Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Zorormr ogłasza listę gości na trzeciej płycie

Zorormr, occult black metal, metal, black metal

Prace nad trzecią płytą zespołu Zorormr wchodzą w decydującą fazę. W następnym miesiącu cały nagrany materiał przejmie Arek „Malta” Malczewski (Behemoth), któremu powierzono zarówno mix, jak i mastering następcy zeszłorocznego „IHS”. Pierwsze dźwięki będzie można usłyszeć wczesną jesienią. „Wybór Malty, by zajął się tym materiałem, był niejako naturalny. On dobrze czuje to co ja chcę przekazać przez swoją muzykę. Wiem, że jego nieszablonowe podejście pozwoli uzyskać niepowtarzalne brzmienie” – mówi Moloch.

 

„Ale to nie wszystko! Legendarny gitarzysta Mercyful Fate & King Diamond, nominowany do Nagrody Grammy Mike Wead połączył siły z Zorormr i nagrał ekscytującą solówkę do jednego z najlepszych numerów na nadchodzącej płycie. Prawdziwe spełnienie marzeń! Jego wykonanie jest naprawdę niesamowite i dodaje mocy temu numerowi i wznosi muzykę Zorormr na całkiem nowy poziom!” – kontynuuje.

 

„Wreszcie, mój stary druh Hal (Vader, Abused Majesty) nagrał iście piekielne i soczyste partie wokalne do najszybszego numeru na płycie. Prawdziwa pokazówka umiejętności i świetny klimat, który przypomni fanom czasy „Serpenthrone” Abused Majesty!” - dodaje Moloch.

Komentarze
lord_setherial : Będzie rozpierdol.
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły