Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Volbeat - Beyond Hell/Above Heaven

Informacja wprost wymarzona dla tych, którzy wybierają się na choćby jeden z dwóch koncertów duńskich rock'n'rollowców z Volbeat (26 lutego - Warszawa, 27 lutego - Kraków). Jak donoszą oficjalne źródła muzycy grupy wybrali już tytuł niemal gotowej płyty studyjnej. Czwarty długograj w karierze formacji - "Beyond Hell/Above Heaven" trafi do sprzedaży już we wrześniu. Materiał ponownie nagrany został w siedzibie Hansen Studios w Danii pod okiem producenta Jacoba Hansena. Jak mówi gitarzysta/wokalista Volbeat, Michael Poulsen: "Tytuł krążka odnosi się do ogólnego tematu albumu i kontynuuje fabułę zapoczątkowaną na "Guitar Gangsters & Cadillac Blood".
Internetowe źródła podają również, że muzycy duńskiej kapeli są: "bardzo podekscytowani procesem twórczym koncentrującym się głównie na pisaniu kawałków eksplorujących skrajne terytoria - metalu, punku i innych chwytliwych, melodyjnych gatunków. Ponadto na płycie ma nie zabraknąć specjalnych gości".

Poulsen dodaje: "Mamy kilka szybkich, wolniejszych utworów jak i takie utrzymane w średnich tempach. Wciąż mieszamy zgoła odmienne od siebie gatunki - punk, rock'n'roll, rockabilly, metal, heavy metal, thrash metal, country - wciąż jesteśmy na to otwarci, to przecież muzyka! Nie mogę powiedzieć zbyt wiele o dotychczasowych pracach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani aktualnymi rezultatami".

Oficjalna strona internetowa: www.volbeat.dk
MySpace: www.myspace.com/volbeat
Komentarze
oki : niby wali komerchą a jednak mnie przekonują chłopaki w 100%. Zadne t...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły