Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gothic Lolita. Strona: last

Artykuł: Gothic Lolita

Wysłany: 2007-02-18 12:56

ciekawy artykuł...w końcu mogłam przeczytać o czymś, o czym miałam znikome pojęcie :wink:
i tak w sumie stwierdzilam, ze kupe rzeczy z tego stylu, ktory juz jest uwazany za odrebna subkulture(nie dziwie sie, tyle odlamow, az przeraza :P ) przelamalo sie juz nie tylko jako alternatywa dla klasycznych gotyckich ciuszkow, ale tez w tych "normalnych" sklepach... ale w sumie, co z japonii nie weszlo do europejskiej mody :wink:
a tak osobiście...nie preferuje tego stylu, wole jednak naturalna klasyke, na codzien jakos sobie nie wyobrazam, bym mogla wyjsc tak "odpicowania", a z drugiej strony...chyba kazda z nas ma w szafie cos, co chociaz podchodzi pod ten styl :)


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-18 17:26

czyli jak jesteś burżujem to możesz być Loli :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-18 21:56

w Japonii obojętnie jaki trend...jest "markowy"... nie można tego, moim zdaniem, porównać do polskiego rynku, gdzie po prostu takich sklepów nie ma, a żeby wydać kasę na rynku zachodnioeuropejskim...no to trzeba mieć jej na polskie realia masę... ale i tak uważam, że chyba polskie lolitki dają sobie jakoś radę :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-18 23:00

Polskie dziewczyny (i chlopaki) moze wlasnie poprzez brak stricte gotyckich sklepow uruchamiaja inwencje tworcza i potrafia wykombinowac przyslowiowe cos z niczego :) i przyznam ze czasami robi to lepsze wrazenie niz rzeczy producki x-trax czy onem itd. Lolitki sa fajne :) szczegolnie te goth i sweet :)


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-02-21 08:52

Bardzo ciekawy artykul... podoba mi sie ten styl, ale na imprezach czy jakich specjal zlotach, nie na codzien


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-02-23 11:07

Ej ja się na codzień ubieram w stylu GL i ludzie tylko dziwnie się patrzą i nie wyzywają. Wcale nie trzeba być takim odważnym.


:)


Wysłany: 2007-02-23 14:38

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Ciekawy artykuł :wink: Precyzyjne ujęcie tematu :) Osobiście nie preferuje tego stylu, aczkolwiek nie mówię, ze mi sie nie podoba. Wręcz przeciwnie :P


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-02-24 12:28

kulkuri (Bicz)
kulkuri
Posty: 31
Poznań / Koszalin

[quote:431381bd25="Amneris"]Ej ja się na codzień ubieram w stylu GL i ludzie tylko dziwnie się patrzą i nie wyzywają. Wcale nie trzeba być takim odważnym.[/quote:431381bd25]

a wyobrażasz sobie życie w Polsce chłopaka-lolity? :P


don't worry but memento mori


Wysłany: 2007-02-24 13:34

[quote:77f97d2dbc="kulkuri"][quote:77f97d2dbc="Amneris"]Ej ja się na codzień ubieram w stylu GL i ludzie tylko dziwnie się patrzą i nie wyzywają. Wcale nie trzeba być takim odważnym.[/quote:77f97d2dbc]

a wyobrażasz sobie życie w Polsce chłopaka-lolity? :P[/quote:77f97d2dbc]

a pamiętasz tego w koszalinie, co w szpilach i kieckach lata? ludzie się przyzwyczaili...sądzę, że do męskiej lolity też by się przyzwyczaili :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-24 13:43

kulkuri (Bicz)
kulkuri
Posty: 31
Poznań / Koszalin

pamiętam, pamiętam... w Broniewskim był też jakiś...
tylko, że w przypadku chłopaka gothic lolity uważano by go za transwestytę - szatanist(k)ę :P


don't worry but memento mori


Wysłany: 2007-02-24 16:49

Oczywiście, że sobie wyobrażam, nierktózy wyglądają całkiem ciasteczkowato ^.^


:)


Wysłany: 2007-02-24 19:16

kulkuri (Bicz)
kulkuri
Posty: 31
Poznań / Koszalin

ale nie jego, tylko jego życie :P
chodzi mi o reakcje, jakie by wywołyawał przechodząc poboczem w średniej wielkości wsi gminnej...


don't worry but memento mori


Wysłany: 2007-02-24 20:38

No wiesz jeśli facet juz się zdecydował, to pewni się z tym liczy.


:)


Wysłany: 2007-02-27 08:16

Podejrzewam, że chociaż mała, ale bardzo napalona część polskich nastolatek (fanek) rozszarpałaby go z miłości. :D


( a ja bym go napadła z baseballem i zabrała ubranka )


:)


Wysłany: 2007-03-06 18:24

Scream_of_Darkness (Bicz)
Scream_of_Darkness
Posty: 3
Dąbrowa Tarnowska

ja sądze że u nas w mieście uznali by go za pedała 8) ( tego gościa przebranego za gothycką lolite)


Death is Rising


Wysłany: 2007-03-09 18:54

dla mnie ortaliony i pakowanie w siebie sterydów to szczyt pedalstwa. :D
Wiecie co nigdzie nie moge dostac lolicich podkolanówek z wywiniętymi koronkami


:)


Wysłany: 2007-03-10 07:55

na ebayu są ale nie mam tam konta i duziii koszt przesyłki jest.

Wczoraj wpadłam do sklepu z rajstopami kupiłam podkolanówki porwałam od babci koronki i dzisiaj mam juz co chciałam (chociaż z podkolanówek zrobiły się do łydki, bo za mocno pościskałam).


:)


Wysłany: 2007-03-27 15:39

[quote:44469141ec="Amneris"]
( a ja bym go napadła z baseballem i zabrała ubranka )[/quote:44469141ec]

Ja też :twisted:


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-04-06 17:10 Zmieniony: 2011-09-14 13:55

artykul swietny.. tylko mala uwaga.. Kana to wokalistka... nie zas wokalista...


We live as we dream, alone...


Wysłany: 2007-12-26 11:47

AngelOfDeath (Bicz)
AngelOfDeath
Posty: 162
gdzieś w Gnieznie

[quote:1872118d2b="motyl"][quote:1872118d2b="alphar"]fakt, że prawdziwą Loli jest się wówczas jak ma się ciuchy za ceny bijące na głowę wszystkie inne... :P[/quote:1872118d2b]

ja się z tym nie zgadzam. ja sama projektuję sobie ciuchy, wynajduje odpowiednie materiały i szyje. jak skończę szkołę projektowania to zakładam firmę ubrań goth-lolita :D[/quote:1872118d2b]

Tylko powodzenia ci życzyć z ta firmą. Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że to nie jest takie proste jak się wydaje( w polskiej rzeczywistości?). Ale od czego są marzenia :D :D :D


Odważni nie żyją długo, ale tchórzliwi nie żyją wcale..


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło