Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Ścieżka dźwiękowa z Halloween Kills

John Carpenter, Cody Carpenter, Daniel Davies, Ghost, Halloween, muzyka elektroniczna, muzyka filmowa, film, slasher, thriller, horror, ścieżka dźwiękowa, kino

Unikający już od ponad dziesięciu lat zajmowania się reżyserią John Carpenter udostępnił do przesłuchania ścieżkę dźwiękową do "Halloween Kills". Film wszedł właśnie do polskich kin jako "Halloween zabija". Muzykę do slashera Amerykanin stworzył z Codym Carpenterem i Danielem Daviesem, z którymi współpracował już m.in. przy poprzednim obrazie ze słynnej serii.

John Carpenter znany jest przede wszystkim jako reżyser takich horrorów i filmów science fiction z lat 70. i 80. jak "Halloween", "Mgła", "Ucieczka z Nowego Jorku", "Coś" i "Oni żyją". Wielokrotnie zajmował się też pisaniem scenariuszy i muzyki.

"Halloween Kills" to bezpośrednia kontynuacja filmu "Halloween" z 2018 r. Trylogię zamknąć ma "Halloween Ends". Do polskich kin film, pod tytułem "Halloween zabija", wszedł 22 października 2021 r.

Główną rolę w "Halloween Kills" zagrała Jamie Lee Curtis, ponownie wcielająca się w Laurie Strode. Jako reżyser powrócił David Gordon Green, z którym scenariusz napisali Danny McBride i Scott Teems. John Carpenter pełnił obowiązki jednego z producentów wykonawczych, a także - razem ze swoim synem Codym Carpenterem i chrześniakiem Danielem Daviesem - jest twórcą ścieżki dźwiękowej, którą można przesłuchać pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=oncgJHADNFU

Film promowany jest również wydanym tylko jako singiel utworem "Hunter's Moon" szwedzkiej grupy Ghost.

Tracklista:

1. Logos Kill
2. Halloween Kills (Main Title)
3. The Myers House
4. First Attack
5. Stand Off
6. Let It Burn
7. He Appears
8. From the Fire
9. Strodes at the Hospital
10. Cruel Intentions
11. Gather the Mob
12. Rampage
13. Frank and Laurie
14. Hallway Madness
15. It Needs to Die
16. Reflection
17. Unkillable
18. Payback
19. Michael's Legend
20. Halloween Kills (End Titles)

Wydawca: Sacred Bones Records (2021)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły