Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert Attila w Warszawie

Attila, Eskimo Callboy, The Browning, party metal, metal, rock'n'roll, electrocore, electronica

Wraz z agencją Winiary Bookings zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu Attila. Jedyny koncert w kraju odbędzie się 13 listopada 2018 roku w warszawskim klubie Proxima. W ramach co-headline tour razem z amerykanami wystąpi niemiecka electrocore’owa grupa Eskimo Callboy oraz zespół The Browning.

ATTILA (Party Metal/Rock’n’roll) - Atlanta, GA / USA

Minęło dużo czasu zanim jakikolwiek zespół heavy metalowy zapoczątkował party metal. Attila jest tego idealnym wyznacznikiem. Drinki pójdą w ruch, blunty zostaną wypalone, a wszyscy będą mieli czas na szósty pełnowymiarowy album „Atlanta Quintet, Guilty Pleasure” [Artery Recordings / Razor & Tie]. Rok 2013 stał się przełomowym rokiem dla grupy w składzie: Chris "Fronz" Fronzak [główny wokal], Chris Linck [gitara], Nate Salameh [gitara], Kalan Blehm [gitara basowa, chórki] i Sean Heenan [perkusja]. Ich piąty album „About That Life” wylądował na 22 miejscu na liście Billboard Top 200, oraz na piątym miejscu na Independent Chart, 4 na Hard Music Chart i na piątym na Rock Chart, sprzedając ponad 14,200 kopii w pierwszym tygodniu. 

ESKIMO CALLBOY (Electrocore) - Castrop-Rauxel/Niemcy

Początkowo ESKIMO CALLBOY uzyskał swój pseudonim od niemieckiego stroju imprezowego, kiedy między strzałami wódki i piwa basista Daniel Klossek wystrzelił dwa słowa: "Eskimo Callboy” określające wygląd pewnego jegomościa. Od tego momentu humorystyczne połączenie utkwiło. Kiedy ESKIMO CALLBOY zdecydowało się na rebrand zespołu, była tylko jedna opcja: ESKIMO CALLBOY. Kiedy grupa powstała w 2010 roku niemiecka scena wyskoczyła z butów. Osiem lat później zespół wciąż myśli głośno i podchodzi do wszystkiego z dużym dystansem. Obecnie grupa promuje swoje ostatnie wydawnictwo „The Scene” (2017). 

THE BROWNING (Metal/Electronica) - Kansas City / USA

The Browning to amerykańska grupa grająca elektro-metal pochodząca z Kansas City. Zespół jest najbardziej rozpoznawalny dzięki swojemu unikalnemu połączeniu deathcore'a, metalcore'a i EDM. Początkowo miała być to mieszanka rapu i metalu jednak obecnie The Browning łączy ekstremalny metal z ciężką elektroniką. W ich numerach możemy usłyszeć hardstyle, trance czy nawet dubstep.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół Attila?

Na odpowiedzi czekamy do 30 października 2018 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs". ***

***Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: w 2005 roku. Pojedyncza wejściówka traf...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły