Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Metallica w Polsce. Strona: 2

Wysłany: 2008-02-24 23:58

Fakt, ze Machine Head bedzie gral przed Metalliką podoba mi się bardzo. Na koncert samego MH bez "gwiazdy wieczoru" wybrał bym się nawet do Katowic bo Machine Head uwielbiam ale Metallica jest dla mnie w tej sytuacji nr 1.
Co do zespołu Metallica to przyznam, ze nagrali kilka albumów, które nie były zbyt dobre w porównaniu z tym co zrobili w latach 80-tych i na dodatek stylistycznie nie pasujących do owej "klasyki". Strona biznesowa zespołu, film gdzie niby sie "obnażają", napster i inne historie są dla mnie sprawami drugorzędnymi bo są dla mnie przede wszystkim muzykami i jedyne co oceniam to ich muzyka. Uważam, że są po prostu dobrymi muzykami a ludzmi nie wiem jakimi są bo ich nigdy nie poznałem i pewnie nie poznam osobiście.
Być może ich ikona stała się papierowa, ale nie jestem wielkim wielbicielem ich muzyki dlatego, że są ikoną więc takie argumenty do mnie, tak jak i do Zeta, nie przemawia. Poza tym widziałem już tą "ikonę" 2 razy więc mógłbym wpisać ją na "listę ikon zaliczony" i dać sobie spokój;].
Jadę tam dlatego bo usłyszenie klasyków z Ride The Lightning, Kill'em All, Mastera, Justice i czarnego albumu na żywo było najmocniejszym, najbardziej wyrazistym przeżyciem koncertowym w moim życiu. Chcę po prostu przeżyć te emocje jeszcze raz. To jest dla mnie dobry powód.
niezły wywód mi wyszedł;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2008-02-25 00:17

Ano niezły :wink:
... i wiesz Ty co, dobrze gadasz :D

No ja ich "in concerto" nie widziałem jeszcze, więc może w tym roku się przekonam ile słuszności w tych opowieściach, że na żywo są godni podziwu nad wyraz bardzo.

Ale żeby nie było, jeśli tam będę, to dla mnie akurat gwiazdą wieczory będzie i tak Machine Head :!: :!: :!:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2008-02-25 19:39

Bilety sie skonczyly i dupa.
Ja co prawda mam ale co z tego skoro nie maja osoby z którymi miałem tam jechać. Po prostu kicha


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2008-02-25 21:32

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

mogli jeszcze troche poczekac z kupnem biletow :P bo na takie imprezy to bilety w cale szybko sie nie rozchodza :P a;e podobno jest duzo zwrotow w dniu koncertu wiec moze wtedy Twoja ekipa sobie kupi :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2008-02-26 08:57

Ale skończyły się na płytę czy wszystkie z innych sektorów też już poszły ???

Poza tym gdzieś wyczytałem, co oczywiście nie jest żadną potwierdzoną informacją, więc proszę się tym nie sugerować, że mają dorzucić jeszcze bilety na płytę.. w miarę możliwości/pojemności oczywiście.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2008-02-26 14:30

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ewentualnie można szukac okazji u tych, któzy kilka dni przed koncertem z jakimś powodów muszą się szybko pozbyc biletu ... w każdym razie ja kupiłam najszybciej jak się dało


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-02-26 18:16

Dzisiaj pojawily sie na livenation ale na sektor 40.
Poza tym jakis koles w odpowiedzi na maila do livenation dostal wiadomosc, ze beda jeszcze bilety ale na sektory - na pewno nie na plyte.
Mysle, ze tak jak napisala Nenar jakies 2 tygodnie albo tydzien przed koncertem bedzie sporo ludzi, ktorzy chca sprzedac a raczej malo, ktorzy chca kupic bilet na plyte. Zawsze tak jest.
Wiec jak komus zalezy to mysle, ze dostanie bilet na plyte ale musi sie orientowac;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2008-02-27 13:08

KUPIE 1 BILET JAK KTOS CHCE SPRZEDAĆ MOJ NR GG 4332300


poprostu ja... zwykły zajebisty szary człowiek :P


Wysłany: 2008-05-30 14:14

Iść na Metallice? A po jaką cholerę? Metallica to rolniki ,dawno zapomnieli jak się gra. Lepiej niech idą na pole ziemniaki zbierać! :lol:


"Now I see, life is an opened book.. written in a foreign language." Krasimir Krumov


Wysłany: 2008-05-30 16:29

Zapomnieli? Ty grasz lepiej? Wątpie. Prawdziwych muzyków, którzy grać potrafią WIELE rzeczy bo nie tylko Metal nazywasz rolnikami? Cóż. Prawdziwym muzykiem to chyba nie mógłbyś być :lol:, bo tu trzeba być otwartym i lubić różne rzeczy, przecież to domena ludzi chcących się rozwijać.



Wysłany: 2008-05-31 01:27

Bla ,bla a kto powiedział ,że chcę być muzykiem? :lol: Nie trzeba mieć umiejętności/wykształcenia muzycznego ,aby widzieć(słyszeć?) ,że ktoś gra słabo. Oceniam jak grali kiedyś i jak grają dzisiaj ,bo chyba nikt mi nie powie ,że obecnie grają lepiej. I nie chodzi mi tu o to ,że już nie płodzą metalu. Normalnie jakby sobie ręce i palce połamali w jakimś wypadku. Haha nieźle wrzuciłeś z tym otwartym umysłem i rozwojem. Jak dla mnie to M. się rozwinęła ..ooo tak ,ale wstecz. Wiesz, oni to są takie rolniki co się "rozwijają inaczej" :wink:
Żeby nie było ,że jestem zakutym metalowym łbem dajmy taką Bjork na ten przykład. Nie powiem ,abym jej słuchał ,ale uważam ,że to wielka wokalistka, piosenkarka, 100%'wa artystka. Wie co robi i robi to dobrze. I kto powie obiektywnie ,że Bjork nie ma talentu? A teraz rolniki M. jak zbieranie ziemniaków. Głosów ,że obecna Metallica jest cieńka jak dupa węża jest ogromna ilość. Większość nie zawsze ma rację ,ale niestety, w tym wypadku ma :D

PS. Oczywiście jeżeli tobie obecna Metallica się podoba to świetnie. Ni mówię ,że nie. Kicz i Disco-Polo też się mogą podobać ,wystarczy mieć otwarty umysł :wink:


"Now I see, life is an opened book.. written in a foreign language." Krasimir Krumov


Wysłany: 2008-05-31 07:27

Nie mówię, że St. Anger był dobry, bo nie słucham tej płyty mimo, że ją posiadam. Jednak uważam, że taki Load jest kilka razy lepszy, chociaż to już inna muzyka. Myślę, że jeśli zostałaby wydana pod innym szyldem to nie byłoby takiej krytyki, jednak panowie z M. nie bawią się w inne projekty. Load również bardzo rzadko słucham, choć kiedyś częściej. Mimo, że płyta nieco powiewa nudą - nie można powiedzieć, że jest zrobiona na odwal się, pomysł mieli - ale niekoniecznie większości musiał się spodobać. Zresztą... fani wiedzą, że oni to lubią. Nagrać coś, co wszyscy zbluźnią. Podobnie było po nagraniu Ride The Lightning z pewną częścią fanów :) Zobaczymy co tym razem przygotują. Myślę, że powinno być lepiej niż ostatnio.



Wysłany: 2008-05-31 11:12

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

I przypomina mi sie ulubione hasło "Dla mnie Metallica skończyła się na Kill'em All" hehehehe


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2008-05-31 16:33

No nieźle, czyli facet zaopatruje się tylko w demówki? Nie ma co, trv :lol:



Wysłany: 2008-05-31 19:45

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Im gorsza jakoś nagrania tym bardziej kocha zespół


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło