Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Vader - Energy Drink i jubileusz w Stodole

Weterani naszego rodzimego death metalu - formacja Vader - w kooperacji z firmą Hertz Polska już 30 sierpnia zaprezentują fanom zespołu nowy napój energetyczny nazwany... a jakże inaczej - VADER. Ten niezwykły produkt będzie można przetestować na własnym organizmie przy okazji jubileuszowego koncertu Vadera w warszawskiej Stodole. Hertz Polska zamierza współpracować z zespołem przy dalszej promocji energy drinka na polskim rynku.
Bilety na obchody 25-lecia istnienia zespołu w Stodole oficjalnie zostały wyprzedane. Vader zagra ponad dwugodzinny set, podczas którego wykonają zarówno utwory ze starych taśm demo jak i najbardziej popularne kompozycje z ostatnich albumów. Występ zostanie sfilmowany do jubileuszowego DVD, które najprawdopobniej będzie nosić tytuł "XXV" i ukaże się w 2009 roku. Vader przygotowuje nie tylko pełen wrażeń koncert, ale i specjalnie zaprojektowaną scenę oraz inne niespodzianki, z których jedna - energy drink - została właśnie ujawniona.

Przypomnijmy, iż na jubileuszu Vadera wystąpią też: Samael, Entombed, Nile, Marduk, Gorefest, Dismember, Rotting Christ, Grave i Septicflesh.

Oficjalna strona internetowa: www.vader.pl
MySpace: www.myspace.com/vaderpanzer666
Komentarze
rozbit : czekamy na batoniki Behemoth :wink: A ja na powrót gumy balonowej TUR...
sums : To najgłupsza rzecz o jakies słyszałem przez ostatni czas... przebija n...
Harlequin : Mogli dać "Padłeś ? Popij !" Powerade :lol:
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły