Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Bullet For My Valentine nie zagra we Wrocławiu. Strona: 2

Artykuł: Bullet For My Valentine nie zagra we Wrocławiu

Wysłany: 2016-09-01 08:35

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Dev - nie bronię Urielli, po prostu pierwsza skomentowała mój komentarz.

Wyjaśnijcie sobie o co Wam chodzi - jak dla mnie - max possible neutral - chyba, że chcecie, żebym Was spróbował jakoś pogodzić.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 09:10

Yngwie, dzięki za dobre chęci, ale poradzę sobie.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 09:16

A już myślałam, że Yngwie jest moim obrońcą, ech... :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-09-01 09:56

OK, zero odpowiedzi na pewne kwestie hmmm...


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 10:19


Wysłany: 2016-09-01 10:45

W takim razie proszę o wybaczenie za brak odpowiedzi, ale po prostu uważam, że dalsza wymiana złośliwości nie ma sensu... Pomijając fakt, że znów byłoby to w ramach off-topu. Jak chcecie, załóżcie nowy wątek, to sobie tam trochę poplujemy jadem, tak dla hecy :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-09-01 10:48

OK, czyli pani nieprofesjonalna dziennikarka zwinęła żagle, rozumiem:) Yngwie, nie wiem, po prostu remont się robi, jak trzeba, i już - nie robiłabym z tego filozofii :) co najwyżej można uprzedzić, że będzie głośno :)


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 10:53

W czym się przejawia ten nieprofesjonalizm? W tym, że nie lubię nu metalu i metal core'u? Jeśli tak, to masz całkowitą rację :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-09-01 10:54

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Uriella Napisał:
po prostu uważam, że dalsza wymiana złośliwości nie ma sensu...

Ja też

Uriella Napisał:
Jak chcecie, załóżcie nowy wątek, to sobie tam trochę poplujemy jadem, tak dla hecy :)

No raczej "plucie jadem" nawet dla hecy prawdopodobnie zakończy się wymianą złośliwości :-/

Uriella Napisał:
Pomijając fakt, że znów byłoby to w ramach off-topu.

Jeszcze można wrócić do tematu. Ja też jeszcze nie napisałem nigdzie dlaczego sam (bardzo rzadko) słucham metalcore'u.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 10:57

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Yngwie, nie wiem, po prostu remont się robi, jak trzeba, i już - nie robiłabym z tego filozofii :) co najwyżej można uprzedzić, że będzie głośno :)

No i git, o to mi chodziło, a z punktu widzenia mieszkańca - można trochę pozmieniać plany: przejść się do parku, na rower, zrobić akurat zakupy i spoko


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 11:03

Byleby remont nie był w godz. 22:00-6:00 rano, bo wtedy jest cisza nocna. Uriella. chodziło mi przede wszystkim o ten krzywy dowcip, że nu metal i metalcore powinno się zdelegalizować, to było NIEPROFESJONALNE. Nie można żądać, żeby JAKAKOLWIEK muzyka została zdelegalizować, nawet taką, której się nie lubi.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 11:13

Ale Devon - sama sobie odpowiedziałaś! To był dowcip - o tym dystansie mówię... Problemy ludzi pierwszego świata... To forum, tak jak każde, jest po to, żeby wyrażać swoje opinie na jakieś tematy. Ja nie lubię tych gatunków muzycznych, uważam że nie powinny powstać, więc w przerysowany sposób zadrwiłam sobie, że należy je zdelegalizować. Mam prawo do takiego zdania i nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem lub jego brakiem. Bo wyobraź sobie, że NIE ISTNIEJE takie coś jak obiektywne dziennikarstwo. Moja opinia była w 300% subiektywnym punktem widzenia na temat muzyki - i na tym między innymi polega dziennikarstwo sensu stricte... I to było naprawdę słabe, że mnie obrażasz, ale ponieważ to był pierwszy raz - udam, że tego nie widziałam :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2016-09-01 11:19

Raczej to obraziłaś fanów pewnego gatunku muzyki i to jest SŁABE, ja Ci w żaden wulgarny sposób nie ubliżyłam. A ja nie mówiłam o obiektywizmie, tylko o profesjonalnym wyrażaniu się. Jeśli ktoś mieni się dziennikarzem, to powinien na to uważać, sama siebie wkopałaś, umieszczając takie info o sobie w profilu.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 11:23

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Nie można żądać, żeby JAKAKOLWIEK muzyka została zdelegalizować, nawet taką, której się nie lubi.
Uriella Napisał:
Ale Devon - sama sobie odpowiedziałaś! To był dowcip - o tym dystansie mówię... Problemy ludzi pierwszego świata...

Potwierdzam z mojego punktu widzenia - ja to od razu odebrałem jako żart i to jako osoba słuchająca od czasu do czasu metalcore'u.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 11:32

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Uriella Napisał:
Bo wyobraź sobie, że NIE ISTNIEJE takie coś jak obiektywne dziennikarstwo. Moja opinia była w 300% subiektywnym punktem widzenia na temat muzyki - i na tym między innymi polega dziennikarstwo sensu stricte...

W miarę obiektywne dziennikarstwo istnieje, jeśli zbierzesz opinie co najmniej kilku osób o różnych punktach widzenia (najlepiej ponad 100-kilkudziesięciu osób) i wyciągniesz z tego średnią.

Co do prawa do subiektywnych odczuć, to oczywiście się zgadzam, ale lepiej wyraźnie to rozdzielić. Ja też byłem dziennikarzem muzycznym.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 11:32

Yngwie Napisał:
Devon Napisał:
Nie można żądać, żeby JAKAKOLWIEK muzyka została zdelegalizować, nawet taką, której się nie lubi.
Uriella Napisał:
Ale Devon - sama sobie odpowiedziałaś! To był dowcip - o tym dystansie mówię... Problemy ludzi pierwszego świata...

Potwierdzam z mojego punktu widzenia - ja to od razu odebrałem jako żart i to jako osoba słuchająca od czasu do czasu metalcore'u.


OK, ale żarty też mogą być krzywe i nie na miejscu, a ten taki właśnie jest, zwłaszcza, że to forum muzyczne.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 11:40

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
OK, ale żarty też mogą być krzywe i nie na miejscu, a ten taki właśnie jest, zwłaszcza, że to forum muzyczne.

I w to się właśnie nie chcę wtrącać dopóki same się nie przeprosicie jakoś, bo inaczej problem prawdopodobnie będzie się powtarzał.

(Za 20 minut zaczyna się 3-cia runda kwalifikacji do IO w hokeja, mogłem się spodziewać, że będzie ślisko, heh)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 11:58

Ja żadnego ruchu wykonać nie zamierzam, bo to nie ja pierwsza wyjechałam z krzywym żartem.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-01 12:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Ja żadnego ruchu wykonać nie zamierzam, bo to nie ja pierwsza wyjechałam z krzywym żartem.

Ja się nie obraziłem.

A dlaczego bronisz metalcore'owców? (np. czy popierasz agresję w tekstach, brutalne teledyski, kolczyki w cyckach i tatuaże, bo uważasz, że to świadczy o tolerancji itp.?)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-01 12:21

Agresywne teledyski, kolczyki itp. zdarzają się w każdej subkulturze, zwłaszcza alternatywnej. Mnie po po prostu nie podoba się pierdolenie, nawet żartem, że coś takiego, jak jakiś konkretny gatunek muzyki, powinien zostać zdelegalizowany - chodzi mi o samo sformułowanie, abstrahując od tego nawet, o jaki gatunek chodzi.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło