Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gothic Lolita. Strona: 2

Artykuł: Gothic Lolita

Wysłany: 2007-12-26 13:59

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Cóż jak już założysz firmę to zamówie coś od ciebie :) tylko daj sygnał kiedy będe mogla zamówić


[color=darkred:da0ab50c17]j.w.
freya[/color:da0ab50c17]


Schuld und Sühne


Wysłany: 2011-03-18 20:17

Lolitki są piękne, ale na litość, jeśli dwumetrowa matrona ubiera koronki i plecie loczki robiąc słodkie minki twarzą mantikory, uważając się za Sweet Dark Loli... GEEZ.



Wysłany: 2012-06-26 23:09

Nie zapominajmy oczywiście o Norwegian Funeral Doom Metal Lolita.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-06-28 13:01

[quote:fb42d02475="xtunridax"][quote:fb42d02475="Nadine1986"][quote:fb42d02475="kurobeo"]Lolitki są piękne, ale na litość, jeśli dwumetrowa matrona ubiera koronki i plecie loczki robiąc słodkie minki twarzą mantikory, uważając się za Sweet Dark Loli... GEEZ. [/quote:fb42d02475]

No właśnie, niektórzy po prostu nie znają umiaru. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo nie jestem ekspertką, ale ten styl chyba był modniejszy w Polsce w latach 2004-2007, teraz już to się chyba troszkę przejadło i jakoś mnie to nie dziwi. Może to dobre i na zaczyn, ale z tego trzeba wyrosnąć w końcu. [/quote:fb42d02475] ehhhh czemu wszyscy uważają że lolita to jeden styl, wiecie ze jest 100000 rodzajów lolity? Gothic lolita, Steam Lolita, Casual lolita, Sweet Lolita, guru lolita itp... Trochę akceptacji dla innych, a gdyby ktos wam powiedział dorośnijcie z tego mhroku? Ludzie niech się ubierają jak chcą i nie wtrącajmy się do tego. W tej dyskusji strasznie są mylone style, radzę zapoznać się. Tyle ode mnie[/quote:fb42d02475]
Dobra, to jest...rodzaj ubioru podzielone na style, jeśli tak się strasznie ubierać. Nie będę zgłębiać tych tematów, bo uważam, że jestem na to za stara. Ok, możesz ubierać się tak jak chcesz i tego nie kwestionuję. Ja przede wszystkim chciałam zaznaczyć, że ta moda już mineła raczej.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2012-06-28 15:29

Nie mówię, że nie ma. Ale kilka lat temu były bardziej obecne w dyskursie publicznym, to był wg mnie większy szum wokół tego i większa moda na to. Dla mnie gothic lolita to sposób bycia i ubierania się na krótką metę i nie dla każdego.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło