Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Zespół Stench nagrywa nowy album

Stench, death metal, metal, In Putrescence, Agonia Records

Szwedzcy death metalowcy Stench, zrzeszający członków Tribulation, wkroczyli w maju do Necromorbus Studio (Watain, Portrait) w celu zarejestrowania swojego drugiego albumu. Następca "In Putrescence" z 2010 roku ukaże się jesienią nakładem Agonia Records. Jak podaje współzałożyciel formacji, gitarzysta Jonathan Hulten: "nowy materiał powstaje już od trzech lat i wespół z opracowaniem graficznym, nagromadził już tyle energii, że czas się nią podzielić z innymi". Muzyka Stench należy do starej, szwedzkiej szkoły death metalu. 

Jak zauważył About.com, "jest ona szybka i z domieszką innych stylów muzycznych". Decibel Magazine zwrócił uwagę na zdolność zespołu do tworzenia "nawiedzonych melodii", natomiast serwis One Metal określił Szwedów jako "progresywne, death metalowe risotto".

Przedsmak nadchodzącego albumu znalazł się na siedmiocalówce formacji, zatytułowanej po prostu "Stench", wydanej na początku tego roku. Ukazała się ona jako czarny winyl oraz limitowany do 100 sztuk niebieski winyl.

Stench jest rekomendowany dla fanów Autopsy, Repugnant, Tribulation, Kaamos, Entombed oraz Watain.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły