Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wampirza hierarchia rang DarkPlanet. Strona: 3

Artykuł: Wampirza hierarchia rang DarkPlanet

Wysłany: 2006-07-15 21:52

Haha! Łojcze nasz, któryś jest w Poznaniu...heh, ja wierze, że nasz łojciec da se rade ze wszytkim jeno naszego wsparcia mu trzeba. A teraz wszyscy robimy przelew na konto łojca... :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-16 18:20

No, łojcze. Zapodaj swój pandemonicznie długi numer konta bo jakiś urlop trza by Ci łod tej roboty odpalić :twisted: Szykujta portfele forumowicze :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-09 15:10

Bo mnie to intryguje Bylam Ancillae a teraz jestem Bicz
Dlaczego??


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-09 15:13

Bo rangi obowiązują tylko od pełni do pełni i co miesiąc trzeba na nie pracować od początku.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-09-09 15:20

Dziekuje za wyjasnienie..
bo Bicz tak jakos brzmi;]


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-09 15:51

znaczy sie co miesiac rosna progi na calym DP: czy tez moze progi sa uzalenione od stazu ?



Wysłany: 2006-09-09 17:15

Progi nie zależą od stażu tylko od punktów RANKINGU, a dokładniej od kolejności w rankingu dzięki zdobytym punktom. A punkty te zdobywa się co miesiąc od początku.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-09-09 20:26

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

Jeju, to zbyt skomplikwane jak na mój mały rozumek. Może dlatego, że nigdy się tym nie interesowałam, pewne rzeczy są dla mnie poprostu abstrakcyjne.

Hehehe...
Rangi - srangi.
Sie obaczy jak mi się to "wypracuje". :twisted:


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-11-06 22:41

ja mam malutki rozumek, więc proszę o wytłumaczenie:

jakim cudem Primogen jest pomiędzy Matuzalemem a Anciliae, skoro Primogen jest od 74 punktów, a Anciliae od więcej niż 90???
ja z matmy nie byłam najlepsza, ale pomimo to...... 8O 8O 8O



Wysłany: 2006-11-06 23:20

hehe Schwei... słoneczko

hierarchiczne stopnie wg punktów nadawane sa każdej pełni, a punkty naliczaja sie cały czas, zatem trzeba poczekać do kolejnej pełni, ażeby poznać swoją aktualną rangę :)


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-11-07 11:08

tak... to rozumiem... ale w felietonie o rangach jest napisane:


"Matuzalem (od 458 punktów). Starszy wampir, który przeżył ponad dwa tysiące lat. Najczęściej należy do Inconnu (jednej z najstarszych sekt) i pochodzi z czwartego lub piątego pokolenia. Z reguły wycofuje się ze społeczności i popada w letarg, ponieważ boi się o swoje życie, lub nie odpowiada mu współczesny świat. Ma jednak wielką moc, jest enigmatyczny i tajemniczy. Nazwa pochodzi od biblijnego matuzalema i oznacza dosłownie najstarszego. Długowieczność Matuzalema stała się przysłowiem.

Primogen znajduje się pomiędzy Matuzalemem a Anciliae (od 74 punktów). Jest przywódcą, danego miasta, najbardziej wpływowym mieszkańcem. Należy do tzw. Zgromadzenia Starszych każdego klanu miasta. Jeden Primogen z każdego klanu w mieście wchodzi w skład Rady Primogenów (Rady Pierworodnych), reprezentuje klany, pomaga Księciu w sprawowaniu władzy, bądź wybiera nowego władcę. Primogeni wchodzący w skład Rady mogą także odwołać jej członków, lub Księcia. W niektórych miastach to właśnie Rada Primogenów zajmuje miejsce Księcia nie kłopotają się jego wybieraniem. Ancillae (więcej niz 90). Stoi pomiędzy nowicjuszem, a starszym wampirem. Przeżył sto lat, od momentu wyjścia spod opieki stworzyciela. Jest bardzo ambitny, szybko się uczy. Brak mu jeszcze wiedzy i doświadczenia, by stać się mistrzem."

No więc skoro Matuzalem jest od 458 punktów, Primogen od 74, a Anciliae od 90, to jakim cudem Primogen znajduje się między Matuzalemem a Anciliae ????????????????? Tu jest jakiś błąd, albo ja jestem wyjątkowo tępa... 8O 8O 8O



Wysłany: 2006-11-07 12:11

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

[quote:c09eb476dd="SCHWEIGENDE"]Tu jest jakiś błąd, albo ja jestem wyjątkowo tępa... 8O 8O 8O[/quote:c09eb476dd]

pewnie to błąd Anciliae jest od 74 a Primogen od tam więcej niż 90.


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-11-07 19:45

Nie chce nic mówić ale kiedyś, dawno temu, to był maj...byłem stopnia Diabolisty :!: Ale jako, że zazdrosć i poczucie humoru nie zna granic zatem stałem się "primitywnym genem" DarkPlanet. :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-07 20:12

[quote:3eb9708aa7="noone81"]Podziwiam bystre oczko mojej Żonci :) I zastanawiam się, ile osób tak naprawdę przeczytało ten felieton od deski do deski :D[/quote:3eb9708aa7]

moja Ukochana, to nic innego, jak ZBOCZENIE ZAWODOWE!!! :lol: :lol: :lol:



Wysłany: 2007-08-29 10:52

Hmmm witam wszystkich to mój bodajrze pierwszy post na darkplanet...musze powiedzieć ze ten wątek z wampirami jest naprawde bardzo interesujący:D. Ta hierchia i wogule fajnie żeś to wymyślił. Pogratulować fantazji.

Hmmm witam wszystkich to mój bodajże pierwszy post na darkplanet...musze powiedzieć ze ten wątek z wampirami jest naprawdę bardzo interesujący. Ta hierarchia przypomina mi troche podział kastowy w Hinduizmie......


Dobrze widzi się tylko sercem


Witam! Wysłany: 2007-11-08 21:50

Temat jest OK.
Kocham wampiry!!
Pewnie znacie to, ale polecam.
http://uk.youtube.com/watch?v=UjKzAeJgWCg
Pozdrawiam braci i siostry naszej mrocznej rodziny!
Northon.



Wysłany: 2011-01-12 11:47

Samael_ya - Twoja wypowiedź odnosi się do WoD, czy generalnego zainteresowania wampirami?:) Jeśli do WoD, to się nie zgadzam, bo nie każdy współczesny wampir tam przypominał Cyber-Gotha Torreador - to młody klan a jaki dystyngowany i ekscentryczny;>

Jeśli generalnie do wampirystycznej popkultury to się z Tobą w 100% zgadzam. Underworld, Blade czy (sic!!!) Twilight to tylko wg. mnie nędzna próba unowocześnienia i kontynuacji starych, jakże klimatycznych opowieści o wampirach. Jeśli chodzi o filmy/książki popkulturowe to wg. mnie godnym uwagi jest tylko Wywiad z Wampirem.

Jeśli chodzi Ci o "wampiryczne" polskie podziemie to - hmm, no cóż - daje wiele do życzenia


"Nigdy nie trzeba zgadzać się z tłumem, nawet jeśli ma rację" - E.C. ;) "Doktor, bo zaleca dożylną dawkę rozpierduchy" - Lobo


Wysłany: 2011-01-12 17:09

ja, tak samo jak Demonika, nie mogę otworzyć artkułu, a bardzo mnie zainteresował. czy mogę również liczyć na pomoc?


Ph. Screw gravity.


Wysłany: 2011-01-12 21:26

Poprawione.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-01-12 21:29

Dzięki za odświeżenie tematu, dzięki temu mogłem przeczytać część naszego forumpsujstwa!
Pozdr.


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło