Ohlsson
Castle Party 2018
Muzyka :

Wędrowcy Tułacze Zbiegi - Światu jest wszystko jedno dostępne na CD

Wędrowcy Tułacze Zbiegi, Światu jest wszystko jedno, black metal, experimental metal, folk metal, post punk

Edycja winylowa płyty "Światu jest wszystko jedno" Wędrowców~Tułaczy~Zbiegów wyprzedała się w zasadzie przed premierą. Z początkiem marca Malignant Voices i Devoted Art Propaganda prezentują, również limitowaną, wersję kompaktową. Pierwszy album Wędrowców~Tułaczy~Zbiegów to muzyka z miasta, chociaż autorom wydaje się, że z lasu. Na „Światu jest wszystko jedno” Sars (Furia, Massemord, ex-Duszę Wypuścił) ponownie zabiera nas w podróż gdzieś pomiędzy Tatrami a Saturnem. 

Osiem nowych kompozycji uplótł z wichru, moczu, piachu, trzasku łamanych gałęzi oraz opowieści tych, co zbłądzili na górskich pasmach i w kiepskim życiu. W wędrówce po przełęczach i zakrzywieniach czasoprzestrzeni towarzyszą mu podejrzani osobnicy: piosenkarze Stawrogin i von Ritter, którzy pojawili się już na EP „Kiedy deszcz zaczął padać na zawsze?”, a skład uzupełniają Szturpak (perkusja), Ściera (trąbka) i narrator. Skronie pękają od kolejnych wdechów, płuca bolą od gorzałki, a czołem spływają strugi krwi i gówna.

Album „Światu jest wszystko jedno” ukazał się pierwotnie 1 września na winylu pod skrzydłami Devoted Art Propaganda. W formacie cyfrowym, płyta dostępna jest na stronie wedrowcy-tulacze-zbiegi.bandcamp.com.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły