Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

DarkPlanet Night IV. Strona: 1

Artykuł: DarkPlanet Night IV

DarkPlanet Night IV Wysłany: 2007-08-20 16:17

[quote:87eb3c57bd="Pani admin w innym wątku"][quote:87eb3c57bd="Harlequin"]Wkurwia mnie że Bartol jeszcze do Pzn nie wpadł i nie piłem z nim wódki ! [/quote:87eb3c57bd]

Powiedz mu, żeby wleciał na IV zlot DarkPlanet 12 pazdziernika :P
[b:87eb3c57bd]Tym bardziej, że tym razem nie będzie zadnego "łelektro" [/b:87eb3c57bd]:wink:[/quote:87eb3c57bd]
Jestem ciekaw ile w tym prawdy :idea:
Żeby nie było, trzymam za słowo :!: I jeśli pojawi się choć gram mózgotrzepiących rytmów w postaci tegoż-jakże-szlachetnego-gatunku-muzycznego-jakim-jest-owo-pieprznięte-eloktro, to przestanę się liczyć z ludźmi, którzy tak rzucają słowa na wiatr...jeśli...

No, ale dziwi mnie też fakt, że impreza dla ludzi skupiających się na portalu o tematyce szeroko pojętego zjawiska Mroku, jest organizowana tego akurat dnia...
Bo któż mając do wybory występ Teatru Tragedii w Krakowie i nasz zlot w Poznaniu pojedzie do Poznania :?:
No się okaże...więc, do zobaczenia...może :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-20 16:23

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet, raz że ja informację czerpię od samego Łojca Dyrektora, ktory zarzeka się, że tym razem electro nie będzie.

Dwa, że termin nie jest zależny od nas, gdyż niby tylko taki był wolny w Bazylu.

Trzy, że innej knajpy za bardzo nie idzie załatwić, bo i tak Bazyl idzie nam ponoć na rękę, a potrzebna jest powierzchnia knajpowa dosyć sporego metrażu ze sceną.

Cztery, że TOT gra jeszcze w Warszawie jakby co :P
Osobiście wolałabym 13go w sobotę, bo nie musiałabym po pracy na zlot lecieć :P

Pięć - na razie jeszcze nic nie jest w szczegółach ustalone, ale zapewne zagrają co najmniej 2 metal/rock kapele.

Aha :arrow: ja przepraszam bardzo, ale gdzie w tej ankiecie jest opcja "pomiędzy" :P Ja lubię np. rocka okraszonego elektorniką albo elektronikę okraszoną gitarami i co wtedy? :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-20 17:23

[quote:38bcee548c="minawi"][...]
Cztery, że TOT gra jeszcze w Warszawie jakby co :P
Osobiście wolałabym 13go w sobotę, bo nie musiałabym po pracy na zlot lecieć :P[/quote:38bcee548c]

Właśnie, ja mam zamiar się wybrać na zlocik i na ToT do wawki :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-08-20 17:56

tjjjaaaa...nie ma jak impreza w piątek, szczególnie dla ludzików spoza Poznania i w dodatku pracujących 8)
Miodzio :roll:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-08-20 17:57

Ev, ale przecież Dimmu jest 10-ego, więc kompletnie z tym nie koliduje :P

Co do Teatru, to nie ukrywam, że pisałem to pod siebie, a ja biorę pod uwagę jedynie wyjazd do miasta Kraka. W Wawie będę przy innej okazji w październiku, a jak się za często odwiedza jakieś miasto, to może ono stracić swój urok, a w moich oczach stolica jeszcze takowy posiada :twisted:

Minawi, co do samej informacji, to mam nadzieję, że jest ona prawdziwa. A skąd masz owe wieści, to już mnie absolutnie nie interesuje. Ważne by była ona rzetelna, bo wiesz, powtarzać byle słóweczka to każdy potrafi. Istotą jest by były one wprowadzone w czyn. I idąc za Quentinem Tarantino w "Czterech pokojach" rzeknę Ci na przyszłość: "Unikaj stanowczych stwierdzeń, nie będziesz wychodzić na debila".

Co do Twojego "dwa" : a bo to musiał Bazyl znowu być :?: ...
(nie musisz odpowiadać)

Natomiast jeśli chodzi o "pięć" i ogół mych postów tutaj, to :
Wspaniale :!: byle później DJje pozostali w takim klimacie, a nie weszli po kilku godzinach w technorąbankę...

Acha, i co to tego "ja przepraszam bardzo" : ależ wybaczam, nie ma za co .
Ankietę ja układałem i wstawiłem tam hasła jakie uznałem za stosowne. Prosto i wyraźnie określone, bo pomiędzy to może być pośladkami kupa. :idea:
Tak więc co wtedy,... to wtedy masz pecha.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-20 18:12

[quote:956759203f="Semjan"]tjjjaaaa...nie ma jak impreza w piątek, szczególnie dla ludzików spoza Poznania i w dodatku pracujących 8)
Miodzio :roll:[/quote:956759203f].

Niestety to jedyny wolny termin. Sklad będzie podany do 12 września.
Wstepny plan: trzy zespoly + afterpaarty. Planujemy podniesc troche range imprezy sciagnac bardziej znane zespoly przez to podwyzszyc cene biletu i zmiejszyc tlok. Przewidziene raczej klimaty rocka gotyckiego muzyki progresywnej ew. doom metalu. Z racji powodzi imprez w klimatach elektronicznych raczej odejdziemy od tej koncepcji.
Taki jest wstępny plan ale wszystko może ulec zmianie.

W tym temacie można składać życzenia, wnioski, petycje, skargi konstruktywne uwagi jak również te całkowicie pozbawione sensu.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-08-20 18:14

[quote:bb0f9555d4="zet"]Ev, ale przecież Dimmu jest 10-ego, więc kompletnie z tym nie koliduje :P[/quote:bb0f9555d4]

b.t.w DB jest o ile mi wiadomo....w Warszawie, Progresja , 20.10.07


Hmmm....w takim razie nie wiem czy się pojawię Ojczulku.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-08-20 18:50

A wiesz Sejmanie, że Ty możesz i mieć rację :P
W każdym bądź razie również nie jest to termin kłócący się z imprezą naszej planety :wink:

[quote:733ef0e017="Amorph"]Z racji powodzi imprez w klimatach elektronicznych raczej odejdziemy od tej koncepcji. [/quote:733ef0e017]
W końcu ktoś to zauważył oficjalnie :idea: Gratuluję :wink:

[quote:733ef0e017="Pradziad Planety Mroku"]Taki jest wstępny plan ale wszystko może ulec zmianie. [/quote:733ef0e017]
Oby nie :!:


[quote:733ef0e017="Pan K. - nie Józef"]W tym temacie można składać życzenia, wnioski, petycje, skargi konstruktywne uwagi jak również te całkowicie pozbawione sensu.[/quote:733ef0e017]
W takim razie chciałbym złożyć najlepsze życzenia głośnikom w Bazylu, by nie pierdziały zbyt donośnie. Dużo szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń, niech Wasze membrany wiernie wibrują i ochoczo podnoszą do pląsów. Całuski.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-20 19:12

[quote:4c85912f58="zet"]a bo to musiał Bazyl znowu być?[/quote:4c85912f58]

ja też mam bazyloprzesyt, ale chyba nie ma innej tak dużej knajpy ze sceną, gdzie nie pobiorą od człowieka gigantycznych opłat...

[quote:4c85912f58="Semjan"]nie ma jak impreza w piątek, szczególnie dla ludzików spoza Poznania i w dodatku pracujących[/quote:4c85912f58]

faktycznie, jest to utrudnienie


ale ... marzę o chwili, kiedy na wieść o planowanym zlocie ludzie się ucieszą, [size=24:4c85912f58][b:4c85912f58]PODZIĘKUJĄ ORGANIZATOROM[/b:4c85912f58][/size:4c85912f58], a nie będą k***a marudzić, jaki ch****y termin, muzyka, itd.

Wasz ukochany Aniołek :twisted:



Wysłany: 2007-08-20 19:31

[quote:351bc6b0c0="SCHWEIGENDE"]
ale ... marzę o chwili, kiedy na wieść o planowanym zlocie ludzie się ucieszą, [size=24:351bc6b0c0][b:351bc6b0c0]PODZIĘKUJĄ ORGANIZATOROM[/b:351bc6b0c0][/size:351bc6b0c0], a nie będą k***a marudzić, jaki ch****y termin, muzyka, itd.
[/quote:351bc6b0c0]

Rola organizatora jest organizować a ludzi marudzić Nikt sie tym specjalnie nie przejmuje


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-08-20 19:42

rolą Cyca Pedagogicznego - wychowywać :twisted: :twisted: :twisted: :P :wink:



Wysłany: 2007-08-20 19:55

[quote:fd0263ae4f="Kapitan_Mineta"]goci sa wychudzeni z reguły :D[/quote:fd0263ae4f]

nie jestem truuuuu mhrrrroczną gotką !!! :cry: :cry: :cry: idę się pochlastać :twisted: :lol:



Wysłany: 2007-08-20 19:59

Z reguły to trza brać pod uwagę, że nie każdy będący tam, jak i tu na portalu jest gotem...

Się chyba też muszę iść ciąć.

Bez urazy, ale wkurwia mnie taka ignorancja.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-20 20:05

Kończąc offa, rzeknę krótko:

tylko mi z rozpędu minety nie walnij :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-20 20:08

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:3f7b3397ba="Kapitan_Mineta"]co nie zmienia faktu że was skopię.[/quote:3f7b3397ba]Czekamy z utęsknieniem :twisted: :twisted: :twisted:

Na początek będzie nasza kochana Schwei, jak rpzejdziesz test, rzucimy np. Regiska :lol:

Nie marudzić :!: :idea: :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-20 20:24

[quote:595faa0d16="minawi"]Na początek będzie nasza kochana Schwei[/quote:595faa0d16]

chcesz zabić użyszkodnika? :twisted:

psieplasiam, już nie offtopuję i znikam obejrzeć film :)



Wysłany: 2007-08-20 20:26

ojej 12
CZEMU!?!??!

Spróbuję zdążyć urodzić xD



Wysłany: 2007-08-20 21:06

Brawo Zet :!:
Myślę, że to bardzo ciekawa i potrzebna sonda.
Czas skończyć z nachalną promocją electro i sprawdzić jakie są prawdziwe preferencje użytkowników tego portalu 8)


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-20 23:32

[quote:062dc9e414="LouCypher"]Brawo Zet :!:
Myślę, że to bardzo ciekawa i potrzebna sonda.
Czas skończyć z nachalną promocją electro i sprawdzić jakie są prawdziwe preferencje użytkowników tego portalu 8)[/quote:062dc9e414]

Offtopując...
Zarówno forum jak i portal w olbrzymiej większości tworzą sami użytkownicy. Dlaczego macie pretensje do osób lubiących electro, że sa na tyle aktywni by zadbać i o "promocje" gatunku muzyki, który lubią jak i o organizacje imprez? Czy to ich wina, ze zamiast narzekac działają? Czy Wy zamiast narzekać nie powinniście także zadbać o swój ulubiony gatunek, jeśli tak bardzo Wam przeszkadzają "nieprawdziwe" preferencje użytkowników?


Ontopując...
Sam osobiście także jestem za koncertami. Myślę, że takie zróżnicowanie jest potrzebne. Miejmy nadzieję, że ludzie będą sie dobrze bawic bez względu na preferencje muzyczne. Najwazniejszym czynnikiem dobrej imprezy jest i tak towarzystwo...


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-08-20 23:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:86817d0bf8="LouCypher"]Brawo Zet :!:
Myślę, że to bardzo ciekawa i potrzebna sonda.
Czas skończyć z nachalną promocją electro i sprawdzić jakie są prawdziwe preferencje użytkowników tego portalu 8)[/quote:86817d0bf8]

A co Ty Kolego taki burzliwy jesteś :?: Sam masz wpisane w opcjach, że to niby industrialu i trip-hopu słuchasz - nie mów mi, że te gatunki się opierają na "czystych", "żywych" instrumentach, bo normalnie mnie rozbawisz :wink: Ratuje Cię tylko fakt, że urodziłeś się w tym samym dniu co ja :P

Preferencji użytkowników DP nie sprawdzi taka ankieta.
A TH ma rację - chcecie czegoś w klimatach metal/rock (ja też chcę:P), to spróbujcie coś sami zorganizować, a nie tylko zrzędzicie, że to ble i tamto ble :!: A wy potraficie tylko chlać na imprezach :twisted:
(Ja też piję, ale przynajmniej nie narzekam na klimaty imprez tak ja wy :!: )

Kapitaś Mineta się tak wypowiada, jakby naprawdę miał się zjawić :lol: No zapraszamy, juz komitet powitalny konstruujemy :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło