Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Bullet For My Valentine nie zagra we Wrocławiu. Strona: 1

Artykuł: Bullet For My Valentine nie zagra we Wrocławiu

Bullet For My Valentine nie zagra we Wrocławiu Wysłany: 2016-08-25 16:31

Zamiast nich GOJIRA :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-08-25 20:10

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm... jak to jest w ten weekend, to mój Brat ma na tym być. Znowu we Wrocku jak mnie nie ma. Coś się zgrać nie możemy


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-25 20:16

Też nie ogarniam, dlaczego to się dzieje we Wrocku, a nie w Krakowie... Kpina! :) Ale u nas za to inne hece, bo przecież Kraków to miasto wilkołaków!


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-08-25 20:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, a ja żadnego z wilkołaków nie spotkałem będąc w poprzedni weekend w Kraku Za to pół drogi powrotnej przegadałem z dziewczyną, która mieszka na tej samej ulicy we Wrocku co ja 7 lat temu, hyhy.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-26 04:53

Bo Wrocław to najlepsze miasto na świecie :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2016-08-26 05:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przez większość czasu jestem w Częstochowie, ale moje top-3, to 1) Poznań, 2) Wrocław, 3) Częstochowa :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-26 06:43

Miło, że tak uważasz, choć tak rzadko jesteś w Poznaniu.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-08-26 08:07

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Suma czynników o tym u mnie decyduje: (prawie) siostra, pierwsza dziewczyna, koncert Dream Theater i wieeeele innych mniej ważnych. Może się to jeszcze pozmieniać, ale nie bardzo, bo coś tam już o sobie wiem, a potencjalny półmetek życia coraz bliżej.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-26 08:17

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

edit: A wracając powoli do tematu, to moja mama umarła w Walentynki :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-29 01:51

Już widze t teksty w lokalnej prasie:
Wykonawcy z gatunku metalcore nie zagrają we Wrocławiu. Miasto ogarnęła fala rozpaczy. Wzrosła ilość samobójstw. Prezydent miasta zapowiada powołanie sztabu antykryzysowego.



Wysłany: 2016-08-29 05:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Akurat moja mama nie słuchała w ogóle metalcore'u, a i tak popełniła samobójstwo. Datę (dzień-miesiąc) wybrała sobie całkiem dobrze, ale odeszła trochę za wcześnie, bo teraz z większym trudem idzie mi odświeżanie kontaktu z rodziną od jej strony. Poza tym - mogła pogadać przed śmiercią, o co jej właściwie chodzi, byłoby może łatwiej odejść, z większą akceptacją, mniejszym bólem, itp. Z tatą jest lepiej, konkret:
Ja: "Chciałbyś żyć wiecznie? Bo ja raczej nie i pewnie przyjdzie taki moment, że... no wiesz..."
Tata: "... że już można odejść :-)"
Ja: "No dokładnie :-)"

Nie mam TV i unikam czytania prawie czegokolwiek w tzw. internetowej prasie codziennej, a już na pewno unikam wdawania się w kontrowersyjne dyskusje po kilkaset stron.

I wracając do tematu: jeden z w sumie tylko kilku kawałków metalcore'owych, które czasem posłucham:
All That Remains - "This Calling" Drum Cover by Stefano Reynoldz Brognoli - w takiej wersji - daje kopa
Kolega/kumpel ze studiów, a aktualnie z Krakowa, robił metalcore na pracę dyplomową, kopę lat, dopiero teraz udało się odświeżyć kontakt, fajno, fajno :-)

A Brat jednak nie był na tym festiwalu, spóźnił się z zakupem biletów :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-29 06:08

Przepraszam, jeśli kogoś tego obrażę, ale... metal core powinno się zdelegalizować :) Amen.


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-08-29 06:42

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Weź to powiedz mojej siostrze :-/ , bardzo fajnej zresztą, heh


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-29 08:11

Chętnie powiem - biorę to na klatę :) ale chyba raczej nie będę miała okazji... A w fajność siostry nie wątpię, ale zdania na temat metal core i nu metal (o ile to się czymkolwiek różni) nie zmienię nigdy. Poza tym, uważam, że nigdy nie jest za późno, aby przejść na właściwą stronę MOCY :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-08-29 11:46

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Mhm, pisząc jeszcze precyzyjniej to z nu metalu ta praca dyplomowa była, ale to też właśnie nie jest mój klimat :-/ Jak dla mnie to alkohol powyżej jednego piwa rocznie czy nawet tytoń powyżej jednego papierosa rocznie mógłby być zdelegalizowany i w tej kwestii miałbym Siostrę już po swojej stronie :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-08-29 12:17

Hm... ja pisałam pracę magisterską o muzyce gotyckiej... na temat tego, co powinno, a co nie powinno być zdelegalizowane - spuszczam kurtynę milczenia :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-08-31 19:39

Powiem tak: gdyby zdelegalizować pierdolenie głupot, to niektórzy użytkownicy darkplanet.pl mieliby poważny problem i już od dawna siedzieliby w więzieniu. Jak coś komuś nie odpowiada, nie pasuje, to niech tego nie słucha i już, a nie gada autorytatywnie, co powinno być zdelegalizowane,a co nie.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-08-31 21:00

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Powiem tak (...) Jak coś komuś nie odpowiada, nie pasuje, to niech tego nie słucha i już

To jeszcze powiedz jak np. po cichu przewiercić dziurę w ścianie w bloku, gdzie każdy ma inny gust muzyczno-dźwiękowy, hyhy.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 06:04

O... powiało srogością... Nie ma jak brak dystansu i poczucia humoru :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-09-01 07:08

Srogością powieje nieraz. Yngwie, bronisz jej, a to przecież ona wykazała się nietolerancją. Uriella, jeśli NA POWAŻNIE zajmujesz się dziennikarstwem, to takie posty, jak tamte, są nieprofesjonalne. I co to za pierdolenie o "właściwej stronie mocy"? Chyba Twój mózg pracuje w innej strefie czasowej i zatrzymał się na etapie wojenek o to, co jest "true" (albo raczej "tr00") - sorry, ale takie pierdy miały miejsce kilkanaście lat temu. Zespoły nu metalowe, takie jak Korn czy Slipknot, poszły bardzo do przodu z muzyką i tekstami, te zespoły nu-metalowe, które tak zrobiły, przetrwają próbę czasu. Ja najbardziej i tak lubię death i thrash, ale na właściwym poziomie. Poza tym, nie muszę w każdej minucie słuchać tekstów o pogaństwie i Szatanie, od czasu do czasu potrzebuję od tego odskoczni, w postaci nu-metalu, metalcoru, ambientu, czy nawet techno lub eurodance'u. Jak komuś się to nie podoba, to niech się buja. Hmmm, a tak poza tym to ciekawe, że coraz więcej osób, jak się im wytyka zapodanie suchara, to od razu wyjeżdża, że "brak Ci dystansu i poczucia humoru", pfff:P Ja mam poczucie humoru, tylko, że...dość specyficzne, angielskie i baaaardzo złośliwe :P
A teraz pisząc tak na temat: zaniepokoił mnie powód, dla którego nie mogli zagrać, tj. to, co się wydarzyło w Japonii. To, co się dzieje na Ziemi teraz, jeśli chodzi o klimat, to jakaś masakra.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło