Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

DarkPlanet Night - trzecia odsłona. Strona: 2

Artykuł: DarkPlanet Night - trzecia odsłona

Re: DP Night III Wysłany: 2007-04-25 08:45

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:be36ea32fd="regis"][quote:be36ea32fd="Horsea"]
P.S. Urodził się kiedyś pomysł z identyfikatorami na których byłby avatar i login z DP. To żyje jeszcze?[/quote:be36ea32fd]
bardzo dobry pomysł, myślę że wystarczy login.[/quote:be36ea32fd]

Nie, nie. Dla wzrokowców (takich jak ja to ważne żeby był avatar, bo nie pokojarzą :D Niech będzie ten najdłużej używany lub ostatni, wedle uznania.

TH! Khem, khem identyfikator to Ty sobie możesz... :twisted:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-04-25 08:47

jeśli chodzi o identyfikatory to pomyslimy o tym... ale nie wiem czy się uda...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-04-25 08:48

Plakietki 8O :?: :!:

Dajcie ludzie spokój, byśmy wyglądali jak na spotkaniach anonimowych jakichś alkoholików ze Stanów co najmniej.

"Dzień dobry, mam na imię Andrzej i jestem uzależniony"

Nie, nie. Jak dla mnie właśnie najciekawsze jest to, że poznaję na takim zlocie kogoś, gada z nią, dialog się ładnie układa (lub nie) etc i nagle w trakcie rozmowy się okazuje, że to użytkownik, którego np. nienawidzę na portalu (lub uwielbiam) i co wtedy, zaskoczenie, zmieszanie... i co dalej...
A jak takie plakietki by były, to jeśli kogoś dajmy na to nie lubimy wirtualnie będziemy go omijać, a może się okazać, że w rzeczywistości to osoba do rany przyłóż i co


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 09:06

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:729c487a07="zet"]Plakietki 8O :?: :!:
Dajcie ludzie spokój, byśmy wyglądali jak na spotkaniach anonimowych jakichś alkoholików ze Stanów co najmniej.
Nie, nie. Jak dla mnie właśnie najciekawsze jest to, że poznaję na takim zlocie kogoś, gada z nią, dialog się ładnie układa (lub nie) etc i nagle w trakcie rozmowy się okazuje, że to użytkownik, którego np. nienawidzę na portalu (lub uwielbiam) i co wtedy, zaskoczenie, zmieszanie... i co dalej...
A jak takie plakietki by były, to jeśli kogoś dajmy na to nie lubimy wirtualnie będziemy go omijać, a może się okazać, że w rzeczywistości to osoba do rany przyłóż i co [/quote:729c487a07]

Bez przesadyzmu! To raczej pretekst żeby zagaić rozmowę lub pociągnąc interesujące wątki z forum. :D
Poza tym "as you wish", nikt nie zmusi Cię byś taki identyfikator nosił.


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-04-25 09:12

[quote:876840e942="Horsea"]Bez przesadyzmu! To raczej pretekst żeby zagaić rozmowę lub pociągnąc interesujące wątki z forum. :D[/quote:876840e942]
No owszem Koniku. Każdy medal ma dwie strony, Ty pokazałaś tą drugą.

No ale osobiście mam mieszane uczucia co do takich identyfikatorów.
Powiem tak: jakby były ok, może bym nawet i założył, ale jak nie będzie (teraz czy w przyszłości) to wielką stratą dla ludzkości nie będzie :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 09:19

Zrobimy sobie koszulki "Jestem Gekon" i "Jestem Konik" i ch.. :!: :lol:



Wysłany: 2007-04-25 09:19

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

:) Póki co to tylko pomysł jest Pożyjemy, zobaczymy.
Pozostaje [u:e21da4b15b]ewentualna[/u:e21da4b15b] kwestia organizacyjna (Hexe, myślałam raczej o tym aby każdy się postarał we własnym zakresie, a nie by zrzucać to jeszcze na organizatorów,żeby to jakoś wyglądało trzeba by tylko udostępnić grafikę albo szablon). Jakby co.

Cześć Gekko! :D Koszulki hihi nocne. ;P


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-04-25 09:29

[quote:8716912d99="Horsea"]

Cześć Gekko! :D Koszulki hihi nocne. ;P[/quote:8716912d99]

Na nocnych majciochach - takich różowych atłasowych z białą sztuczną koronką po bokach. Z przodu: 'Jestem...' a z tyłu nasze radiowe hasło 'DarkPlanet i chuj!' :lol: :lol: :lol:



Wysłany: 2007-04-25 09:38

Ja to sie nastawiam na to co bedzie sie dzialo na zlocie po polnocy Zobaczycie jak Phantom - krol dancefloorow - wyglada w akcji :D 8)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-04-25 09:52

hehe.... a jaki kolor włosów tym razem, Phantomu ?? :D:D:D:D


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2007-04-25 09:55

Horsi jesli chchecie plakietki to faktycznie możecie je porobić :) albo jakis inny znak rozpoznawczy... a plakietki pewnie bedą mieli pewnie organizatorzy tak jak na poprzednim zlocie... bo nas potem wszyscy szukaja


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-04-25 10:08

[quote:e0ab3c21d0="Hexe"](...) albo jakis inny znak rozpoznawczy(...) [/quote:e0ab3c21d0]
Taa, Horsea się przebierze za konika morskiego :wink: , Ola za Gekona :wink: , a ja se na łeb zarzucę prześcieradło i będę udawał ducha :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 10:49

moze niebieski kto wie :P


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-04-25 10:52

Regis, Ty jesteś tak charakterystyczne, że nie musisz się przebierać, ale jak bardzo chcesz, to możesz przywdziać jakiś różowy lateks z ćwiekami :P

Chomik, tak w zasadzie to cały Ty powinieneś być w kołowrotku :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 11:08

[quote:15a950341b="regis"][quote:15a950341b="frija"]ehhh...no niestety... tym razem moja osóbka nie zagości na DPnight :cry:[/quote:15a950341b]

dear sister tell my why ? [/quote:15a950341b]

ehhh... kolosy, kolosy i jeszcze raz kolosy :? bo nie sądzę, bym w niedzielnym pociągu dała radę się pouczyć... po ostatnim nie dawałam rady egzystować, a co dopiero otworzyć jakąkolwiek książkę :? a jak wiadomo, sesja się zbliża, więc kolosów zawalić nie można :evil: szkoda, że nie odbywa się tydzień wcześniej :P piękne ukoronowanie majówki by było :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-04-25 12:54

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Ech miałam nadzieje, że na tym zlocie uda mi się być. Jednakże nie wzięłam pod uwagę, że będzie on w trakcie matur Niby błahy powód ale jednak poważny Szkoda Może następnym razem:) Wypijcie i za mnie :)

Pozdrawiam :wink:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-04-25 13:18

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Witam,
dla mnie termin jest prawie ok, więc i postaram sie byc :wink:
Identyfikatory to nawet dobry pomysl, ale tylko z loginem-bez obrazkow! hehe :twisted:

A co myślicie by polaczyć ten zlot z ogniskiem, które by się wcześniej zorganizowało?? :wink:


Phantom-zrób sobie na włosach wszystkie kolory tęczy! :P


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-04-25 14:09

[quote:d451a8038f="zet"][quote:d451a8038f="Hexe"](...) albo jakis inny znak rozpoznawczy(...) [/quote:d451a8038f]
Taa, Horsea się przebierze za konika morskiego :wink: , Ola za Gekona :wink: , a ja se na łeb zarzucę prześcieradło i będę udawał ducha :P[/quote:d451a8038f]
To może ja dla ułatwienia identyfikacji przywdzieję na głowę kapelusz hahahaha :lol: :wink: :?:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-25 14:18

Regis, zbereźniku jeden, no no, w takim razie szukam lateksu i coś naprędce i wydziargam :P

[quote:fa480315ad="Noone"]Co to kuźwa jest, ten 'identyfikator' :wink: ?

Poza tym, mnie znają wszyscy, a kto mnie nie zna, ten nie musi :P Nie będe się oblepiać broszkami z plastiku :P [/quote:fa480315ad]Otóż właśnie :wink:

[quote:fa480315ad="Inyaloome"]Identyfikatory to nawet dobry pomysl, ale tylko z loginem-bez obrazkow! hehe :twisted: [/quote:fa480315ad]
A właśnie bym wolał same avatary :P


[quote:fa480315ad="Inyaloome"]A co myślicie by polaczyć ten zlot z ogniskiem, które by się wcześniej zorganizowało?? :wink: [/quote:fa480315ad]
A to też nie jest takie głupie :D


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 14:25

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:3135bb930f="Ev"]Po co plakietki? Niech sobie wszyscy na czole napiszą jaką ksywkę mają :P Najlepiej markerem, co by nie spłynęła za szybko :P :lol: :wink:[/quote:3135bb930f]
Niektórzy nie muszą. Mają wydziergane :P :D :lol:
Ognisko? :lol: :lol: :lol:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło