Anotherland
Zabawa w chowanego

Książka do której wracasz. Strona: 4

Artykuł: Książka do której wracasz

Wysłany: 2012-10-23 15:32

Saga o Wiedźminie. Mam świra na punkcie Geralta z Rivii

Dobre złym zwalczaj.

Wysłany: 2012-10-23 16:27

[quote:02e77730aa="MyNameAlice"]Saga o Wiedźminie. Mam świra na punkcie Geralta z Rivii[/quote:02e77730aa]

Ja tak samo :)

jam cłek wolny lec ślebodny ;)

Wysłany: 2013-03-25 01:46

Widzę,że się powtarza,ale też chętnie wracam do "Mistrza i Małgorzaty" Bułhakowa :) I to jedyna książka,bo z reguły nie czytam czegoś dwa razy

"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"

Wysłany: 2013-03-25 10:06

Aghast (Bicz)
Aghast
Wrocław/ Warszawa

Zdecydowanie O. Wilde - "Portret Doriana Graya", jak i jego niektóre inne pisadełka.

"We are all singing, all dancing crap of the world." - T.D. Ja tänne sitä jallua.

Wysłany: 2013-07-25 13:20

Mam wstydliwą słabość do cykli przeczytanych w dzieciństwie. Serio się wstydzę xD Do świata Harry'ego Pottera wracam jak do ciepłego łóżeczka. A co do "Opowieści z Narnii", to zawsze marzyłam o szafie, która byłaby drzwiami do innego, lepszego świata. O świecie do którego mogłabym w każdej chwili uciec by żyć wśród stukniętych przyjaznych zwierzaków, mieszkać w drzewie i kumplować się z faunem muzykiem... Z kolei losami Eragona i jego przyjaciół przejmuję się bardziej niż szkołą i życiem w okół. Uff :D
Inne kochane lektury to "Spowiedź heretyka"- uwielbiam mądrości Darskiego. I 'Buszujący w zbożu" za bohatera-buntownika który nie boi się żyć :)

I tak wszyscy umrzemy.

Wysłany: 2015-02-04 09:23

"taniec" johna saula kojarzy ktoś? :)

Wysłany: 2015-03-11 23:35

Trinity (Bicz)
Trinity
Najdalsze Czeluście Piekieł

Cormac McCarthy - Krwawy Południk. Cudowność *_*

Co cię nie zabije, dobije cię później, albo ty to zabijesz

Wysłany: 2015-03-19 10:31

Do Golema, Gustava Meyrinka.

Uwielbiam to czytać, ponieważ ma niesamowity klimat i tajemnicę. Nie pamiętam autora przekładu, ale sam sposób w jaki jest to napisane, wciąga :)

http://start4event.pl/

Wysłany: 2015-03-21 17:54

"Stowarzyszenie Umarłych Poetów" N.H Kleinbaum (czytałam z 6/7 razy i za każdym ryczałam jak małe dziecko) oraz "Nocarz" Magdaleny Kozak (świetne ukazanie wampirów, szczególnie z medycznego punktu widzenia)

Wysłany: 2016-10-02 09:54

Król szczurów totalnie jedna z najlepszych książek jakie dane było mi przeczytać. Zawsze jak nie mam pomysłu na to poczytać wracam do niej.

The only church that can light your way, is the one that burns

Wysłany: 2017-11-08 13:01

Nie wiem ile już razy przeczytałam całą sagę wiedźmińską... Jestem już zdolna cytować z niej sporo :)
Mam kompletnego bzika na punkcie Regisa.

Z takich książek, do których czasem wracam:
"Mistrz i Małgorzata", saga anielska Mai Lidii Kossakowskiej (niezły humor i saga nocarska Magdaleny Kozak.

Nie ma rzeczy niemożliwych.

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło