyszeliście, że ochronie na lotnisku w Londynie przez brodę skojarzył się z Talibem i go zatrzymano? :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2008-01-11 21:37

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

a mnie malo interesuje to ze Metallica pojawia sie w Polsce,wazne ze w sierpniu bedzie Iron Maiden :D


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2008-01-11 21:42

ki3r (Anciliae)
ki3r
Posty: 30
Częstochowa

[quote:f9a40f1ce9="Beta666"]a mnie malo interesuje to ze Metallica pojawia sie w Polsce,wazne ze w sierpniu bedzie Iron Maiden :D[/quote:f9a40f1ce9]
Mam dokładnie tak samo, tylko że odwrotnie :D



Wysłany: 2008-01-11 22:12

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

he he,to prawie sie zgadzamy ze soba :D


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


m Wysłany: 2008-01-14 19:34

A ja sie ciesze ogromnie,ze Metallica znow nas odwiedza.Bylem w Chorzowie na Ich ostatnim koncercie,bylo zajebiscie.


Fuck the Christian


Wysłany: 2008-01-14 20:22

[quote:c1777a6494="CrommCruaich"]A słyszeliście, że ochronie na lotnisku w Londynie przez brodę skojarzył się z Talibem i go zatrzymano? :)[/quote:c1777a6494]

tyle w tym prawdy co w stwierdzeniu, ze właśnie mamy zimę stulecia


I'm rolling like a stone... never creep.


Metallica - koncert Wysłany: 2008-01-16 11:14

szukam informacji na temat supportu Metallici który zagra na Śląskim ... jeżeli ktoś wie dajcie znać :)



support Metallici Wysłany: 2008-02-21 09:18

dzięki za informacje .... lepsze niepotwierdzone plotki niż nic :-))
Jeżeli chodzi o koncert to moim zdaniem jest on konieczny do zaliczenia. Po pierwsze dlatego, że to jest klasyka, :) a po drugie dlatego że mają rewelacyjne koncert. :wink:



Wysłany: 2008-02-21 14:13

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

A wiadomo czy to będzie jedyny support czy można liczyc na więcej?


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-02-22 22:45

A ja jeśli pojadę, to właśnie ze względu na Machine Head, o!
Według mnie ikona Metaliki stała się z lekka papierowa i niewiele obecnie sobą chłopaki reprezentują (poza pamięcią o latach minionych...)

[quote:a84daf6f8c="Nenar"]A wiadomo czy to będzie jedyny support czy można liczyc na więcej?[/quote:a84daf6f8c]
No, będzie Slayer, buhahahah :!: :!: :!:

[quote:a84daf6f8c="Cloudie7"]Jeżeli chodzi o koncert to moim zdaniem jest on konieczny do zaliczenia. Po pierwsze dlatego, że to jest klasyka, :D a po drugie dlatego że mają rewelacyjne koncert. :wink: [/quote:a84daf6f8c]
Bez urazy, ale pierwszy argument jest gówno wart! to że coś jest niby klasyką, nie oznacza że zaraz trza to zobaczyć, tak raczej laicy gadają...
Czy się chce iść na jakiś koncert winno dyktować serce i szczere chęci, a nie wyświechtane opinie (tu już raczej uogólniam).
A co do drugiego argumentu, cóż, podobno to i racja :D


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło