Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

DarkPlanet Night - trzecia odsłona. Strona: 1

Artykuł: DarkPlanet Night - trzecia odsłona

Wysłany: 2007-04-24 19:09

ehhh...no niestety... tym razem moja osóbka nie zagości na DPnight :cry:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-04-24 19:36

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

kurwa mać a mnie znów nie bedzie ;/ że też to w wakacje nima ;/ Bedzie taka bibka w wakacje to se urlop narucham i bym przyfyrał do was jakimś starym posiągiem albo innym srodkiem komunikacji np. koniem :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bawcie sie dobrze i jak bedziecie miec chwile wolnego na bibie to wypijta chodź łyka za zdrowie :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-24 20:50

Gurth, no przecież Kuba pisał że noclegów rezerwować nie ma potrzeby bo bawimy sie do rana :twisted: :twisted: :twisted:



Impreza Wysłany: 2007-04-24 21:06

conajmniej do 8.00 rano - jak bedzie frekwencja robimy after


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-04-24 21:14

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Oj, żeby to nie był taki mega-after jak rok temu, Kuba, co u Kingi na grillu byliśmy :twisted: Bo każdy wróci z innego kierunku 2 dni pozniej :lol: :lol: :lol:

A Bazyl co na to? :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-04-24 21:16

Mnie niestety także nie będzie...


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-04-24 21:32

[quote:96a6b15f2a="dr_Faustus"][quote:96a6b15f2a="th"]Mnie niestety także nie będzie... [/quote:96a6b15f2a]

A szkoda Th - bo przyznam sie, ze liczylem na Twa obecnosc... [/quote:96a6b15f2a]

Ja byłem święcie przekonany o tym, że będę na 3 odsłonie. Dopiero dziś amorphous uswiadomił mi co to dokładnie za dzien i ze będę wtedy 150 km od Poznania.

Pozdrawiam


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-04-24 21:34

[quote:daa4df1704="FAFAL"]kurwa mać a mnie znów nie bedzie ;/ że też to w wakacje nima ;/ Bedzie taka bibka w wakacje to se urlop narucham i bym przyfyrał do was jakimś starym posiągiem albo innym srodkiem komunikacji np. koniem :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bawcie sie dobrze i jak bedziecie miec chwile wolnego na bibie to wypijta chodź łyka za zdrowie :P[/quote:daa4df1704]

no szkoda Fafał ze ciebie nie bedzie. poznal bym wreszcie tego thrashowego wymiatacza;] i wypil cos tak po rock and rollowemu;].
tymczasem toast za ciebie masz u mnie jak w banku;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-04-24 21:38

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:ee22a98f86="horseman"][quote:ee22a98f86="FAFAL"]kurwa mać a mnie znów nie bedzie ;/ że też to w wakacje nima ;/ Bedzie taka bibka w wakacje to se urlop narucham i bym przyfyrał do was jakimś starym posiągiem albo innym srodkiem komunikacji np. koniem :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bawcie sie dobrze i jak bedziecie miec chwile wolnego na bibie to wypijta chodź łyka za zdrowie :P[/quote:ee22a98f86]

no szkoda Fafał ze ciebie nie bedzie. poznal bym wreszcie tego thrashowego wymiatacza;] i wypil cos tak po rock and rollowemu;].
tymczasem toast za ciebie masz u mnie jak w banku;][/quote:ee22a98f86]
Dzięki doceniam to cholernie!!!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-24 22:18

Niestety przyjaciele ale na mnie nie macie co liczyć. Mam nadzieje, że będziecie sie świetnie bawić i, że przy okazji popijajac piwko wspomnicie raz słówko o mnie :wink: A czy to będzie dobre czy złe słówko to już mi to lotto :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-24 22:48

Wybacz Doktorze Faustynie ale nie dam rady. Finanse to moja najsłabsza strona i na tym gruncie ciagne za sobą nie krótki ogon, a szkoda bo chciałbym poznac wiele nowych osób. A już tym bardziej pogadac z Tobą na żywo o muzyce :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-25 00:24

To ja lepiej nić nie będę mówił na temat tego zlotu...



...ale Arakiela to jednak bym chciał zobaczyć...



...ale czy do radę...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 00:30

[quote:7a258ecc7e="zet"]
...ale Arakiela to jednak bym chciał zobaczyć...
[/quote:7a258ecc7e]

No to wyszła na jaw pierwsza atrakcja


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-04-25 00:34

[quote:fcb65fe924="zet"]To ja lepiej nić nie będę mówił na temat tego zlotu...[/quote:fcb65fe924]Nie obrażaj sie na mnie Zet. Po prostu realia są takie a nie inne. I jedni dają rade przyjechac z nad morza a ja nie dam z wrocka. Przepraszam, przykro mi

[quote:fcb65fe924="amorphous"]No to wyszła na jaw pierwsza atrakcja [/quote:fcb65fe924]Już miałem okazje poznać mosci Arakiela i dwa razy usłyszec repertuar. I powiem tak: ich zniewaga krwi będzie wymagac. :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-25 01:12

Ev jak to Ciebie nie będzie, moze ja w końcu się pojawię i mojej siostry nie zobaczę?? :wink:



Wysłany: 2007-04-25 01:18

[quote:3472b4a395="CHMK"]Da rade Zet, da! Przestań pier*olić :][/quote:3472b4a395]No musi dać...ale jak już to nie na długo, Siła Wyższa :P

[quote:3472b4a395="Amorph"]No to wyszła na jaw pierwsza atrakcja :wink:[/quote:3472b4a395]No popatrz, a nie wiedziałem, że ta atrakcja est tajemnicą :?

[quote:3472b4a395="KostusZysko"]Nie obrażaj sie na mnie Zet. Po prostu realia są takie a nie inne. I jedni dają rade przyjechac z nad morza a ja nie dam z wrocka. Przepraszam, przykro mi :cry: [/quote:3472b4a395]No się nie obrażam, bo i przecież nie mam za co :wink: w tej wypowiedzi chodziło mi o to, że sam nie wiem czy tam się w ogóle pojawię :wink:
A to, że Cię nie będzie, no cóż, wielka szkoda i strata dla społeczności, ale jak nie da rady, to nic na siłę, bo się spieprzy jeszcze bardziej :wink: Nadrobimy w swoim czasie :P

P.s. Jeśli będę, to niewątpliwie chlapnę Twoje zdrówko.

P.s.2 ...jak również i Fafała :wink:

P.s.3 Za Ciebie Fafaelu to będzie trzeba chyba jakieś wińsko obalić, niestety nie mamy tu Domatora :wink:

P.s.4Hoho, to może poznam w końcu właściciela najbardziej zardzewiałego hełmu na potralu :wink:

P.s.5 Astarot :!: :!: :!: A Ty będziesz :?: :?: :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-04-25 05:20

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

wystarczy piwko Ja jestem skromny chłop :P A tak wogóle tego samego dnia co odbedzie się DP night ja równiez bede na imprezie na której ochydnie z pewnością sie nadupcze. I napewno za zdrowie wasze wypije integrując sie z wami :P ;] Ja sie wybieram na LECH MAJ PARTY.
Lech prawie jak Lech Poznań to prawie sie poczuje jak w poznaniu :P hehehe OK JA SPADAM DO ROBOTY NARAZIE LUDZISKA :)


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-25 08:22

[quote:7bcdcb3e96="dr_Faustus"]A tak na powaznie - to licze, ze moze cos sie odmieni i jednak bedziesz...

Rowniez pozdrawiam

dr Faust[/quote:7bcdcb3e96]

Ślubu nie dam rady przestawic...

Pozdrawiam ponownie

(przyszły inż) Th


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


DP Night III Wysłany: 2007-04-25 08:24

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Pa ram pam pam, pa ram pam pam
Nareszcie DPNightIII :D

Kostuch, Tokio, Fąfał macie krechę za nieobecność jak pas startowy! Ev tylko trochę mniejszą! Pewnie nie tylko u mnie... ;P

A tak ogólnie to strrrasznie się cieszę!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Urodził się kiedyś pomysł z identyfikatorami na których byłby avatar i login z DP. To żyje jeszcze?


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Re: DP Night III Wysłany: 2007-04-25 08:34

[quote:29f8db5403="regis"][quote:29f8db5403="Horsea"]
P.S. Urodził się kiedyś pomysł z identyfikatorami na których byłby avatar i login z DP. To żyje jeszcze?[/quote:29f8db5403]

bardzo dobry pomysł, myślę że wystarczy login.[/quote:29f8db5403]

Mi jeszcze taki identyfikator pozostał z poprzedniego DP Night. Chce ktos zostać na jedna noc 'th'? :twisted:


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło