Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

DarkPlanet Night IV. Strona: 2

Artykuł: DarkPlanet Night IV

Wysłany: 2007-08-21 00:22 Zmieniony: 2007-08-21 01:04

[quote:20460d1a36="th"]Offtopując...
Zarówno forum jak i portal w olbrzymiej większości tworzą sami użytkownicy. Dlaczego macie pretensje do osób lubiących electro, że sa na tyle aktywni by zadbać i o "promocje" gatunku muzyki, który lubią jak i o organizacje imprez? Czy to ich wina, ze zamiast narzekac działają? Czy Wy zamiast narzekać nie powinniście także zadbać o swój ulubiony gatunek, jeśli tak bardzo Wam przeszkadzają "nieprawdziwe" preferencje użytkowników?[/quote:20460d1a36]

Nie mam pretensji ale dziwię się dlaczego prawie każda impreza promowana na tym portalu musi kończyć się techniawą. I nie piszę tu o eventach w samym swoim założeniu organizowanych pod szyldem electro. To jest dla mnie akurat zrozumiałe. Chodzi mi np. o imprezy z cyklu panzernacht gdzie zgodnie z zapowiedziami powinny królować kawałki Rammsteina, MM, NIN, czy Slipknota a wszystko i tak sprowadza się w końcu do syntetycznej młucki. Muzyka wyżej wymienionych zespołów zajmuje nie więcej niż połowę repertuaru. Podobnie jest z resztą z Depeche Mode.

[quote:20460d1a36="minawi"]A co Ty Kolego taki burzliwy jesteś :?: Sam masz wpisane w opcjach, że to niby industrialu i trip-hopu słuchasz - nie mów mi, że te gatunki się opierają na "czystych", "żywych" instrumentach, bo normalnie mnie rozbawisz :wink: Ratuje Cię tylko fakt, że urodziłeś się w tym samym dniu co ja :P[/quote:20460d1a36]

Triphopu słucham, bo jest to jedyny rodzaj "czystej" elektroniki jaki toleruje moje ucho, a toleruje tylko dlatego, że ten gatunek kompletnie nie przypomina electro. Poza tym triphop to nie muzyka imprezowa. Podobnie jak chillout pełni on w moim życiu jedynie funkcję uspakajającego przerywnika. Pytanie zeta brzmiało zaś jaką muzykę WOLISZ, a nie jakiej WYŁĄCZNIE słuchasz. Myślę, że to drobna różnica.
Co się zaś tyczy industrialu to elektronika jest w nim na ogół wypełniaczem. Na pierwszy plan wychodzą jednak żywe instrumenty. Przynajmniej taki industrial ja preferuję i w związku z powyższym pewnie uczciwiej byłoby gdybym napisał, że słucham metalu industrialnego. Sam industrial w moim opisie rzeczywiście może dawać błędne wyobrażenie.
Aby w przyszłości uniknąć podobnych nieporozumień dokonuje korekty i wymazuje tru INDUSTRIAL ze swojego życiorysu :wink:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-21 01:14

Podczepię się jeszcze pod tego offa:
[quote:81d15e968e="TH"]Zarówno forum jak i portal w olbrzymiej większości tworzą sami użytkownicy. Dlaczego macie pretensje do osób lubiących electro, że sa na tyle aktywni by zadbać i o "promocje" gatunku muzyki, który lubią jak i o organizacje imprez? Czy to ich wina, ze zamiast narzekac działają? Czy Wy zamiast narzekać nie powinniście także zadbać o swój ulubiony gatunek, jeśli tak bardzo Wam przeszkadzają "nieprawdziwe" preferencje użytkowników?
[/quote:81d15e968e]Nie tyle o narzekanie mi chodziło, co o to, że obecnie jest elektro-imprez od zarzygania. I nie mogę pojąć, że to się Wam jeszcze nie przejadło w takiej ilości.
Ja na imprezy w klimacie (zabawne jak wieloznaczne jest tu to słowo, przez każdego interpretowane po swojemu) dodam - rockowym klimacie nie narzekam, bo prawdę powiedziawszy wolę jeden nad wyraz bardzo przyzwoity koncert na miesiąc niż siedem gównianych, mniejszych.
Tyle...

[quote:81d15e968e="Miniawi"]Ratuje Cię tylko fakt, że urodziłeś się w tym samym dniu co ja :P[/quote:81d15e968e]Hahahaha, konkretny argument by kogoś nie linczować :wink:

Ale tu już będę złośliwy:
[quote:81d15e968e="Miniawi"]A wy potraficie tylko chlać na imprezach :twisted:
(Ja też piję, ale przynajmniej nie narzekam na klimaty imprez tak ja wy :!: )[/quote:81d15e968e]Ty najwyraźniej nie potrafisz :P ...bo śpisz...i wtedy to Ci ta młucka nie przeszkadza...bo jej nie słyszysz :twisted:

Louis Dokładnie :!: mam nadzieję, ze najbliższy Panzer się też tak nie skończy...

Ale się wredny offtop zrobił, ... choć nie do końca :wink:

To może mały plebiscyt urządzimy i będziemy typować jaką to większego kalibry gwiazdę nam szykują organizatorzy na październik :?:
Bo chyba nie Vadera :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-21 01:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja tam wiem, ale nie powiem :P Choć to jeszcze nic pewnego :P
A gwiazdy wielkiego formatu nie ma co oczekiwać, bo w końcu nie jesteśmy żadnym MetalMindem ani czymś w tym rodzaju :wink:
Ja mam obczajoną jedną kapelkę, tylko trzeba się z nimi skontaktować i dogadać, ale to dopiero we wrześniu. I na pewno nie będzie takiego braku profesjonalizmu jak ten ostatni z Wrocka na poprzednim zlocie :lol:


Zet, wcale nie dowaliłeś mi, mi ta "młucka" nie przeszkadza, bo najzwyczajniej w świecie siedzę zawsze w pierwszej sali, gdzie w ogóle nie słychać muzyki z sali ze sceną.

P.S. Argument z datą urodzin jest autentyczny, możesz sprawdzić :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-21 01:42

Nie interpretuj sobie tego, że to niby chciałem Ci dowalić ... bo nie chciałem. Miałem na myśli jedynie, to iż muza Ci nie przeszkadza bo ją przesypiasz...

[quote:3395f08d5e]P.S. Argument z datą urodzin jest autentyczny, możesz sprawdzić :P [/quote:3395f08d5e]
Brak mi słów.
Czy ja jestem taki głupi, że nie rozumiem Waszych odpowiedzi czy Wy nie kumacie moich :?:

Dla przykładu: ciemna ulica, gwałciciel i morderca, ale niech robi swoje, bo urodził się w tym roku co ja.
Ciekawy tok myślenia :wink:

I nie pisałem o gwieździe wielkiego formatu (heh, może jeszcze za parę postów by się rozwinęło, że niby i światowego), tylko "większego" niż poprzedni artyści występujący na zlotach.
Prosiłbym o nienadinterpretowanie mych słów.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-21 01:48

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:46a467715d="zet"] tylko "większego" niż poprzedni artyści występujący na zlotach.Prosiłbym o nienadinterpretowanie mych słów.[/quote:46a467715d]

Na pewno większego formatu niż na "3" i co najmniej takiego jak na "2" :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-21 01:50

Ja pierdole ale nudzicie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-08-21 01:52

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:e6a75d7e53="amorphous"]Ja pierdole ale nudzicie.[/quote:e6a75d7e53]


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-21 01:53

Acha, czyli poza underground raczej nie wychodzimy, bo tak to zrozumiałem na początku.

A nudzimy Ojcze nudzimy, po późni już, spójrz na godziny tych postów> Nie dość, że podróżujemy w przyszłość, to jeszcze do tak wielce nocnych godzin :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-21 00:24 Zmieniony: 2007-08-21 00:58

[quote:323fb2174f="zet"]Dla przykładu: ciemna ulica, gwałciciel i morderca, ale niech robi swoje, bo urodził się w tym roku co ja.
Ciekawy tok myślenia :wink:[/quote:323fb2174f]

I ciekawe porównanie :D Dzięki :wink:
Jeszcze nikt nie stawiał mnie w jednym szeregu z gwałcicielami i mordercami. Czuję się w tym gronie jak miś Uszatek pośród Grizzly 8)

[quote:323fb2174f="Allanon23"]Hmm z mieszkankiem było by trudno... ale chyba są jakieś hotele tanie w Poznaniu :)[/quote:323fb2174f]

Polecam Hotel Ilon. W rzeczywistości dużo mniej atrakcyjny niż na zdjęciach ale za to bardzo tani. Jeżeli wierzyć Bazylowi to większość występujących u niego kapel właśnie tam się zatrzymuje. Osobiście dane mi było spędzić jedną noc w apartamencie i bardzo miło ją wspominam :wink: Co ciekawe nawet nie byłem specjalnie pijany :D

[color=red:323fb2174f][size=16:323fb2174f]Żeby nikt się nie czepiał... Wcale nie zamieściłem jednego postu pod drugim. Ta wiadomość znalazła się tu na skutek błędu na forum. Proszę mnie z tego powodu nie pacyfikować. Uwagę tą kieruje głównie do admina th, który za takie "przewinienia" najchętniej karałby śmiecią [/color:323fb2174f][/size:323fb2174f] :lol:

Niech jakaś dobra dusza wrzuci to w odpowiednie miejsce 8) Wiadomość powinna pojawić się w tym temacie z godziną 3.24 przed zmianą czasu darkplanet ze wschodnioeuropejskiego na uniwersalny. Osoba odpowiedzialna za ten bałagan wie o co chodzi :P


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-21 00:35

[quote:f56a8a8f62="Kapitan_Mineta"]z reguły to trzeba brać pod uwagę, że nie wszystko co piszę jest na serio :P co nie zmienia faktu że was skopię.[/quote:f56a8a8f62]
Jak Ty Nas skopiesz, to My Ci kmpy w szkole tak szhakujemy kompy po Giertychowemu, ze nawet w Q3A nie bedziesz mogl pograc :D A tak btw Giertycha: cale szczescie, ze go zdjeli ^^


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2007-08-21 01:16

[quote:815810e07c="amorphous"]Ja pierdole ale nudzicie.[/quote:815810e07c]

wdech, wydech, wdech, wydech ... :)

swoją drogą, forumowy zegar się chyba zje... zepsuł :?: 8O



Wysłany: 2007-08-21 09:25

[quote:9d48521d99="Allanon23"]Hmm ja bym może się pojawił... ale jak to drogi kolega Semjan z klubu kawowego zauważył... troszkę dziwny dzień - bo pracujący, a nie wiem czy będę miał wolne :roll: Było by szkoda.... Ale dobrze, że wiem o zlocie dwa miesiące do przodu :) Można spróbować się jakoś z organizować. [/quote:9d48521d99]

w odniesieniu do powyższego...może i ja przemyślę przyjazd Kolego :)

:arrow: Shwei
jak bym był z Poznania to bym nie marudził... jednak nie jestem i dla mnie ta data krótko mówiac jest do dupy co nie znaczy, że jakoś jej nie łyknę :/ choć będzie to problem.
Skoro jednak nie można było innej ustalić, nie mam wyboru.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-08-21 09:34

Semjanie zawsze nie będzie komus pasowac zajmowałam się poprzednimi trzema DP Night to wiem

mi np nie pasuje tylko pod tym warunkiem ze zdam poprawki we wrzesniu... bo jak zdam to dokładnie w ten weekend mam zajecia na uczelni :D wiec albo mnie nie bedzie wogole albo bede krociutko ( bo planu jeszcze nie podali to nie wiem)


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-08-21 09:40 Zmieniony: 2007-08-21 09:43

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Cóż wychodzi na to że od razu po szkole mam zlocik ... xD w pewen sposob to nawet dobrze bo po ostatnim wygladalam jak 100 nieszczesc i trafilam na test xD teraz to chociaz odespie w niedziele

Niby mogla pospac w pociągu ale balam sie ze przespie przesiadkę


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-08-21 09:50

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:7293176d3a="Allanon23"]

Pytanko do organizatorów :) ---- Ile będzie planowo trwać ta impreza :)? "Po imprezie w Bazylu" też mnie interesuje - ja prawiczek Darkplanetowy jestem :D[/quote:7293176d3a]


Zapewne tak jak zawsze do rana :)
Choć to zależy od tego jak się ludzie będą bawić i od samego widzimisię Bazyla, hehe :P
Zazwyczaj Bazyl wywala maruderów jakoś 5-6 rano, jeśli jest sporo ludzi, choć zdarzały się przypadki, że ostatni wychodzili później :twisted:

Oczywiście, zawsze jest możliwość jakiegoś afterka w mniejszym gronie :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-21 19:07

Dasstin cholera musiałeś wygadać :!: to miała być jeszcze przez pewien czas tajemnica. Zepsułeś mi całą zabawę w oglądanie tych wszystkich narzekań hahahahaha :wink: :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-08-21 21:37

Dasstin psuja 8)



Wysłany: 2007-08-21 21:49

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Spoko, jeszcze dużo tajemnic nie zostało wyjawione 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-21 22:15

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Kusicie :D Ale nie wiem czy dam rade


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-08-21 22:43

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Plany widzę są dobre... :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło