Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wampirza hierarchia rang DarkPlanet. Strona: 1

Artykuł: Wampirza hierarchia rang DarkPlanet

Wampirza hierarchia rang DarkPlanet Wysłany: 2006-06-15 15:21

Samael_ya (Anciliae)
Samael_ya
Posty: 3
Vsfera Nieba i Piekła

Uważam się za istotę która przyszła na świat na początku istnienia Ardis...
Wiele pamiętam i wiele chciałabym zapomnieć..
Wampiry to istoty które nienawidzą życia w świecie jaki stworzyli ludzie.. ten marny podrzędny gatunek...
Jednakże dzielą się na Antyczne jak i Nowoczesne... Antyczne głównie znają sie na wszelkiej magii, są tajemnicze i dystyngowane.. Mają szlacheckie pochodzenie i nie plugawią sie byle czym:)
Nowoczesne Wampiry to głównie sadomasochistyczni Cyber Goci... którzy kaleczą swe ciało i pociąga ich krew jak i smierć i tortury....
Ci drudzy powinni uczyć się od Antycznych jednakże są zbyt słabi i aroganccy by tak uczynić... Zwykle Nowocześni są psychicznie androgeniczni czyli nie interesuje ich znaczenie płci...
Niestety współczesny świat otwarty jest dla Nowoczesnych Wampirów dając im wiele możliwośći w działaniu i experymentowaniu w wielu dziedzinach życia... Antyczni śpią lub czuwają czekając na swój czas Epoki Odrodzenia...[/b]


Wiem kim byłam i kim będę ponieważ poznałam kim jestem...


Wysłany: 2006-06-19 16:33

Hmmm, gdybyś to co tu napisała szerzej tak rozpisała to mogłabyś napisac coś prawie jak Władca Pierścieni. Ale mówiąc szczerze, zupelnie nic nie rozumiem o czym tu piszesz. Np, co to jest "Ardis" :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 10:54

Samael_ya (Anciliae)
Samael_ya
Posty: 3
Vsfera Nieba i Piekła

hahah Ardis to po starohebrajsku Ziemia... tak jak w starolirańskim zwie sie Urantią, lub w sumeryjskim mówiono na nią Ki :)

Jesteś zainteresowany kolejną sagą dziejów bohaterów którzy przeżyli wojne z Sauronem?


Wiem kim byłam i kim będę ponieważ poznałam kim jestem...


Wysłany: 2006-06-20 11:01

W ogóle władcy pierścieni nie czytałem ale nawet tam mam problemy z pojeciem tych wszystkich nacji tam przedstawionych. To wynika stad, że nie jestem fanem fantastyki. Jestem realista i postrzegam świat w sposób realistyczny. Nie ma dla mnie świecących mieczy, które potrafią rozswietlać ciemność. Nie ma magicznych wywarów itp itd. Ale wierze, że z mocy słów jednego człowieka potrafi z tego powodu stracić życie 50mln istnień ludzkich.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 12:46

KostucH, ale to wszystko symbolika...
Nie powiesz, że jako realista nie dostrzegasz symboli, choćby w życiu codziennym...
A często jest tak, że autorzy fantastyki sięgają do symboli, przenośni, żeby pokazać rzeczywistosć.

JAK TO NIE MA MAGICZNYCH WYWARÓW?!?!?!?!?!?!?!?
A W DZIALE "ALKOHOLE" TO NIBY O CZYM POSZEMY (i nie tylko tam :wink: ) :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 12:47

No ale z tym to na forum fantasy...
Bo nam uwagę zwrócą... :wink:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 12:55

No tak, no tak...ten magiczny wywar jest alles klar i w jego moc i istenienie wierze jak najbardziej bo wkoncu w Poznaniu jak byłem to tylko nim cały czas się żywiliśmy.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 13:00

Jak Ty, Towarzyszu KostucH, mogłeś coś takiego napisać?
Jestem zbulwersowany!!! :evil: :evil: :evil:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 13:15

Heh, nie bulwersuj się Eye. Już taki zeń mnie dziwoląg. Nie oglądałes nigdy Power Rangers? Tam od groma było "kitowców" :lol:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 13:32

oglądałem...forma realizacji efektów specjalnych podobna do Cradle of Fear!


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 13:46

Tej bajki nie znam i już się z nią zapoznam :twisted: rózową pantere.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 13:48

Piłeś coś?( :twisted: )
Bo jakiś mało logiczny Twój post :D


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-20 13:52

Heh, predzej mało logiczny. Ni wiem co to jest to C.O.F. i wole nie wiedzieć.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 15:05

a tak z ciekawości, to do jakich klanów należymy? :D czy można sobie wybrać :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-20 16:02

Należysz do Primogenu i Eye chyba też lecz chwilowo jest Ksieżulkiem. Ja jestem Diabol. Najwżej w hierarchi jest Admin. :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 16:10

to wiem, ale chodziło mi o klany, znajdujące się w camarilli, z których to niby pochodzimy :D jest ich kilka i nie wiem, czy mamy jakies przydzielenie, bo nigdzie niestety nie jest to powiedziane.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-20 16:27

A bo ja wiem. Ja tam jestem ciekaw najbardziej co diabolisci mają do roboty. Póki co zajmuje sie pisaniem recenzji i to mi sprawia nielada przyjemność.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 18:15

Niestety wkradł się do nas jakiś chochlik, a raczej może i wampir... :twisted: i troszkę namieszał. Diabolistą być nie powinieneś.

A co do zadań diabolistów - to najprawdziwsza administa stroną.


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-06-20 19:04

Hah, to ja wiem, że nie powinienem nim być. Jestem niczym Lucyfer, który chcąc zbyt wiele upadł dosyć nisko...chyba jakaś analogia jest tu widoczna :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-20 19:38 Zmieniony: 2006-06-20 20:21

Frija-należę do klanu Ventrue i niestety tego wybrać nie można...wszystko w rękach tego, kto Cię spokrewnił... :twisted: :twisted: :twisted:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło