Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Spawn Of Possession pracuje nad nowym albumem

To może być prawdziwe deathmetalowe uderzenie! Wirtuozi death metalu ze szwedzkiego Spawn Of Possession właśnie pracują nad materiałem na swój trzeci album. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że po szeregu roszad personalnych gitarzysta Jonas Bryssling zebrał wreszcie naprawdę wyśmienitych muzyków. Po tym jak został on jedynym muzykiem z oryginalnego składu, udało mu się wpierw zwerbować basistę Erlenda Caspersena (Blood Red Throne, Deeds Of Flesh, Decrepit Birth) i perkusistę Richarda Schilla (Shining).
Dalsze kompletowanie składu zaowocowało pozyskaniem na stanowisko wokalisty genialnego Matthew "Chalky" Chalka, który kilka lat temu objawił się światu jako fantastyczny gardłowy tasmańskiego Psycroptic. Drugim wiosłowym został natomiast Christian Muenzer - jeden z najbardziej utalentowanych młodych gitarzystów, który nie tak dawno molestował wiosło w Necrophagist i Obscura.

Grupa ogłosiła, że aktualnie ma skomponowanych pięć nowych utworów, a siedem kolejnych jest w trakcie obróbki. Przedsmak najnowszych nagrań można ściągnąć z oficjalnej strony zespołu (tutaj). Szczegóły dotyczące wydania krążka nie są jeszcze znane - póki co grupa program koncertowy na początek przyszłego roku.

Oficjalna strona internetowa: www.spawnofpossession.se
MySpace: www.myspace.com/spawnofpossession
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły