Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Pantera - Vulgar Display Of Power. Strona: 1

Artykuł: Pantera - Vulgar Display Of Power

Wysłany: 2007-06-26 09:31

Z Cemetery Gates kojarzy mi się wiele pozytywnych zdarzeń i jak słucham, to paszcza mi się uśmiecha momentalnie :) Jednak nie jestem w stanie stwierdzić, czy to jest mój ulubiony album... Lubię ich i już :D



Wysłany: 2007-06-26 14:17

do cementary gates mam najwiekszy sentyment gdyz kojarzy mi sie z jednym wspanialym czlowiekiem....


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2007-06-26 14:48

Cóż, ja również darzę olbrzymim sentymentem Cmentarne Wrota, ale chyba nie o tym tu powinno się mówić, gdyż temat wątku to "Vulgar Dislpay of Power" (poprawcie mnie jeśli się mylę), czyli album, na którym Cementary Gates nie ma :wink:

A żeby było w temacie, to ja powiem krótko, ten longplay wymiata.

Mimo to nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że to mój ulubiony, bo moimi faworytami jeśli chodzi o Panterę jest praktycznie (z małymi wyjątkami) cała ich twórczość :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-07-22 00:19

Szczerze wolę Kowbojów ale na Vulgar Display tez jest sporo ciekawych utworow, chociazby Month Of War :wink: ogólnie świetna płyta, jak inne albumy Pantery :wink: :twisted:


Per aspera ad astra


Wysłany: 2007-07-22 00:24

[quote:9de492f74d]Month Of War[/quote:9de492f74d]
Mouth :wink: Mouth For War :wink:

---------------
Walls Of Jericho-Playing Soldier Again


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-07-22 00:30

Hold your mouth for the war :wink: i zostaw kolegę w spokoju 8)
Późno jest. Mógł się pomylić :lol:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-07-22 00:46

[quote:daa75cb39f]i zostaw kolegę w spokoju[/quote:daa75cb39f]
Zem go nawet palcem zem nie tknal :wink: skad te niecne podejrzenia 8)

--------------
Walls Of Jericho-A Trigger Full Of Promises


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-07-22 00:52

Werbalnie żeś go spacyfikował. Mogło mu się zrobić przykro. Niektórzy są wrażliwi :D


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-07-22 10:41

palec sie czlowiekowi omsknie a wy zaraz :wink: ale spoko, lepiej poprawić :twisted:


Per aspera ad astra


Wysłany: 2007-08-13 08:05

i pomyslec, ze jakis koles tak se wlazl na scene i tak se zastrzelil Dimebaga ... :P najbardziej rozwala mnie fakt, ze na przestrzeni 5 lat 1990- 1994 wydajac 3 album stali sie wielka gwiazda, wprowadzili w chuj swiezosci do metalu, dali nowe spojrzenie na ta muzyke - pokazali ze moze byc czadowa i zarazem techniczna, a co najwazniejsze - mieli pomysly. Moj faworyt to jednak "Far beyond driven" :)


.


:) Wysłany: 2009-03-24 19:29

Jestem na TAK :) Vulgar to przelom w rozwoju zespolu i nie da sie temu zaprzeczyc :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło