Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowa płyta Hocico pod koniec lutego

Już 29 lutego ukaże się nowa płyta meksykańskiego duetu Hocico. Zespół, który ostatnimi czasy zdobył ogromną popularność na całym świecie, pracował nad materiałem na płytę "Memorias Atrás" trzy lata. Ostatnio podczas festiwalu Out Of Line organizowanego przez niemiecką wytwórnię Out Of Line Records nabyć można było ich nowy singiel pod tytułem "The Shape Of Things To Come", który naturalnie jest zapowiedzią tego, czego możemy spodziewać się po nowym albumie.
Erk Aiccrag i Rasco Agroyam, czyli członkowie składu Hocico zapowiadają wydanie płyty także w wersji limitowanej z nagraniami bonusowymi, jednak muzycy nie chcą na razie zdradzić co dokładnie będzie "materiałem bonusowym".

Wiadomo, że nowa płyta będzie przepełniona mocnymi nagraniami ze znakomicie wkomponowanymi dołującącymi, melancholijnymi lirykami, które odpowiednio współgrają z brzmieniem kompozycji ukazując w ten sposób muzyczny potencjał Hocico. Nowe nagrania cechować będą: wyniszczające parkiet ciężkie bity, które przeplatają się z trudnymi do zatrzymania, "uwolnionymi ze smyczy", wściekłymi industrialowymi strukturami. Całości zniszczenia dokona mistrzowsko zsynchronizowany harsh wokal.

Przypominamy, że Hocico wystąpi 30 marca tego roku w Warszawie w ramach festiwalu Out Of Line. Prócz Meksykanów na scenie pojawią się także UnterArt, Spetsnaz, Din(A)Tod oraz polski projekt Red Emprez.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły