Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Nowa płyta IAMX w przyszłym roku

Niekwestionowanym objawieniem sceny elektronicznej ostatnich lat jest brytyjski IAMX, wizualno-muzyczne show dowodzone przez Chrisa Cornera, niegdyś członka alternatywnej układanki Sneaker Pimps. Wydane dotychczas albumy "Kiss + Swallow" i "The Alternative" natychmiast przeszły do kanonu lektur obowiązkowych elektroniki spod znaku alternative i indie. Sukces płyt ma szansę powtórzyć przygotowywany właśnie trzeci krążek. Jego wydania należy spodziewać się w przyszłym roku.
Jak wyjaśnia lakonicznie Corner: "Nie zapowiadam wielkich rewolucji, nowy materiał nagrywany będzie raczej w stylistyce obranej przy okazji poprzednich produkcji".

Materiał na trzeci studyjny album powstaje w nowym, urządzonym nie tak dawno prywatnym studiu Cornera. Rejestracje materiału co chwile przerywane są jednak koncertami będącymi naturalnie występami promującymi dwa poprzednie krążki. Co ważne, w kalendarzu uwzględniono Polskę, IAMX wystąpi w naszym kraju 16 listopada w warszawskiej Proximie. Podczas koncertu można spodziewać się uroczystej prezentacji kilku premierowych kompozycji.

Oficjalna strona internetowa: www.iamx.co.uk
MySpace: www.myspace.com/iamx
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły