Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble w Polsce

Do grudnia jeszcze daleko, a do 9 pozostało dokładnie pół roku. Dokładnie wtedy na scenie poznańskiego klubu Blue Note za sprawą Agencji ArtWERK pojawi się po raz pierwszy w Polsce holenderska formacja The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble. Jest to grupa grająca nowoczesny jazz połączony z elektroniką i ambientem. Styl muzyczny zespołu został zainspirowany starymi filmami, takimi jak "Nosferatu" czy legendarny "Metropolis", a także surrealistycznymi animacjami Jana Svankmayera i Braci Quay. Wizytę Holendrów w Poznaniu medialnie wspierać będzie nasz serwis.
Muzyka The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, mimo iż wyrosła na bazie jazzu, charakteryzuje się tajemniczością oraz mrocznym brzmieniem, uzyskiwanym głównie za sprawą instrumentów klawiszowych, puzonu czy skrzypiec oraz elektronicznych efektów. Całość okraszona niezwykłym głosem Charlotte Cegarra nabiera niezwykłego wymiaru.

Oficjalna strona zespołu: www.tkde.net
Profil MySpace: www.myspace.com/tkde

O cenach biletów i szczegółach koncertu będziemy informować na bieżąco. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w naszym kalendarium oraz na stronie organizartora - Agencji ArtWERK.

Komentarze
cross-bow : dzień to środa 9 grudnia ;) jak tylko dostaniemy informacje o cenie biletów...
Raven : Kurcze ale news! Mam nadzieję,że uda mi się tam trafić a cena biletów i...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły